LG G3

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od Ninolina »

Slobo G3, Clean Master je grozna app, i gomili mojih prijatelja, a i meni je pravila problem, što zbog toga što je usporavala telefon, što zbog toga što je brisala sa telefona i sa Kartice ono što joj padne na pamet. Lepo uninstaliraj Clean Master i vidi da li ti se dešava isti problem. Skoro da sam sigurna da će se time sve rešiti.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G3

Post od El Laki »

Slobo G3 napisao:Moguce, jedine koristim clean master, ako nesto on ne majmunise. Bas cu da uradim probu da se tacno uverim, vidis toga se nisam setio. Hvala svakako.
Mislim da bi trebala biti stavka (u Clean Master) absolet apk ili nešto slično. To briše apk fajlove instaliranih aplikacija.

lazar88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2011. 19:40

Re: LG G3

Post od lazar88 »

Koliko je model sa 3gb rama jači,brzi od verzije sa 2gb rama. Da li se isplati doplatu za jacu verziju ili je i ovaj sa 2gb dobar. Imam trenutno sony z2, ali bih zamenio za G3. Hvala.

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

Probao sam ali nešto ne ide oko instaliranja nekog lepog analognog sata. Ima li neka caka ili je LG to onemogucio.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Slobo,sat na zakljucanom ekranu,ili?
Na LP ne moze da se menja izgled sata na zakljucanom ekranu ;-)

stejer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Uto, 18. Jun 2013. 00:11
:: //

Re: LG G3

Post od stejer »

lazar88 napisao:Koliko je model sa 3gb rama jači,brzi od verzije sa 2gb rama. Da li se isplati doplatu za jacu verziju ili je i ovaj sa 2gb dobar. Imam trenutno sony z2, ali bih zamenio za G3. Hvala.
Ne bi trebalo da je osetna razlika u radu. Razlika ta dva modela je izrazenija u memoriji, tj. 16 i 32 GB.

Vukota5
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2013. 11:42
:: Xperia x8
:: Xperia p

Re: LG G3

Post od Vukota5 »

Drugari,izvinjavam se.Imam nekoliko pitanja vezanih za ovaj fon.Zelim da uzmem ovaj telefon pa me interesuje samo,da li je dovoljno 2gb rama ili ipak bolje radi sa 3? Kakva je kamera i koliko je SO baterije?

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Vukota5, citaj malo forum :disgust: Iznad tvog posta postavljeno pitanje i odgovor. Kamera je odlicna. SOT 5h :wink:

Vukota5
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2013. 11:42
:: Xperia x8
:: Xperia p

Re: LG G3

Post od Vukota5 »

Procitao sam druze,ali sam zeleo jos necije misljenje da cujem.Jer sutra trebam da kupim taj fon pa me zanima nekoliko informacija o njemu.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Vukota5, ako ne zelis tezak multitasking na telefonu,tj da ga przis non stop sa po 10-12 aplikacija stalno aktivnih,uzmi verziju od 2gb.
Ako ti zafali vise od 16gb interne memorije,uzmi microsd karticu. Kusur stavi u dzep :roll:

PavleVuk
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 217
Pridružio se: Pon, 02. Feb 2015. 01:42

Re: LG G3

Post od PavleVuk »

Koja je cena otkljucavanja ovog telefona za sve mreze?
I da li se gubi garancija ovim postupkom?
Poslednja izmena od PavleVuk u Ned, 12. Jul 2015. 22:13, izmenjeno 2 puta ukupno.

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

kutijagreha napisao:Slobo,sat na zakljucanom ekranu,ili?
Na LP ne moze da se menja izgled sata na zakljucanom ekranu ;-)
a na radnoj povrsini umesto digitalca ?

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Pavle,otkljucavanje kodom 5e. Unese se kod i to je to. Nema otvaranja telefona i gubljenja garancije ;-)
Sto se tice garancije objasnicu ti i zasto. Odredjene serije telefona kod operatera dolaze kao sim free. Niko od servisa nece da proverava da li je telefon sim free ili ne. Tako da je skroz bezbedno ukucavanje koda ;)

Slobo,naravno da moze da se menja sat na radnoj povrsini. Takodje mozes ubaciti bilo koji widget sa play prodavnice ;-)

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

pa to i uradim instaliram sat koji mi se svidja sa play prodavnice i kasnije ga samo nadjem u aplikacijama, izbacim na desctopu ali nije oblik onaj kao sto sam skinuo vec obican neki beli, niti mogu onaj sistemski digitalni da zamenim njime. Zevao sam u podesavanjima ali nisam nasao takvu mogucnost :uhuh:

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Analogni sat koji hoces da zamenis,zadrzi malo duze na radnoj povrsini i kada se pojavi korpa,samo prevuci u istu.
Sto se tice dodavanja novog widgeta. Zadrzi malo duze na prazno mesto na radnoj povrsini. U donjem delu pojavice ti se natpis 'widget'. Tu udji,posle toga nadji ime widgeta (aplikacije koje si skinuo) koji zelis da ubacis na radnu povrsinu. Takodje,mozes izabrati i velicinu koju zelis ;)

Slika

http://www.dodaj.rs/f/2s/s0/1AUM5zlM/sc ... 12-23-.png

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

ma da to i uradim samo ga nema uopšte nakon instalacije u widgetima vec samo u aplikacijama :uhuh:

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Ako si sa prodavnice bas skinuo analog widget,onda mora da se pojavi u widgetima ;-)

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

2ima li neka dobra aplikacija kojom mogu na brzaka izvršiti promenu moda mreže iz 2G u 3G i obrnuto, jer ovako treba otvoriti bezbroj puta da bi ukljucio ili iskljucio odredjeni mod mreze. Mislim da iphone ima nesto tako samo jednim klikom se ulazi direktno u tu opciju.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »


Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

kutijagreha@
Bravo burke, to je to. Pa ubih se ko siroce ranije dok dodjem do ovog :wink:

Odgovori