LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: LG G2

Post od dejaxy »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=3034811
Odavde, skini sdk21

Poslato negde iz svemira

Yugo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Pon, 11. Maj 2015. 13:59
:: g2

Re: LG G2

Post od Yugo »

Hvala. Predpostavljam da treba da skinem "arm" .

dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: LG G2

Post od dejaxy »

Da, arm.

Poslato negde iz svemira

sasko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2016. 20:55
:: lgg2

Re: LG G2

Post od sasko »

moze li pomoc da mi neko napise korak po korak kako da ubacim custom rom u telefon

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Ljudi pojavila mi se neka lidija (ili vise linija sa malim razmakom - ne vidim lepo) duz cele leve ivice ekrana. Koje god boje da je pozadina, te linije su za nijansu tamnije od pozadina. Npr dosta se vidi kad udjem u aktivne aplikacije pa je pozadina siva.

Vidjao sam neke slike po netu, obicno ko ima zutu mrlju, pored mrlje ima I te kao tamnije linije. Da li ovo znaci da ce mi se pojaviti mrlje uskoro?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Te žute mrlje se pojavljuju kad se podigne temperatura telefona (ostaviš ga na suncu, duže vremena ga forsiraš da vrti na maksimumu i sl.) Pa se lepak istopi i probije displej. To direktno ne utiče na linije, ali te linije su znak da displej polako crkava. Moj savet ti je da menjaš telefon, popravka sumnjam da se isplati (osim ako nemaš garanciju pa možeš tako besplatno da ga popraviš).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Imam garanciju jos 2 meseca, Telenor. Nego se cimam da ne crkne ekran za fazon 3 meseca?

U trenutnom stanju da im nosim u servis, ne verujem da cu moci da im objasnim, jer kazem, te linije nisu toliko vidljive. A bicu bez telefona minimum nedelju dana...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Koristi ga do pred kraj garancije ukoliko ti te linije ne smetaju, pa ga onda odnesi. Displej će ti crći u nekom momentu sigurno ili će se linije uvećati tj proširiti pa iskoristi garanciju, a onda posle vidi da li ćeš ga prodavati ili nastaviti da ga koristiš.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Meni je crkao bio,tj.zute mrlje po ivicama i poceo je touch da otkazuje.
Zamenili mi u garantnom roku.Sad sam spustio max temperaturu grejanja na 65 stepeni i nadam se da se nece pojavljivati vise.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Kad budem usput u Bgu odnecu im u mobis, pa ako je moguce da pitam nekog servisera dal ovo podleze garanciji ili ne.

Ako mi se pokvari van garancije I ode ekran, popravka mi se ne isplati, sa mrljama bih I mogao da ga koristim barem dok ne naleti nesto zanimljivo.

tihi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sre, 29. Nov 2006. 16:46
:: Samsung S7

Re: LG G2

Post od tihi »

@ledjo

idi menjaj taj ekran. zamenski je mnogo boljeg kvaliteta nego prva ugradnja. Inace ako prodje garancija zamena displaya ti je ok 19.000RSD, pa ti vidi sta ti se isplati.
Menja se i lajsna pri zameni telefona tako da ako di imao nekih ostecenja po ivici dobices nov tel :)

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Pa tako sam neku cenu I ocekivao [emoji2]

Posle 20og cu imati slobodnog vremena, pa cu taman da odnesem u mobis da bi vidim sta kazu

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

ima li šta za MM 8) :D ?






Vaša poruka sadrži 26 karaktera. Minimalni broj karaktera koji morate uneti je 60.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

http://oi67.tinypic.com/mwtf0n.jpg
Pogledajte link za sliku

Bio sam u guzvi nekoj poslednjih mesec dana pa ga nisam jos odneo u servis. Evo kako izgleda ekran, ali su te linije jos vidljivije okom, ovako nisam mogao lepo da ih slikam, a vide se i 2 linije po sirini ekrana (jedna neposredno ispod ovog teksta a druga iznad ove slike (linija tamnija od pozadine). Da li da im uopste nosim u servis? Imam garanciju jos mesec dana pa kapiram da ce da me odjebu jer ovo jos uvek nisu zute fleke ili tako nesto vidljivije ostecenje.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od yocasylver »

Odnesi,probaj.I da te vrate znaces da si probao pa nije islo.Ovako,istekla garancija a mozda ti rikne pa da se samo nerviras sto nisi probao

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Znam da ne bih trebao da predlažem ovo ali... probaj da ga greješ fenom na krajevima displeja, možda lepak popusti pa se pojavi neka mrlja ili ga zagrej tako što ćeš ga forsirati koliko god možeš igricama ili YouTube na većoj rezoluciji i sl. dok je na punjaču.
U svakom slučaju, ako ovo ne upali par dana do pred istek garancije, odnesi ga pa mozda i ovakav prihvate i odrade zamenu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Hvala vam na savetima, videcu da ga koristim jos ~2 nedelje, pa cu da im odnesem, svakako vam javljam sta sam uradio :)

Yugo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Pon, 11. Maj 2015. 13:59
:: g2

Re: LG G2

Post od Yugo »

Ispade mi fon i puce staklo. Dal gledati ovako il menjati? :x
I zna li neko cenu...i dal moze da se menja samo staklo, posto sve radi normalno?

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Re: LG G2

Post od sasabor »

Drugari kako da uradim update na 6.0 oficijalni?Ima li neko uputstvo :D

dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: LG G2

Post od dejaxy »

Sacekaj da ga prvo objave[emoji6]

Poslato negde iz svemira

Odgovori