Srpski za SE UIQ telefone !!??!!

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
ocevidac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 21. Nov 2007. 17:49

Srpski za SE UIQ telefone !!??!!

Post od ocevidac »

Da li neki plemeniti starac zna da li se/će pojavio/iti verzija softvera za neki SE UIQ (p800,900,910,990,p1...m.....w....) na srpskom jeziku jerbo samo ja znam nekoliko ljudi koji bi ga koristili ali ne znaju da beknu neki drugi jezik.


Puno pozdrava celom forumu. Očevidac 8)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ti koji ne znaju ni d beknu engleski neka uzmu 3310 i uzivaju, sta ce njemu p990 ako ne zna nista o njemu... Mislim bas je bezveze... A, kada ce se pojaviti, zaista ne znam...
iPhone + CX300

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

ocevidac, evo javlja ti se jedan plemeniti starac da ti kaže da za sada nema ništa, a i u budućnosti malo teže da će biti, barem za starije modele. Možda za novije.

Imaš 2 varijante.
Prva je da naučiš malo o Symbian programiranju, i onda prevedeš postojeća objašnjenja i izraze, i prekompajliraš neki od postoojećih jezičkih paketa koji ionako nikada nećeš koristiti, a onda i da se baciš na prevođenje za početak makar najpoznatijih 3rd party programa uz podršku matičnih firmi koje su software napravile, a your dark side (ne seed :D ) isto to radi za warez varijantu.
Druga je da budeš baja u svom društvu tako što ćeš ih naučiti engleskom. Šta zvuči lakše?

:)

P.S. Sorry, raspiso sam se jer sam se osetio prozvanim po pitanju godina :wink:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

:lol: pa nisam ni obracao paznju, stvarno pise plemeniti starac :lol: :lol:

Eh, sta sve covek cuje na ovom forumu :lol: :lol: Ovom mora starac da odgovara, pa jos i da bude plemenit :lol:
iPhone + CX300

Endre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 14:57

Post od Endre »

Pojavio se za SE P1i ( CXC162108 R6F41 )

http://www.sonyericsson.com/cws/downloa ... 0r6f41.zip

Odgovori