Surface RT/Pro kod nas?

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
nmilosev
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 15. Mar 2013. 19:16
:: RM-821 L920 FW1326

Surface RT/Pro kod nas?

Post od nmilosev »

Da li neko zna da li neko prodaje Microsoft Surface tablet-e pošto ih nigde nema u online prodavnicama.
Hvala unapred.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Surface RT/Pro kod nas?

Post od miodrage »

nmilosev, ima preko oglasa ponegde, ali su basnoslovno skupi. Doduse RT ima da se nadje iz a pristojne novce, ali mene RT ne interesuje samo Pro. 23. septembra predstavljaju Surface 2 i Surface Pro 2, tako da se nadam i nekom padu cena...
Inace po meni, tablet koji bi trebalo da pogledas jer definitivno nadmasuje Surface Pro je Acer Iconia W700
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Surface RT/Pro kod nas?

Post od araphel »

Malo da osvežim ovu temu, pošto se već neko vreme družim sa Surface RT.

Već neko vreme, nakon što sam od iPad-a pdustao, tažim tablet koji bi mi završavao ono što želim, a to je u suštini da zameni komp, i da može da jurca svuda samnom. Kolega s posla je iskopao odličnu ponudu za prvi RT, i kad sam ga video kako se igra s tabletom u kancelariji, morao sam i ja da pazarim jedan.

Samo ću ukratko reći da osim što se ne mogu instalirati stari windows programi, ne vidim nikakav problem, a u suštini mi ni to ne fali. Za super pare sam dobio tablet sa dobrim ekranom, odličan keyboard cover, full usb na koji nez problema zakačim i eksterni hard, prepoznaje svu periferiju koju sam do sada probao da nakačim... Office, pogotovo Word koji ja dosta koristim, su čist bonus. Nakon što sam isprobao i Apple i Android, ovo je pravo osveženje.

mapet1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2015. 08:36
:: 1320
:: 920

Re: Surface RT/Pro kod nas?

Post od mapet1 »

Drugari, sta vi mislite o kupovini surface rt danas.. meni treba da mi nekad zameni poslovni lap top u smislu word i excell i za primanje mailova.. a ostalo je cisto surfovanje..nemam nameru na njemu da radim u cad-u jer ajde sto nema kapacitete zbog oslabljenog win i samog hardvera vec i zbog monitora na kojem bih izgubio oci :)..A i tablet je tablet..tako da me interesuje vase misljenje ako je neko vec pazario sad vec zastarelu masinu :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Surface RT/Pro kod nas?

Post od miodrage »

Ja ne bih kupovao rt, prvo, to je mrtav proizvid, i vise nema upgrade za njega, niti ce dobiti win10, a drugo, za 200-300 jura mozes da kupis solidan full win pc tablet, sa full win u sebi. To je cak i jeftinije od tog Surface.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori