LG G Pro 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Kad će to? Čitao sam pre neki dan ali s zaboravio.. :D

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G Pro 2

Post od kvaka33 »

Kazu januar
Kada ce stici kod nas ,samo nebo zna
Najgore je sto opet kasne sa G pro 3 ,i opet ce to niti model u zapecku a realno je odlican phablet
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Možda i odustanu od G Pro serije, pa se usresrede na G i Flex.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G Pro 2

Post od kvaka33 »

Mozda,licno ne verujem,mozda mu promene naziv i krenu da ga izbacuju u septembru ili jos bolje u avgustu
Steta i dalje nikako da skapiraju neke stvari
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Šteta jeste, naravno. Ali eto.. Najveći neuspeh je što nije plasiran na Američko tržište baš nikako, a i po Evropi slabo.

Kapiraju i znaju oni sve, e sad, zašto rade ovo što rade.. Sigruno imaju neku svoju računicu.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: LG G Pro 2

Post od bata bogdan »

Oni LG uopšte ne rade dobre reklame za svoje uređaje, to jest skoro pa nikako... Npr LG G2 su korisnici sami izreklamirali zato je tako i na dobrom glasu... Inace, slab jako marketing od strane lg, pogotovo za modele g pro2 i flex ...
Huawei

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Slažem se. Ne sećam se kada sam video na internetu, tvu ili na ulici reklamu za LG telefon. Dok npr Samsung, Sony, Alcatel imaju reklame. Kako od operatera, tako i samostalno.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: LG G Pro 2

Post od cvoruga »

To je dobro, što manje reklame, manja cena a odlični telefoni.
SAmo neka se ne reklamiraju, meni ne smeta uopšte.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Одг: LG G Pro 2

Post od kutijagreha »

cvoruga napisao:To je dobro, što manje reklame, manja cena a odlični telefoni.
SAmo neka se ne reklamiraju, meni ne smeta uopšte.
Apsolutno se slazem. Ne zelim da platim vise 50-100 e zarad reklame kompanije

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Naravno. Nije manjak reklame uticao na manju popularnost već kao što sam već rekao nikakva dostupnost u SAD i slaba u Evropi.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: LG G Pro 2

Post od cvoruga »

El Laki, ne mislim na tvoj model konkretno, nego na sve modele LG-a.
A što se tiče tvog modela, to što si pisao par postova unazad da nema kuvanih romova,
ja to ne vidim kao manu već kao prednost, imaš veliki i lep ekran uživaj u njemu, mani se modovanja.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

To mi je bila neka prva reakcija. Sad posle par meseci baš kao što kažeš, uživam. Prošlo me je to čačkanje, na s3 sam probao sve i svašta, sad samo uživam. :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G Pro 2

Post od Green »

El Laki je jos uvek mlad momak, on bi mozda i nabacio neki fin romcic, ali nama matorcima vec to polako izlazi iz mode. Pod uslovom da stock rom radi ok. Mozda eventualno root, neka Xposed zajebancija i to je to

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Čovek je mlad duhom, godine su nebitne :D Šalu na stranu, to je sve što i radim, kao što kažeš Xposed i par modova, Launcher, neke zajebancija Greenify, Flex multiwindow itd.

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Re: LG G Pro 2

Post od bojke1 »

Ima li negde u beogradu da se kupi tanka slim silikonska providna futrola za g pro 2?Kupio sam u beomob-u teracel silikonsku belu providnu koja je skroz matirala za ovih par meseci.Jedan jedini model sam uspeo da nadjem kad sam pre par meseci jurio i taj model se nije nesto bas pokazao.Sad je skroz prljava i nema sanse da moze da se opere.
Ovaj model sam kupio

http://www.kupindo.com/Futrole/20355777 ... Pro-2-D837

I kod nje mi se jos ne svidja sto je malo deblja pa fon dolazi jos veci.
Zato bih hteo da kupim neku bas tanku silikonsku futrolu pa ako neko zna gde ima treba mi neki link ili kontakt telefon.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Nema nigde u Srbiji. Jedino da naručiš iz inostranstva. Mada treba paziti sa tim ultra thin, jer umeju da budu loše urađene pa da grebu telefon. Ja imam isto teracel samo onu tamnu i radi mi posao.

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Re: LG G Pro 2

Post od bojke1 »

Jebi ga moj fon je u beloj boji tako da sam morao da kupim belu providnu.Ali na njoj ostaje prljavstina samo tako.Ne znam kakve su ove od ovih likova iz novog sada?Sad sam uspeo nesto da nadjem na sajtu kupujem prodajem.Nije slim ali mi deluje kvalitetnije od ove teracel koju sada imam.
Link
http://www.kupujemprodajem.com/TPU-S-li ... d=20939562


Ovo je sve od futrola sto sam uspeo da nadjem na sajtu pa ne znam da li nesto valja?

http://www.kupujemprodajem.com/search.p ... ice_to%5D=

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

S-line je imala drugarica dugo za Samsung. Lepo se pokazala. Ove na preklop su slab kvalitet za taj novac. One su po 20ak dolara napolju..

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Ajde ovde da napišem. Imam Nilkin 9h zaštitno staklo. Drugar odustao od svog, jer menja displej. Staklo je neotpakovano, ide sva oprema uz njega (maramice, krpe, uputstva itd). Zainteresovani pp

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G Pro 2

Post od Valentinik »

jao ja se kockam sa tim futrolama, imam telefon 2 nedelje i nisam jos pazario futrolu, stavio sam foliju na ekran a ona pozadi jos uvek stoji i necu da je odlepim dok ne pocne sama da se odlepljuje... Do sad ga bukvalno nisam cak ni grublje spustio na sto, krevet ili gde vec a kamoli da mi je ispao ili udario u nesto itd :) ali moram uskoro da kupim futrolu, probao sam nekoliko silikonskih u jednom veleprodajnom prostoru u NS i bile su cak smesno jeftine, tipa 200-300 din, ali nisam kupio jer mi mnogo losije izgleda telefon u futroli... svestan sam da cu morati da kupim jer su ostecenja neminovna :( ali moracu da nadjem bas neku ekstra tanku i elegantnu, do tad ga cuvam kao oci u glavi :D

sto se tice tog marketinga i male podrske, odgovara mi to jer za dobru i realnu cenu dobijem vrhunski uredjaj, koji bi bio 30% skuplji da na njemu pise samsung i duplo skuplji da ima jabuku pozadi :) a posto sam prezadovoljan radom i mogucnostima telefona u stock varijanti, uzivam u koriscenju i zaista mi ne pada na pamet da bilo sta menjam i cackam :)
i nadam se da ce neki G pro 3 ako ga bude biti jos manje medijski ispracen :lol:

Odgovori