LG G3

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od znemanja »

Treba da koristiš silikon ili neki bolju zaštitu, ti hard shell case-ovi nisu nizašta, lepo izgledaju, ali nula od zaštite.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG G3

Post od somi92 »

Baraba i meni je naprsla tu lajsna i to bukvalno mi je jednom pao i odma puce, ali sta da mu radis, znali smo za tu manu pa smo ga opet kupili.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Baraba,sta da ti kazem ;-)
Moj G3,4 meseca star,kao nov. Jos uvek je otporan na ovo vreme ;-)
Somi,baraba u ovom slucaju misli na pucanje plastike zbog zagrevanja ;-)
Ne zbog pada telefona ;-)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: LG G3

Post od Joxy »

Baraba napisao:Dakle, još jedan G3 sa napukkom plastikom. Mazen, pazen... džabe. Novija je serija u pitanju, star telefon ni 2 meseca. LG je podbacio sa G2, sada i sa G3. Posle ovog završavam sa LG.
[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/08 ... 64b4c4.jpg[/img]
[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/08 ... c724ca.jpg[/img]
[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/08 ... 17aaf0.jpg[/img]
Kod druga je ista situacija samo što on misli da mu je pukao od pada, kada sam mu rekao da G3 generlno ima problema sa tim pucanjem nije mi verovao.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Zaista,za jedan takav flagship,to je zaista ozbiljan propust

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od Zile995 »

Sta znam, mozda zavisi od serije telefona. Evo na nexus 5, pukla kod otvora za sim karticu. Ma i onako koristi zastitu pa se ne vidi.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Roy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 20. Jun 2015. 00:41
:: nokia 3310

Re: LG G3

Post od Roy »

Možda je bilo već pitanje, al ja ga ne nađoh, ima li značajne razlike u trajanju baterije između modela sa dual sim-om i singl sim-om

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Roy, ima razlike. Drasticna ne,ali je vidljiva razlika. Ne samo kod ovog modela,vec kod svakog je tako :wink:

Roy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 20. Jun 2015. 00:41
:: nokia 3310

Re: LG G3

Post od Roy »

Znam da je za svaki tako, al na G3 se dosta njih žali na izdržljivost baterije, pa me interesuje koliko ga opterećuje taj dodatni sim

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Roy, Mogu ti reci da je baterija ok na G3. Nije odlicna,ali nije ni losa,moze da se kaze da je dobra. Potrebno je samo stopirati par programa koji dosta crpe bateriju ;)
Nisam koristio G3 koji ima dva sim-a,ali otprilike,taj dodatni sim optereti bateriju dodatno za 25-30% :wink:

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Re: LG G3

Post od Professional »

G3 imam od septmebra i od prvog dana je u silikonskoj futroli (pao mi je jednom ali sa trosjeda na pod) i evo i dan danas je ta lajsna zdrava... Izgleda da je to do serije telefona :)
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G3

Post od El Laki »

Ja sam prvih mesec dana nosio u tankoj prividnoj silukonskoj futroli a evo od tad bez ičega i telefon je kao nov.

lazar88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2011. 19:40

Re: LG G3

Post od lazar88 »

Da li se isplati da zamenim svoj Sony Z2 za Lg G3 jer je moj Z2 počeo mnogo da se pregreva. Uopšte ne snimam 4k. Greje se pri običnom surfovanje interneta... Počelo je to da me užasno nervira... A mislim da je to počelo da utiče i na bateriju koja kraće traje... Ako je neko imao slična iskustva neka pomaže :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G3

Post od El Laki »

Da li je ko ubacivao neke od portovanih G4 aplikacija? Utisci?

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G3

Post od Apolo »

Prilikom koriscenja telefona, da ne kazem malo jaceg "przenja" koliko se telefon zagreva?
Festina lente.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G3

Post od kutijagreha »

Surf (fb,tapatalk,viber) nema zagrevanja. Takodje dosta slikam,malo se zagreje. Jedino krece zagrevanje prilikom snimanja kamerom,i kada se igrice igraju.
Inace,primetno je bilo malo vise zagrevanja kada su bili ovi pakleni dani.
Ko ti kaze suprotno kod bilo kog modela,taj ce te slagati sigurno ;-)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G3

Post od El Laki »

kutijagreha napisao: Inace,primetno je bilo malo vise zagrevanja kada su bili ovi pakleni dani.
Prvo ozbiljnije zagrevanje mi je bilo baš početkom nedelje. Igrom slučaja imao sam dva ispita a pošto sve nosim u telefonu (skripte, testove, itd) dosta visim na njemu dok putujem do faksa. Tada bi 40+ ali se i telefon baš baš zagrejao. Razumljivo apsolutno, em vrućina em max osvetljenje...

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

Na SD kartici imam folder Programi LG u kome mi se nalazi programi (apk) koje obicno instaliram na telefonu a prethodno ih skinem sa nekog sajta. Od nedavno mi se nesto cudno desava. Naime pri svakom konektovanju telefona sa kompom pomoću USB veze iz tog foldera mi nestanu programi koje sam tamo imao i folder ostane prazan (znači radi se o neinstaliranim programima). Nesto ih brise iz tog foldera ali samo to nista drugo a ne mogu da provalim sta ih "jede". Kaspersky sa kompa sigurno nije jer njega uvek koristim a ranije mi se to nije desavalo.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G3

Post od El Laki »

Jesi siguran da je baš do povezivanja na komp? Hoće većina aplikacija za održavanje i čišćenje da briše apk fajlove...

Slobo G3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Sub, 20. Sep 2014. 09:15
:: lg g3

Re: LG G3

Post od Slobo G3 »

Moguce, jedine koristim clean master, ako nesto on ne majmunise. Bas cu da uradim probu da se tacno uverim, vidis toga se nisam setio. Hvala svakako.
Poslednja izmena od znemanja u Sub, 11. Jul 2015. 17:20, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne citiraj ceo post neposredno iznad tvog. Podrazumeva se da na njega odgovaraš.

Odgovori