W960

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

sad pouzdano mogu reci da je w960i uradjen bez greske sw je ekstra odradjen,nema bagova,ni gasenja telefona sve klizi lepo
dosta stabilan rad
pri upotrebi od 1 mesec nije se pojavio ni jedan bag niti blokada telefona,na svu srecu jer sam se toga plasio,sa p990i sam muku mucio baterija traje oko 4 do 5 dana :D

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

tekt, To su zaista dobre vesti,nadam se da je tako kod svih modela i da nisi samo mozda ti srecnik koga je zapao stabilan phone.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

tekt, sjajne vesti,ipak w960 ima mnogo toga jos da pokaze i dokaze da je fenomenalan telefon,jedino me brine glasnoca zvuka jer kvalitet poseduje,a za bateriju sve moguce pohvale :wink: 8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Svaki telefon je u pocetku bio mnogo hvaljen ali posle 2-3 meseca pocinju da se pojavljuju drugaciji komentari koji vremenom prelaze u kritike i zalbe na mnoge opcije jer stalno izlaze noviji i uglavnom bolji modeli a korisnik se brzo zadovolji svojim modelom pa neke stvari koje mu nisu smetale kada je tek kupio sada mu ne odgovaraju.
Bez obzira na nesumljivi kvalitet ovog telefona,mislim da ne vredi ulozeno-dobijeno i da je mnogo bolje kupiti N-82.
LG G2 Black,16GB

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

Sale_M sto se tice zvuka glasan je u svakom pogledu jeste da je mono zvuk ali jak,na primer kao w900

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

mislim da je nemogutje da je na ovom fonu mono zvuk .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

da mono je zvuk ima samo jedan zvucnik koji je dovoljno glasan,ali sluske su stereo 100% sam siguran u to

pampam
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sub, 28. Jun 2008. 16:46
Lokacija: NP

Post od pampam »

Da li postoji neka prototip maska gde je ukombinovana crna i naradzansta? Nekako uzivo izgleda, ono, prosek. I kako je kucanje poruka, nekako su izduzeni i sabijeni tasteri (zbog displey-a naravno)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

danas sam imao prilike da dati model uzmem za izuzetno male pare sa obzirom kolika mu je cena i koliko ga cene polovnog odprilike 100e manje od polovnog ako ne i više.utisak????nisam ga uzeo.jedva sam čekao da se w960 pojavi kod nas jer kakav je bio na slici to mi je bilo carski ali uživo ono nije to što sam očekivao.kukao sam na w950 što je onakava ali sada kada njega pogledam nije ni on toliko loš.ok prednji deo maske je ok lepa plastika sve je super.ono belo sa strane im nije trebalo jer užasno ruži mob.ali moje razoćarenje je nastupilo i ono što me je odbilo kod ovog moba je zadnja strana i užasna maska koja je kao gumirana i na kojoj ostaju otisci kako se god okrene.mislim da SE nije smeo sebi da dopisti ovako nešto sa zadnjom maskom jer je užasna.u principu 8gb mi ne znači ništa ali sam gledao da mob bude malo elegantniji od w950 ali moja očekivanja su bila mnogo mnogo veća.i sada definitivno sam za p1 koji mnoogo lepše i kvalitetnije izgleda od ovog moba.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

moze li mi neko reci jel se uz njega dobijaju obichne HPM 70 slusalice ili neke malo drugacije posto sam ja dobila obicne :)
i koja je oznaka punjacha poshto sam dobila odichan punjach,da kupim pravi za njega,vidim da mi se dugo puni baterija
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Tanja hpm-70 se ne dobijaju uz njega.prava stvar mislim da su one hpm-90 ako se ne varam malo skuplja verzija hpm82.e sada na sajtu piše da se uz njega dobijaju i bt stereo sluške mada to niko živi nikada nije dobio.oznaka punjača je SonyEricsson znači mora da ima to ugravirano na njemu i da je malo elipsastnog oblika kada se gleda sa strane pod uglom(kako sam ovo lepo napisao)

update
slika
Slika
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

super,hvala,uzela sam takav punjach,ja sam dobila onaj obichan,a veceras sam kupila takav i novu bateriju posto je ova bila na izdahu :D
P.S. oznaka punjacha je CST-75 ;)
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Tanja nisam video nikakvu oznaku možda je i ima ali...
nego imam jendo pitanje
šta je potrebeno da baterija bude pri riknjavanju kod relativnog novog modela?taj mora da je punio 2x dnevno a?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

VeNoM, ne mora da znaci da je punjen 2x dnevno,dosta je i da je baterija prebacena iz nekog starijeg modela u taj tvoj...i ti automatski imas nov tel i staru bateriju :D
D500&E71

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

loki13 u pravu si.nisam razmišljao da ima toliko pakosnih ljudi.a opet mislim da 960 bi trebalo da ima onu jaču bateriju kao i p1 ili pak grešim :dry:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

nije imao origilanlu bateriju nego neku bezveze DFS :| stavim telefon da se puni,i nikako da mrdne od 18-20% ,sad sam stavila novu bateriju pa tjemo videti ako tje biti sa novim punjachem.
Jos nesto,signal mi uvek ima 1-2 ili 3 crtice najvise,zna li neko mozda do cega to moze biti?Klak kliknem na ikonicu za signal pishe mt:s pa ispo 3G: Povezano ... dal mozda treba da se prebaci na GSM mod kao sto nokie imaju tu opciju GMS I DUal MOd ili UMTS ... ja to nigde ne vidim kod ovog telefona,a to za signal me brine.Dostupna sam,to je bitno,ali ipak bi trebalo da mi signal bude pun :|
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Tanja imaš 3crtice 3G??pa smatraj se srečnom.šalu na stranu batali taj mod ako nemaš aktivan 3g i idi na uno režim znači gsm only em imaš pun signal em će baterija da ti traje mnooogo duže
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

eee pa pitam gde da prebacim na taj normalni rezim jer ne mogu natji opciju :D
takodje me interesuje gde se na ovom telefonu radi minimize-maximize :D na nokiji se 2x stisne taster za ulazak na meni ...a ovde nisam provalila kako :D i kako ide copy/paste?Takodje na browseru za internet ne prikazuje mi slike,nigde ne mogu da nadjem opciju da ukljuchim prikazivanje slika...
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Tanja 3g:
meni
control panel
connections
mobile networks
more(jadransko)
3g/gsm

pod dva nisi mi jasna ako misliš da izadješ iz menija ili pak tome slično tj odjednom da se stvoriš u meniju to radiš na sledeći način
meni
control panel
device
shortcut button
namesti da ti taster bude stand by/tako je na p1/

pod 3 /uh umorih se od pisanja
copy/paste radiš tako što aktiviraš tastaturu kada pišeš napišeš nešto ne mora na tastaturi,obeležiš taj tekst kao mišem ali sa olovkom pa ideš na onu strelicu koja se nalazi u istoj ravni sa DOne i one dve strelice gore i dole ali samo sa leve strane done i te dve strelice su sa desne strane i odatle pozoveš opciju copy na isti način ali bez označavanja teksta ideš na paste...hehežž

pod 4/ko mene plaća za sve ovo??/
udješ u operu /pošto oni imaju operu od browsera/ ideš na more jadransko pa na settings pa configuration pa load picture a prečica za ovo ti je 5 tj kada si u browseru pretisni taster 5 i to je to.
nadam se da ti je ovo bilo od pomoći
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

e super,sve sam ukapirala :D a ovo prvo,mislila sam recimo kad udjem negde,bilo gde,na igricu,u operu na internet a recimo stigne mi poruka,pa da izadjem bez zatvaranja programa ,procitam poruku i vratim se nazad.Kod nokie je to resheno tako shto se dva puta stisne taster za ulazak u meni,a kada se dugo drzi taj isti taster vide se svi trenutno aktivni programi i na taj nacin se vratim u program ili ga ugasim.
Btw HVALA :oops:
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Odgovori