Problem sa 6630!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
ivan22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 13:00

Problem sa 6630!

Post od ivan22 »

imama problem, s vremena na vreme pocne na ekranu da m ispisuje "no voice tags" i pisti (ponekad zablokira) kao kada se pritisne dugme za to na levoj bocnoj strani, uradio sam sve zive formate al opet isto. jel imao neko neka slicna iskustva? Dugme za "voice tags" stoji najnormalnije, radi na klik(malo duzi), da li bi flash pomogao? Hvala unapred. Ivan.
p.s. uradio sam format sa 3,*,i zelenim dugmetom.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Posteno ja razmisljam da kupim 6630 mada je mnogo ruzan<barem meni> ali je i mnogo dobar.Koliko sam mogoa da primetim na raznim forumima niko nije imao slicnih problema zato ti je moj predlog da lepo uzmes <skines> manual za nokiu 6630 i procitas sve o voice tagsu ako ne pomaze onda fleshuj.Mada uvek kad trebam da flesujem mob ja se dvoumim jer retko ko ce bas dobro da mu odradi flesh od servisera jer nije to samo ubodi kabl i reinstaliraj simbion. :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nego sta je? Flashovanje je sa sadasnjim telefonima upravo to. Nekada je to bio fazon uraditi, ali sada, sa sve novijim tehnologijama i mogucnostima to je posao od par minuta.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa i treba da ti izbacuje no voice tags kad nemash niejdan voice tag i da ti zapishti...u chemu je problem?!JEdino to shto zablokiran ponekad,hmm...to ne bi smeo da radi... :dry:

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Dexter, problem je u tome sto covek uopste ne pritiska dugme za voice diailng. :wink:

PozZ

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Fleshcina!Meni dosta bolje radi sa soft 6.03.08 a flash su uradili za dzaba jer mi je fon bio pod garancijom pa su valja morali da ga urade z dz
:) inace kosta 10e....
Слобода или смрт

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa sto da baca pare kad moze to i sam da uradi? Ima kabl i na oficijelnom sajtu Updater a gore je pisano o tome pa eto za 10 min i malo zivaca da ustedi tih 10tak € :wink: Isplati se u svakom slucaju a i mozda nesto covek i nauci usput :D :lol:

Odgovori