LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Одг: LG G2

Post od pero0000 »

Cobiklajic napisao:kazu ima neka aplikacija za kameru sa kojom savrseno radi. ako neko zna koja je to aplikacija i gde ima da se skine nek kaze
Aplikacija se zove lgCamera, a ima free verzija na PS.

Mashoni1991
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 11. Avg 2013. 11:57
:: Alcatel One Touch

Re: LG G2

Post od Mashoni1991 »

Pa fokus brljavi svaki cas fokusira. Jeste sa tom aplikacijom se moze podic fps koji je uvece uzasan ali opet kod fokusa ne pomaze nista. Mada ispravice se to ubrzo cim dodje 4.4 Kit Kat ;)

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: LG G2

Post od Tacty »

ko što rekosmo, ne bi trebalo previše nade ulagati u apdejete i slično, što i ova vest potvrđuje...smanjenje fokusa na telefone će značiti pre svega smanjenje support osoblja...izbacivaće telefone ali će sve manje ljudi raditi na podršci...

http://www.phonearena.com/news/LG-shift ... es_id49529

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Layne_Staley »

Kakvi debili, propasce kao htc svojevremeno
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Kao sto rekoh,bez update-a mogu da zivim,ali bez baterije ne.
Jeste glupo sto LG ima losu politiku,ali se ne stresiram mnogo,sta ce mi novi softver kao N4 ili N5 ako ne moze da sastavi jedan dan heavy use-a.
Evo posle 3 dana sam stavio telefon na punjac,screen on 8 sati,ostalo 26% baterije.
Sta dalje da pricam.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Behemoth napisao: Evo posle 3 dana sam stavio telefon na punjac,screen on 8 sati,ostalo 26% baterije.

:ohmy: U JBT ... Fantastično , svaka čast :)
16 godina na forumu MOBILNISVET

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Layne_Staley »

To si u pravu apsolutno... Ali ja sam pricao o marketingu i promovisanju uredjaja... O brizi o korisnicima...

Takav battery stat je BOLEST! :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Behemoth napisao:Kao sto rekoh,bez update-a mogu da zivim,ali bez baterije ne.
Moze da se zivi bez update-a ali nije to lepo.Razumemeo bih,da je to telefon od 100-200 e ali uredja koji kosta 400 e da nema Kit kat je sramota.Nisam jos cuo da ima telefon bez baterije.Navikli smo da svako vece stavimo telefon na punjac a sad dobijamo mogucnost da preskocimo neki dan ali to moramo skupo platiti.Ako je baterija osnovni motiv za kupovinu ima jeftinija varijanta sa vecom baterijom u Win winu.
LG G2 Black,16GB

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

:D Lenovo sa baterijom od 4.000 MAh ,Android 4.2.2 ... 350e na 12 rata bez kamate :D

Ja recimo sa S4, Note 2 pa i sa HTC One krenem na spavanje a baterija na 50-60% ali opet priključim fon na punjač , eto navika ... pa i sad sa Nexus 4 idem na spavanje a baterija bude na 10-20% .
Bitno je da izdrži dnevno korišćenje (svega u full-u) :)
16 godina na forumu MOBILNISVET

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

AnGeL oF LoVe, al si bukvalista,pa gde se jos prodaju telefoni koji nemaju bateriju u osnovnom pakovanju?
Mora skupo da se plati,jer ne postoji idealan telefon.
Eto N4 ima update al ima losiju bateriju.Tamo gde je jedan bolji drugi je gori.
E sad dal neko voli da ima noviji softver i slabiju bateriju ili stariji softver koji radi bez greske i bolju bateriju.
Ja se opredeljujem za ovo drugo,a moj razlog sam naveo u postu koji si citirao.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Ako si zeleo bolju bateriju imas u prethodnom postu telefon sa boljom baterijom a pritom znacajno jeftiniji tako da ne mora skupo da se plati bolja autonomija.Uostalom,svako neka kupuje prema svojim potrebama.Nije mi bio cilj da napadam bilo koga vec sam ljut kao kupac na politiku Lg-a,jer ne misle o svojim musterijama,ali sve se to na kraju vraca njima.Ako ne bude update na kit kat,to je znak da se u politici prema kupcima nije nista promenilo na bolje i da nastavljaju sa starom praksom.
LG G2 Black,16GB

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Što se tiče apdejta iz ličnog iskustva, 4.22 / 4.3 i 4.4 svi oni rade podjednako dobro i razlika skoro da nema .
16 godina na forumu MOBILNISVET

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

I G2 sam platio 350e,Lenovo ne sumnjam da je sjajan telefon ali njega pronaci je ravno pronalasku groba Cica Draze.
A ne svidja mi se njegov UI.Previse mi je saren
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG G2

Post od Chobby88 »

Nije poenta u tome,vec u odnosu prema kupcu,ipak si ti njima istresao dobar kes za taj telefon i naravno da ces ocekivati minimum 1 godinu bar neke podrske,a ne da izbace telefon i vise nikad ga ne apdejtuju.
Nije to nokia 3310 pa da nema sta da se poboljsava.
Kit kat donosi brojna poboljsanja koja mozda nisu vizuelno primetna,ali su svakako dobro dosla.
Ja licno ne bih LG nikad vise uzeo u razmatranje ako ne izbace 4.4 za G2.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Kontam ja sta vi pricate,al vi ne kontate da mene to u celoj prici najmanje interesuje.
Meni je najbitnije da baterija traje,da nema lagova i seckanja kao kod dosadasnjih telefona.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

makibiki1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Nov 2013. 15:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od makibiki1 »

postao sam i ja vlasnik ove makine....iskreno prezadovoljan sam sa celokupnim izgledom(svi su rekli wau kad su ga procackali malo).sto se tice update meni ni ne treba radi savrseno,ima opcija milion i svaka im cast.baterija,ekran ma sve. a za kameru nisam primetio da brlja ,bas pravi odlicne slike.normalno da ce da fokusira ne znam sta tu nije jasno.....

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

I ja sam zadovoljan i ne treba nista tu da se menja, sve radi super. Ali ipak ne slazem se sto se update-a tice, realno lg bi trebao da se potrudi i u skorije vreme izbaci 4.4 za ovaj "top" model, ne vidim razlog zasto nebi. Ako to ne urade onda ce razocarati mnoge korisnike, a mozda i udaljite od sledece kupovine (g3 ili g4)....mada ne verujem da ce se to desiti, ja se iskreno nadam da ce imati taj update (opet da napomenem, ne treba tu nista ispravljati, ali se to ocekuje od top modela)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od znemanja »

Uverio sam se kako G2 radi, prava zver od telefona, ali LG ima jako lošu politiku sa update-ima, slažem se da ako sve radi savrešeno KitKat i nije potreban, međutim uvek postoji ona druga strana.Ako dam 400 evra za telefon, iako on radi savršeno, želim taj update jer sam ipak iskeširao lovu za high-end model, zbog toga Nexus liniju smatram savršenom.Svi korisnici Android su navikli da uveče telefon stave na punjač, tako da nešto slabija baterija ne N5 nije toliki problem, ali sa update-ima životni vek nexus uređaja će biti dosta duži nego na bilo kom modelu. Zbog svega toga, na duže staze, smatram da je N5 bolja kupovina.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: LG G2

Post od Tacty »

meni je zanimljiv telefon, ali svejedno ne mogu da se pomirim sa tim da se nesto samo tako baci na trziste, uzmu pare, i onda ajd zdravo...vest koju sam okacio samo potvrdjuje da ce s tom praksom nastaviti jer im mobilni nisu prioritet. postenije je da onda skroz izadju iz mobilnog biznisa...hardver polako dostize neki plafon kod mobilnih, softver postaje sve vazniji, i bice jos vazniji...jeste da ce verovatno sve da radi, ali sigurno nikom nije pravo da bude zakinut za neka verovatno korisna unapredjenja koja donosi 4.4 ili danas- sutra neki drugi...

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: LG G2

Post od iKe »

Stvar je u ovome što kaže
Chobby88 napisao:Nije poenta u tome,vec u odnosu prema kupcu,ipak si ti njima istresao dobar kes za taj telefon i naravno da ces ocekivati minimum 1 godinu bar neke podrske,a ne da izbace telefon i vise nikad ga ne apdejtuju.
Svi se slažemo da je odličan telefon u pitanju, ali bih ipak bio razočaran da ne dobijemo ni jedan update, mislim da bi to bilo neozbiljno od strane LG-ja i ipak mislim da se to neće desiti.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Odgovori