LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Pa zato sto nemam pojma kako mu radi taj 10,3 sa 9,8 sam preso na 10,2 ili bese 10,1 nebitno uglavnom telefon mi poludeo veliko praznjenje baterije i pregrejavanje a telefon na stand bay--pa sam procitao da radi na tome da ispravi to ja se tada vratio na 9,8 a ovaj dormaix non stop nesto mrcka oko taj kernel i nervira me sto svaki dan moram da proveravam dali je izbacio novu verziju kernela

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Има начин да се извуче из 3.3 кернел који је означен као boot.img и да се флешује преко flashify. Провери ово на нету па испробај, можда сам заборавио неки корак...
Слобода или смрт

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Druze a kad bih ponovo flesovao rom bez da u rekoveriju radim wipe sistem i ostalo zanci samo da udjem u rekoveri i da odmah flesnem rom zanima me ako to odradim dali ce mi ostati instalirane aplikacije i podesavanja telefona??

nightshadow931
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 199
Pridružio se: Uto, 27. Maj 2014. 18:16
:: SGS2

Re: LG G2

Post od nightshadow931 »

Ostaće.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Да биће ок, исти систем је.
Слобода или смрт

freak
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2012. 21:13
:: LG 4x HD
:: LG G2

Re: LG G2

Post od freak »

Koja je zadnja verzija sistema za d802, ja sam na v30b? I sta da mu radim skoro sam ga resetovao na fabricka,i poceo je da mi skida preko noci bateriju kad nije na punjacu i do 40 procenata za vece. Najvise ga cima sistem on ga drzi budnim, sta da radim?
Хир ај кам , xир ај гоооo

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: LG G2

Post od pelleruma »

Danas mi je popizdio iz cista mira - kao da neko pritiska po sredini ekrana,na nekih 2cm od donje ivice.Restartovao,ne vredi,daje komande i na neko vreme "zaledi" ekran,pa nisam mogao ni levo-desno.Vratio ga na fabricka podesavanja i sada radi.Da li je to do telefona ili me neka aplikacija zezala?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

nikolay84
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 02. Maj 2012. 13:01
:: samsung GT-I9515

Re: LG G2

Post od nikolay84 »

Imam ponudu da zamenim samsung s4 za g2 pa me zanima kolika je razlika između ova dva telefona u svakodnevnom korišćenju ,pošto na papiru je g2 bolji,najviše me zanima razlika u kameri i bateriji

ertz
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 225
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 19:18
:: Iphone 4s

Re: LG G2

Post od ertz »

Moja preporuka je da menjas,ali samo za verziju od 32gb memorije. Baterija bolja na g2,kamera sa fix-om takodje bolja na g2.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

vlade93
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Pet, 02. Maj 2014. 13:42
:: LG G1, LG G2.. IP 5S
:: Sony ericsson k800i

Re: LG G2

Post od vlade93 »

Zavisi sta ti je bitno, ako ti je kamera najbitnije ne menjaj, ako nije ne razmisljaj nista nego menjaj.

nikolay84
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 02. Maj 2012. 13:01
:: samsung GT-I9515

Re: LG G2

Post od nikolay84 »

Nisam uzeo g2 model od 16 giga,pošto nije neka razlika u radu u odnosu na moj s4,a kamera ne znam kakva je sa tim fix-om ali bez njega s4 definitivno pravi bolje slike

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

jeli neko probao ovih dana preko lg pc suite-a da proveri ima li neko ažuriranje?

pa više ništa ne dolazi na ovaj fon OTA, čak ni lg ili google security patchevi...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Sumnjam i da ce stici jer je to sad vec vremesan telefon, ipak postoje jos 3 novije generacije posle njega.

gerix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2016. 17:08
:: LG G2

Re: LG G2

Post od gerix »

Najbolje sto je LG napravio, a najbrze zaboravio.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

lg telefoni od 150 i manje evra danas dobijaju kakva takva ažuriranja, a za ovaj ništa... neverovatno!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

LG G2

Post od Azimuth »

Nije u pitanju cena nego godina proizvodnje. Dobijao je i G2 u svoje vreme apdejte.
A zasto je uopste bitan stock apdejt? Imas dobrih custom romova, boljih od stock.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Pa bas I nema nekih romova. Cloudy nije apdejtovan odavno vec, CM kao CM, pokusavaju da portuju kameru u cm(barem su pokusavali, ne znam dal su uspeli). Jedino taj bliss, ma da on je aosp a nisam bas neki ljubitelj istih

dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: LG G2

Post od dejaxy »

Od stock based romova Google Edition u kombinaciji sa dorimanx kernelom je daleko bolji od cistog stock roma. Od aosp romova cm13 radi odlicno, a kamera je dosta dobra, mada je xcam bolji. Bas je brz i fluidan, dobro kesira, koristim ga vec 4-5 meseci[emoji106]

Poslato negde iz svemira

levca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Čet, 05. Jan 2006. 00:23
Lokacija: Vranje

Re: LG G2

Post od levca »

Telefon je extra za svoje vreme, menjam stalno raznorazne premium modele, ali se uvek nekako vratim na g2, u niucemu ne zaostaje za ostalim mnogo skupljim modelima. Ne nedostaje mu ni taj MM, kamera odlicna, na kraju krajeva, sve mu se svodi na isto, pozz
Zanimaju me kod pojedinih telefona novine i njihove stvarne mogucnosti koje ovde mogu saznati

Mimi97
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2016. 11:41
:: LG G2
:: lg

LG G2 (samo jedna informacija)

Post od Mimi97 »

Jedno pitanje samo u vezi LG G2, imam ponudu da ga uzmem za 120e, telefon je koriscen nesto malo a ima garanciju ja mislim do kraja godine, kaze samo treba da se promeni panel, neki, zna li nesto sta je to, kaze da kosta oko 10e, jel mnogo 120e za njega?

Odgovori