LG G3

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

jovackopolje napisao:1.Kad priključim kabl u komp ne daje mi opciju USB memorija, ima li neko rešenje?
2.Danas sam ga rutovao, da li treba da izbrišem SuperSU ?
1. Probaj da stavis na MTP kada spustis 'prozorce'
2. Nemoj da brises.

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

da li je nekom poznato iz kojih razloga ne radi vise ovaj sajt za proveru najnovije verzije softwera po IMEI broju:

http://lg-firmware-rom.com/

simkenzy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2015. 23:02
:: HTC One M8
Lokacija: Novi Banovci

Re: LG G3

Post od simkenzy »

http://lg-phone-firmware.com

Pogresan ti je link, ne treba ti rom :wink:
Stock 6.0, Sense 7

allison
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2015. 04:09
:: Samsung Galaxy S2

Re: LG G3

Post od allison »

Jel može neko da mi preporuči koju bateriju da kupim, ali da zaista ima kapacitet ~3000 mAh, da nije kopija.
Gledao sam po eBay-u, ima "Genuine" baterija od $8 pa do ~$25, sve prodavci sa dobrim ocenama, tako da ne znam šta da uzmem...


Inače, imam problem, telefon ima zvanični Lollipop V20h, i vrlo se često događa da mi Wi-Fi gubi konekciju. Telefon mi stoji tik uz ruter, koristim ga, i samo mi se odjednom pojavi uzvičnik preko Wi-Fi ikonice u status baru, i moram da isključim i ponovo uključim Wi-Fi. Jel ima neko iskustva sa ovim?

Dmitar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2007. 20:51
:: S22 Ultra
:: iPhone 13pro

Re: LG G3

Post od Dmitar »

@kutija par tehnickih pitanja za tebe: negde sam citao da LG ima slab prijem signala sad ne mogu da se setim da li je to bilo bas za ovaj model ili generalno za LG telefone? kako je kod tebe prijem signala, i sto je gore allison pitao/la Wi-fi jel puca? Koliko mozes sa baterijom izgurati moze li dan ako surfas, slusas muziku poruke itd ? i kakav mu je zvuk kad zvoni, to te pitam zbog toga sto je zvucnik smesten nazad. I kada ti se isprazni baterija koliko je potrebno da se napuni 2h ili vise ? hvala unapred na odgvoorima
@allison evo ti baterija za LG od 9000mAh https://www.youtube.com/watch?v=PEjy-lc8Qno

allison
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2015. 04:09
:: Samsung Galaxy S2

Re: LG G3

Post od allison »

Mislio sam na ove standardnog kapaciteta, ne na te velike...
Poslednja izmena od znemanja u Uto, 12. Maj 2015. 20:56, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne citiraj ceo post neposredno iznad tvog. Podrazumeva se da na njega odgovaraš.

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: LG G3

Post od Cobiklajic »

Pomoc, recite mi n eku aplikaciju koja funkcionise za blokiranje sms poruka. Probao sam lom njih i nece. Hvala.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od kvaka33 »

Kako mislis blokiranje sms poruka,blokiras broj sa koga stize, to imas u samom telefonu kao mogucnost
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

LG G3

Post od Cobiklajic »

da na to sam mislio blokiranje broja sa kog stize.
Znam da ima u telefonu opcija nezeljene poruke u podesavanjima poruka ali nece da funkcionise, i pored toga sto tamo dodam broj (Upravitelj nepozeljne - broj za nepozeljnu postu) i daljej mi sa tog broja stizu sms.

Probao sam i Calls Blacklist, ista situacija - nece da blokira stize opet sms.

levca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Čet, 05. Jan 2006. 00:23
Lokacija: Vranje

Re: LG G3

Post od levca »

Dmitar napisao:@kutija par tehnickih pitanja za tebe: negde sam citao da LG ima slab prijem signala sad ne mogu da se setim da li je to bilo bas za ovaj model ili generalno za LG telefone? kako je kod tebe prijem signala, i sto je gore allison pitao/la Wi-fi jel puca? Koliko mozes sa baterijom izgurati moze li dan ako surfas, slusas muziku poruke itd ? i kakav mu je zvuk kad zvoni, to te pitam zbog toga sto je zvucnik smesten nazad. I kada ti se isprazni baterija koliko je potrebno da se napuni 2h ili vise ? hvala unapred na odgvoorima
@allison evo ti baterija za LG od 9000mAh https://www.youtube.com/watch?v=PEjy-lc8Qno

Tacno je za signal. LG G2 ima los signal u ruralnim brdovitim sredinama, ja u firmi koja je bila malo u podnozju nisam nikako imao signal, promenio cak 3 komada (jedan je bio Verizon), tako da definitivno G2 je sto se toga jako los, ostalo je ok. G3 je nesto bolji, mada u planinskim predelima i on gubi signal, dok na Huawei p7 i S5 recimo nemam nikakvih problema *testirao i uporedjivao na istim stajnim tackama). Dobro, ipak je LG izgleda za urbanije sredine.
Zanimaju me kod pojedinih telefona novine i njihove stvarne mogucnosti koje ovde mogu saznati

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

915 sati bez restarta. Mrcina se jos drzi :D

Slika

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od Dexter »

Drugar krenuo da rootuje G3, izbacio neku gresku pri instalaciji, on prekinuo i sjebao sve.

Ovo mu izbacuje trenutno:
http://s28.postimg.org/xtglkbhml/IMG_4315_3.jpg

Sta mu je ciniti? Jel ima neko slicnih problema?

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Javlja se taj problem kod LP ako ne prodje root. Morace preko kdz-a da se vrati na KK pa opet posle da apdejtuje na LP

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od Dexter »

Pardon, sad sam ga pitao malo detaljnije. On do roota nije ni stigao, krenuo je da ubaci LP preko kompa, i izbacilo mu neku gresku pri instalaciji (koju je trebao da zanemari), prekinuo je i od tada je pokusao jos par puta da pokrene instalaciju ali zabadala je na 5%. I sad vise ne moze nista da uradi, izbacuje mu konstantno ovaj error sa slike kada pokusa da ga upali...

I blinka mu plavo i crveno svetlo naizmenicno...
Poslednja izmena od Dexter u Pet, 22. Maj 2015. 23:54, izmenjeno 1 put ukupno.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Nisam do sada video taj problem. Pogledao sada na xda,vidim da ima resenja,ali je komplikovana procedura
Sacekaj malo,vec kolko sutra ce ti se javiti bender. On ima sve potrebne fajlove u zip formatu,lako ce ga povratiti u zivot. Samo neka isprati njegove instrukcije.

bender_007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 350
Pridružio se: Ned, 28. Sep 2014. 09:48
:: LG G2

Re: LG G3

Post od bender_007 »

Jel sredjeno ovo?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od Dexter »

Jos uvek nista. Izgleda da ga je hard brickovao...

bender_007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 350
Pridružio se: Ned, 28. Sep 2014. 09:48
:: LG G2

Re: LG G3

Post od bender_007 »

Javim se kad dodjem kuci pa dam par uputa cisto da vidimo sta je

Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Re: LG G3

Post od Night »

Dobro veče.Imam telefon LG G3 D855 32GB verziju, i hteo sam da pitam koliko vam traje baterija?Vidim da bateriju na Internetu neki hvale, neki kude, a meni se čini da je baterija čak i malo gora od baterije mog predhodnog telefona (s4),telefon je star 4 dana, da li možda ima veze to što ne punim preko original punjača (iz prodavnice gde sam kupio fon, onaj deo gde se uključuje u struju nije za naše tržište?Hvala unapred na odgovoru. :)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG G3

Post od somi92 »

Ja izvlacim 4h SoT mesano, wifi i 3g, pritom je sve upaljeno... Okaci koji ss u odgocarajucoj temi pa da vidimo sta ti srce bateriju.

Odgovori