LG KS20

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

dimi89 napisao:Pitanje za korisnike LG KS20 da li vam TS izgubi preciznost kada mobb prikljucite preko USB-a na komp? ( ne kao flesh disk vec preko PC suita)
Da, i meni se to desava, kad ga prikljucim preko ActiveSync nemoze nista da se radi na telefon.

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

ljudi pomagajte, nikako ne mogu namestiti MMS. gprs radi ali MMS nikako :( :angry: :uhuh: mreza MTS

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

spasa, pogledaj prošlu stranu :x
Nokia 5800XM

forsaken
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 14. Apr 2009. 00:32

Post od forsaken »

Jel imao neko problema oko blutut povezivanja KS20 sa drugim uređajima. Pre neki dan sam gotovo sat vremena pokušavao da ga privolim da sarađuje sa Prestigio GPS prijemnikom, bez uspeha. Onda sam probao da ga povežem na Prestigio hends-fri kit za kola (neki model što ima solarnu ćeliju za napajanje), takođe bez uspeha... Posle sam probao hendsfri sa starom nokiom N70 i sve radi... :dry:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

forsaken pogledaj na ipmart forumu neki programcic 99% da ima 8) ili jos bolje proogooglaj
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

NemanjA^ napisao:spasa, pogledaj prošlu stranu :x
Ma pogledao sam i procitao ali nece. Gprs radi a mms ni da prima ni salje.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

probaj podesavanja iz teme HTC Diamond, mozda pomognu... nalazi se u temi ostali porizvodjaci-htc diamond na nekoj pocetnoj strani... :wink: :wink: :wink:

Tipkaros
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 14. Sep 2006. 00:18

Post od Tipkaros »

Poz svima, razmisljam o tome da nabavim ovaj telefon pa me interesuju 2 stvari:

1) Nikada nisam koristio WM telefon pa me interesuje koliko bi mi memorije bilo potrebno imajuci u vidu da uopste NE planiram da slusam muziku ili gledam video sa telefona. Znaci samo za programe, slike (ne puno slika, uglavnom za kontakte i poneke zanimljive ako uslikam ili tako nesto) i nekoliko melodija.

2) Ima li kakvih konflikata izmedju GPRS i WiFi? Pitam jer mi se cini da sam negde procitao da ima (mada sam mozda nesto pomesao). Vrlo cesto koristim GPRS, a WiFi ne bih toliko cesto koristio (mozda bi odnos bio 90% GPRS, a 10% WiFi).

Unapred hvala na odgovorima! :)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

1)Ja koristim karticu od 2GB-a i na njoj imam pristojnu kolekciju slika takodje dosta mp3 pesama i jos ko zna kakvih gluposti....Sa ovim tvojim opisom tebi bi idealna kartica bila od 1 GB il icak manje ali uzmi od 1 GB jer nekoliko puta m ise desilo da mobb iskoristim kao flesh disk za po koji film.

2) U pocektu sam koristio samo internet explorer pretrazivac za net i kad god da mije ukljucen WiFi on uvek pokusa da se konektuje preko GPRS-a al iod kad sam intalirao Operu sa njim nemam tih problema cak sta vise sad mi i IE normalno radi.Znaci sve se da podesiti.

P.S. moram da dodam da primecujem da si akcenat stavio na programe tak oda ti odmah kazem da ce vecina programa da ri radi normalno na telefonu ali ima i onih koji nece nazalost zato sto je lose odradjen ROM na ovom telefonu.NPR. mobile shell 2 savrseno radi bez ikakvih kocenja ili seckanja dok Mobile shell 3 isto savrseno radi ali ne mozes da koristis kameru jer javlja out of memory. 8)

P.P.S. sto se tice tog odnosa GPRS-WiFi ako zivis u nekom malo razvijenijem gradu ili u nekom mestu gde ima dosta(dovoljno) WiFi hotspots-a ond ace taj prosek definitivno da se promeni u korist WiFi-a koji inace veoma brzo i lepo radi i sa slabijim signalom.
Poslednja izmena od dimi89 u Čet, 21. Maj 2009. 20:03, izmenjeno 1 put ukupno.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Za sve korisnike LG ks2. Ako imate problem da instalirate aaplikacije na mem kartici prvo prekopirajte instalacioni fajl na mem telefona pokrenite i izaberite mem karticu kao memoriju za instalaciju i u 95% slucajeva mocicete da insalirate programe koje nista mogli ranije.Za sad mi samo nije uspelo da instaliram Operu i pojedine igre se instaliraju ali izbacuju tokom igranja pa zato za gaming koristite memoriju telefona.

P.S. postujte da vidimo da li ovo funkcionise na vasim telefonima ili samo moj nesto flesira. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

dimi89, Opera Mobile zahteva instalaciju na memoriju telefona ;)
P.S. Ne postuj duplo --> Izmeni ;)
Nokia 5800XM

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

nemanja ima novih verzija u kojima pise da je problem sa instalacijim na kartici resen i da je problem sa defolt testaturim resen....nisam primetio da su ili jedno ili drugo resili.

P.S. sto se tice uzastopnog postovanja znam pravila ali je 1 post bio odgovor 2 je bio tips(nazovimo ga tako) i da sam sve napisao zajedno vecina ljudi ne cita duge postove i ne bi primetili. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

dimi89, Ok, moderatori će svakako ispraviti :D
Elem, ne znam, koristim Operu Mini. Ali, kad sam probavao Operu Mobile imao sam problem da nisam mogao na mem. telefona ;)
Nokia 5800XM

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

da to stoji i uvek je koristila opera standardnu testaturu koja je preinstalirana na telfonu(kad pokusas bilo sta da otkucas nece da ti ucita tvoju manualni istaliranu testaturu).E sad navodno su to ispravili ja sam instalirao operu(pokusao na kartici i naravno nije htelo) ali ja ne vidim bilo kakav fix da je odradjen osim novog skina i mozda malo brze radi opera.U svakom slucaju instaliraj pa ces videti.Sto se tice opere ako koristis telefon za povremeno webb pretrazivanje il isurfovanje onda je opera ne znamenljiva definitivno.Kao sto rekoh skini novu verziju i instaliraj.

P.S. nadam se da ce moderatori imati razumevanja da ne spoje post iz razloga koji sam vec objasnio thx unared 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

EddieH
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 19:25

Post od EddieH »

Poz evo mene i na mobilnom svetu ,najboljem sajtu o telefonima :D dosta cepljenja :D :lol:

ja imam lg ks 20 vec 3 meseca,sve je super,sljaka super.nema nekih vecih bagova i slicno.broj programa koji se mogu naci je ogorman,sve sto ti padne na pamet moze se nadje.wifi je super stvar,pogotovo sto se kacim na komsijinu mrezu :D.kamera je solidna,zvucnik su mogli malo bolji da stave ipak ovo nije jeftin fon,ali su sluske kvalitetnije.imam oko 15 programa instaliranih i ne blokira , desilo mi se nekoliko puta da sam morao da resim problem vadjenjem baterije ali to je na svakom telefonu. 2gb kartica je skoro puna i nista ne zeza.blutut se povezuje sa svim telefonima,
dakle,sve je super samo ima 3 mane :o
1.ekran nema neki super prikaz kad je direktno izlozen suncu
2.mnogo je osetljiv,jeste da se uz njega dobija super futrola ali kad ja u futroli ogroman je 8) jedva stane u farmerke,zato mora u torbici da se nosi
3.najveca mana je baterija,koliko god da ga ne koristim nece da izgura vise od 2 dana.mnogo cesce se desava da je za manje od jednog dana potrosim celu.
imate li neki predlog sta da se radi da bi se nekako produzilo radno vreme baterije.nekako kad bih mogao da iskljucim da trazi 3g ili slicno . znam da moze da se stavi da se iskljuci ceo ekran posle max 5 min ali onda non stop treba da pritiskam dugme sa strane da bi upalio ekran sto malo nervira ako si u pokretu.takodje smanjienjem brightness se manje trosi baterija ali jel ima jos neko resenje sem da ga ne pipam
Lg KS 20

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Skoro sam se zainteresovao za ovaj telefon. Veoma je lep, WM (hocu da probam i to cudo) i koliko cujem nije mnogo skup. Sada ako bi neko mogao da mi kaze kolika je njegova cena na crno (nov i polovan) jer ga u Nisu nisam nasao.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Jerkann ja sam ga vidjao u nisu u podzemnom pre neki mesec i cena je bila oko 200 evra.Inace ja sam za moj iso u BG jer tad ga nije bilo u nisu 8) Mada i u BG sam ga jedva naso
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

dimi89, moracu malo bolje da pogledam. Nisam bas nesto ni detaljno trazio moram da priznam. Najradije bih trenutno uzeo neki polovan jer nisam pri kesu. Videcemo sta ce biti. Hvala na odgovoru.

Prlecar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Čet, 08. Mar 2007. 11:08

Post od Prlecar »

Kupio sam polovan ovaj telefon sa romom od HTC.Nije los,imam samo jedan problem.Ekran ima ogrebotinu na sredini pa bih hteo da promenim masku,zna li neko gde to moze da se odradi i za koje pare.Moze na pm ako je zabranjeno reklamiranje.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Prlecar nije bas to tako jednostavno st ose tice ogrebotine na displeyu jer nije samo do zamene maske.Sto se tice tog HTC-ovog ROM-a ako mozes da nam das jos neku informaciju koja je verzija-od kog HTC-a i kako radi -koja verzija WM-a-koliko imas slobodne memorije i jos po nesto jer sam menjao ROM na mom LG-u ali nisam zadovoljan pa sam vratio na stari. 8)

P.S. Uskoro cu da okacim Drajvere za citanje 8GB+, SDHC kartica trenutno ga testiram.Mozda cak bude i u toku dana.Pozz
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori