LG KC910

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

zangali, ne znam da li ima bilo kakve veze, ali evo sta se desavalo mom bratu. Znas ona reklama sto kao posaljes sms i dobijes onu rentgen aplikaciju? E pa on je poslao (aplikacija mu nije radila, naravno) i iako se unsubscribe-ovo sigurno jedno 20 puta, 3 meseca mu skidali sa racuna po 300-400 dinara, znaci nije telefon nista slao nego mu automatski skidali :o . Na listingu pise SYSTEM L cini mi se. Na kraju otisao u Telekom i iskljucili mu oni u sistemu.

Uzgred kako izgleda TV-out kabal za renoir? Koji prikljucak ide u telefon?

zangali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Mar 2010. 21:08

Post od zangali »

Pa moguce da je Renoir ima tu neku manu da salje sam nesto... ne znam sta da radim vise, bio sam u telenor al oni kazu da mi nijedna aplikacija nije ukljucena a na 2 dana mi sam mob salje poruku ka inostranstvu... dal da probam sam da ga flesujem ili da formatiram memorijsku?!? 15 dinara nije mnogo ali nakupi se oko 300 dinara mesecno...

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Ako salje sms ili pozive ka inostranstvu postoji sansa da je SIM kartica klonirana pa je to veliki problem odmah proveriti kod operatera. A da li je tel skidan sa neke mreze?

zangali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Mar 2010. 21:08

Post od zangali »

Ne znam da li je skidan sa mreze, kako to da proverim?! Menjao sam karticu vec dva puta ali uvek se desi isto... uvek na 2 dana salje 1 poruku ka inostranstvu i to je uvek 15 dinara...

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Ako ima ne njemu neki logo od neke strane mreze ili ako u podesavanjima za net unutar menija recimo ima home page ili profil za neku drugu mrezu a da nije telenor,vip,mts...
Cini se da je potreban flash telefonu...

zangali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Mar 2010. 21:08

Post od zangali »

Nema brate ni logo, ni u meniju home page neke druge mreze, sve je regularno, sto je najneverovatnije... i pored toga flesovao sam ga dva puta i nista, opet se desilo isto... tacno ne znam sta vise da mu radim, moracu opet da ga flesujem kod nekog drugog majstora... pa cu videti sta cu dalje...

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Nije odradjen full flash koju verziju firwera imas, to mozes naci negde u podesavanjima?? Ima tamo negde podatak

zangali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Mar 2010. 21:08

Post od zangali »

verzija mi je V10j ako na to mislis?!? Dal da opet idem da flesujem mob, al ovaj put kod drugog majstora pa mozda pomogne... da proba da mi ubaci neku drugu verziju pa da posle toga promenim i memorisku mozda i na njoj ima neki virus...

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

treba ti verzija v10g jer je to poslednja i najnovija,nema bug-ova. ima podrsku za hrvatski i srpski meni...ovo sto ti imas je puna bugova v10j i v10b su takve.

zangali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Mar 2010. 21:08

Post od zangali »

e hvala ti puno... jel da odnesem kod majstora nekog da mi ubaci tu najnoviju verziju ili ima da se skine sa neta i to sam da odradim ako nije nesto komplikovano?!?

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Mislim da mozes i sam ali nisam siguran da radi na windows7 ili visti,samo na xp mozda...no imas na netu pogledaj na google a ima i foruma o lg-ijevima pa pregledaj..

Bogy1985
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2008. 09:14

Post od Bogy1985 »

Cao svima. Danas sam uzeo kc910. Zanima me da li mogu da ubacim gps kao npr. igo08 iligarmin xt?
Za sada sam zadovoljan, slike super, mp3 odlican....

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Bogy1985
Нажалост не, твој KC910 не поседује оперативни систем....
Слобода или смрт

Bogy1985
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2008. 09:14

Post od Bogy1985 »

@bestboy
ma znam da je dump telefon, ali hvala na odgovoru. Zanima me da li ima neka besplatna verzija gps-a?

Ja imam problem, a mislim da je net. Konektujem se preko wifi ali mi non-stop na racunu pokazuje trenutno zaduzenje. Dva dana 150din.... Da li znate sta bi to moglo da bude?
Unapred hvala.

Odgovori