P900 - linkovi...

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
deki35
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 07. Jan 2006. 17:22

P900 - linkovi...

Post od deki35 »

posto sam postao ponosni vlasnik ovog fona 8) da li mogu linkovi za skidanje tema, softvera, da ne ide preko wap-a i da je za dz...

moze i na PM...

unapred hvala... ;) :)

poz

deki35
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 07. Jan 2006. 17:22

Post od deki35 »

gledam na netu varijante sa skidanjem tastature i virtuelnom tastaturom preko teme...
kako se to vama cini, da li koristite?
telefon mi nekako deluje lepsi...
nesto gledam, da li se mogu vratanca/tastatura/ lako skinuti, jel treba neka dodatna plastika, posto nisam nista dobio dodatno uz telefon...

poz

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

na sajtu je zabranjena piraterija , sto znaci da se ne smiju kaciti linkovi na forumu sa kojih je moguce skidati melodije , tema , programe , ...... , i kaciti linkove ka sumnjivom sadrzaju , ali cu ti poslati na PP nekoliko linkova odakle mozesa da skidas te stvari za svoj telefon 8) :wink: :) :D :lol:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

tastatura se lako skida i treba ti samo mali srafciger koji se dobija u paketu sa njim da bi je skinuo i stavio onu malu plastiku koja isto dolazi kao standard u paketu..moja prerporuka,skidaj tastaturu ako te ne mrzi da piskaras sa stilusom :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

deki35
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 07. Jan 2006. 17:22

Post od deki35 »

ovo je bilo neko small pakovanje tako da nema ni srafcigera ni plastike...gde bih mogao da nadjem/kupim/ tu plastiku?

koji program koristite za upload tema?
meni ne sto ne ide, ne mogu da nadjem ni jedan, nasao sam Vito themeeditor, ali nece da uploaduje dok se ne plati. jel` moze pomoc na PM... :oops:

poz

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

mogao bi da se raspitas po radnjama i mozda i nadjes onu plastiku a ovo ostalo je manje vise bitno a za teme treba ti neki fe explorer ili nesto slicno,ne mogu da se setim davno sam koristio taj fon i uradis instalaciju na pc'u i sa njega prebacujes fajlove,aplikacije,krekujes,menjas sta i kako ti treba :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

deki35
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 07. Jan 2006. 17:22

Post od deki35 »

vidim na netu zastitne folije za ekran...
da li koristite, da li ih ima kod nas, ili se mora kupovati u inostranstvu....

poz

Odgovori