6630, hteo bih da odbijam pozive

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

6630, hteo bih da odbijam pozive

Post od Gallee.. »

da ne otvarm novu temu.. ja imam 6630 i hteo bi nekim smaracima da odbijam pozive.. kako? znam da ima program ali ne znam koji? imam za zabranu sms..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Imash programe Black Baller ili Black list koji ti sluze za to... :wink:

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

gallee, da li mozes ako mi nabavis te programe da mi ih prebacis na pvt ili na mail... bye bye :wink:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

Definitivno Blacklist ili Blackballer po meni Blackballer je mnogo bolji ! ! ! :D :D :D 8) 8)

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

hvala vam ljudovstvo!! salim se malo.. oba su dobra ali mi nesto nece krek, no dobro nema veze sliuzi mi dobro drugi..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

I ja sam probao ta dva programa ali mi se nije svidjalo kod njih sto onaj koji zove dobije na kratko signal kao da je zazvonio telefon pa to ispada kao da namerno prekidam vezu.Tako da sam trazio program koji ne prekikida tako vezu vec daje ton zauzeca odmah i nasao sam ga zove se Interactive Voice Call Master v1.01 to je verzija koju koristim preko godinu dana u 6630 i radi savrseno,po meni mnogo bolje nego ta dva!
Ako gresim oprostite ja sam navikao na ovaj program pa sam mozda malo subjektivan!
Pozdrav!!! :D

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

zox, OK, pojasni malo šta i kako radi. Koliko znam postoje i programi koji mogu da poštaju ono što se snimi (MP3 npr.), a u najčešćem slučaju će to biti: "Pozvani korisnik trenutno nije dostupan, molimo pokušajte kasnije, hvala". Ali problem s ovim je što ako je taj neko uporan, a ti ne znaš sa kog sve broja može da te pozove, pa time ni da podesiš program za taj broj, ispalićeš se, jer ćeš onda sa drugog broja biti dostupan. Takođe smarač može (ako se imalo razume) da pusti poruku, i kad dobije izveštaj da je poruka primljena, da skapira o čemu se radi. O ovome smo već raspravljali. Za poruke ne postoji način da se izbegne uručivanje, tj. ne postoji program, jer server to radi automatski i ne možete ga u tome sprečiti.

:)

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

gallee, na linku koji sam ti poslao za tomtom imas sve sto ti treba ma i vise nemaj brige za krek,samo idi u deo foruma Symbian S60 App, sta da skines vec su odgovorili.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja koristim Smartphoneware Best Black List, i isprobao sam vise puta na samom sebi, nijednom nije dao signal da na kratko zazvoni fon. Ima Black listu ili White listu, tj, ili samo brojeve kojima odbijas poziv, ili da primas samo sa predefinisanih brojeva.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Kod mene je Advanced Call Manager...I ako ga pravilno podesiš savršeno radi...Jel ga još neko probao? :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 24. Mar 2006. 00:56

Post od sony »

Hoce li mi onda neko objasniti u cemu je fora blokiranja sms??? kad taj neko dobije izvjestaj da mi je stigla poruka???? Onda mogu i sam obrisati sms, znaci taj program sto navodno blokira sms samo brise poruke za odredjene brojeve koje podesim ili?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

sony, da, na žalost, nije rešeno to sa reportom...pošiljaocu stiže report da je poruka isporučena, ali ti ne moraš da je vidiš... :roll: :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dejan ralevic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 17:25

Post od dejan ralevic »

I kod mene na N91 je AC Manager, imam isti problem koji je naveo Zox.
Dakle, onaj koji zove dobije na kratko signal kao da je zazvonio telefon, nakon cega se cuje zauzece, pa to ispada kao da namerno prekidam vezu, sto je bezveze. Ne znam kako da namestim da odmah dobije poruku tipa: "Pozvani korisnik trenutno nije dostupan, molimo pokušajte kasnije, hvala" :blinky: .

Instalirao sam i Blackballer, problem je isti. Ovaj program navodno ima i opciju =filter SMS= ali nisam uspeo da podesim da funkcionise :x
dexx

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

gargamel4, Oprosticete mi nisam bio dugo tu pa nisam gledao poruke na forumu,pa ukratko cu reci par stvari koliko znam o Interactive Voice Call Master v1.01 koji koristim rekoh vec duze vreme i koristim samo opciju black list u tom programu koji radi upravo ono sta se od njega ocekuje a to je da prekine poziv,odnosno ima vise opcija kako da se ponasa sa black list da ne nabrajam sad sve a ima takodje i mogucnost da se snimi poruka (pa i ta da mob pr nije dostupan) sto je po meni glupo jer nije originalno ni autenticno pa makar ga snimio i sa call racorderom,ima i mogucnost da prekine vezu i da posalje predefinisanu poruku,i jos nekih zanimljivih stvari tako da preporucujem ovaj program svima.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

I ja koristim Advanced Call Manager duze vreme, radi odlicno na 6630 ali sam juce nabasao na CallMan. Izgleda gotovo identicno kao Advanced Call Manager s tom razlikom sto imas opciju i za poruke,da sakrivas logove i sl. a fino i radi za sada.. :wink: :D

Odgovori