Korisne aplikacije i igre za symbian UIQ3

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ubaci Walkman player sa W960, moeras malo da se bakces sa probijanjem zastite ali nemas bolje od toga. Meni se ni jedan player za UIQ3 ne svidja :dry:

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Jel postoji neki program koji pojacava jacinu zvuka na slusalicama? Instalirao sam gdesk shortcuts na fon ali nemogu da pronadjem gde je instalirano tj odakle da je startujem , jel zna neko?
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ako nisi menjao naziv i raspored ikonica trebalo bi sve tvoje instalirane aplikacije i igre da se nalaze u Entertainment folderu, barem je kod mene tako. A za pojačavanje zvuka možeš da probaš preko patcha, pogledaj ovde viewtopic.php?t=14605&postdays=0&postorder=asc&start=40

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Stelle gdesk se sastoji iz par instalacija, i potrebno je prvo snimiti glavni Gdesk, pa onda dodatke, kao Gdesk shortcuts.
evo i primera, evo sta sve spada u jedan Gdesk (Gdesk 0.30a):
- Gdesk 0.30.sis (glavni fajl)
dodaci:
- GDeskAgnView.0.30a.sis
- GDeskClock.0.30a.sis
- GDeskInfoView.0.30a.sis
- GDeskShortcuts.0.30a.sis
- GDeskTaskMan.0.30a.sis
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

milann, fora je sto ja ne mogu da odkljucam te sistemske fajlove..jednovstavno nece.. a video sam negde da neko spominje neki program za pojacavanje zvuka..

kljun, to sam sve uradio , nekako sam sam skontao i udjem ja kao namestam neke shortcuts al ne znam kako da ta stavim na ekran.. cim izadjem iz gdesk to nestane..uopste ne kontam program..
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

PsyMan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pet, 29. Jun 2007. 10:00
Lokacija: Beograd - Senjak

Post od PsyMan »

Stelle, ovde ti je post za otkljuchavanje sistemskih fajlova: viewtopic.php?t=14578&highlight=Patchovanje+UIQ3

a kad to uradish ovde imah post za pojachavanje zvuka: viewtopic.php?t=11755&start=100
I GOT NEED FOR SPEED

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

PsyMan, ja sam to pokusao hiljadu puta da uradim i nece da odkljuca sistemske fajlove... :cry:
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

PsyMan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pet, 29. Jun 2007. 10:00
Lokacija: Beograd - Senjak

Post od PsyMan »

Skoro je izashla verzija CapsSwitch-a(program za pristup sistemskim fajlovima) za koju predhodno ne treba hakovanje preko PC-a i Pytona. sve shto treba da uradite je da instalirate i pokrenete program...

CapsSwitch: http://www.agathosyne.de/files_ext/CapsSwitch.zip
I GOT NEED FOR SPEED

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Jel nekome ovo radi posto meni opet na private pise Protected folder.. Koristim swiss manager 1.70 ...
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Jesi li ulazio u aplikaciju? Ako nisi, udji i idi na SWITCH. Treba da ti ispise " CAPS are switched OFF"

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Zna li neko dobar program za pregled multimedije ?? nesto kao file manager samo bolje ? Probao sam File man i uopste nisam zadovoljan.
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Stelle pa bas i nemas neki izbor, imas X-plore, Swiss manager pro, to je ono sto valja.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

rade laik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 17. Avg 2008. 04:09

Post od rade laik »

ljudi mene interesuju 2 stvari (btw, vlasnik sam m600):

1) koji program preporucujete za primanje mail-ova? vidim da dosta ljudi koristi profimail - kakav je, da li se lako podesavaju nalozi (visestruki?) jel moze da se instalira na mem. karticu - pitam ovo zato sto mi deluje nerealno da na fonu drzim hiljade mejlova.....i da, jel moze da pristupa i firminom exchange serveru? e sad, naleteo sam negde na neki Seven mail, deluje vrlo fino, kazu da se lako podesavaju nalozi (npr za hotmail samo se unese user i pass), ne znam da li neko ima iskustva sa njim i da li postoji ne-trial verzija?

2) hteo bih da na fonu imam mapu beograda/srbije tako da mogu da je koristim bez gps-a (nesto kao plan plus) - imati li neke sugestije?

pozdrav

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

rade laik :
1. profimail, sa njim nisam imao nikakavih problema sto se tice primanja email, radi sa gmail postom, to mi je jedino i trebalo, mozes ga snimiti na mem. karticu, samo podesavanje je malo duze.

2. snimi garmin, i skini mape za srbiju, garmin mape su detaljnije od tomtom mapa, barem kad sam ja to imao, bilo je tako.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

da se ubacim vezano za garmini mape.verovali ili ne nove mape su teške svega 200mb što je mnogo bolje od onih koje su bile ....koliko beše 4mb????ali sa time da u tih 200mb ima i CG.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

rade laik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 17. Avg 2008. 04:09

Post od rade laik »

kljun, hvala!
idem odma na gugl da potrazim garmin i mape
koju verziju profimail-a imas? jel ima za dz? cini mi se da je pisano na vise mesta da profimail nece da sljaka sa hotmail-om?
Ovaj seven mi deluje bas dobro, narocito mi se svidja lakoca kreiranja account-a (ko sto rekoh - npr za hotmail stavis samo userr i pass, nema pop-ova i ostalih cuda) ali izgleda da ima samo kao beta verzija za testiranje na odredjeno vreme....sta da se radi

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

rade laik trenutno nemam ni jednu verziju profimail-a, jer sam prodao uiq3 telefon, ali imao sam 2.85, moze i free, ali za to se obrati na PP, da ti dam link.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

v1talic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 29. Avg 2008. 06:15

Post od v1talic »

Da li neko koristi Primetech Contact?? Ako ima neko neka javi jer sam se mnogo smorila trazeci na netu.. :cry:

Sol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2008. 01:11

Post od Sol »

Da li neko ima CorePlayer 1.2.4 pa nadalje? Treba mi zbog flash/flv podrške, da ne bih konvertovao svaki video, a i po strani što ne mogu da nađem propisan konverter? Ja sam naišao na neke 2-3 unsigned verzije, koje mi prilikom instalacija navede kao potencijalno nekompatibilne ali ja idem dalje, i onda izjavi da ima "protected uid" ili tako nešto i odbija instalaciju :(

Dakle, ako neko ima, pl0x na mail - doubtlesslayer@gmail.com

ILI, preporučite bilo koji drugi flash player

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Sol uradi hack sistema, pa ubaci instalserver, tako nesto, taj fajl omogucava snimanje untrusted aplikacija (unsigned, expired sertificate, UID...).
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori