Program za profile?!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
jejen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 21. Mar 2006. 21:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Program za profile?!

Post od jejen »

E ovako....pre neki dan izadje ja sa mog posla do apoteke...centar grada...guzva...sef me zvao, ja necuh telefon! Interesuje me da li mozda postoji neki program koji povremeno osluskuje buku pa prebacuje profile...npr. ako je budno on pojaca zvono...ili prebaci profil na onaj sa vibracijom, itd....
Ako neko zna nesto slicno........please help!
Jos nesto...instalirao sam KeyLocker na moj N70....medjutim kad idem u settings nista se ne desi...samo me vrati u main screen telefona...probao sam razne verzije i nista...jel zna neko neku verziju koja radi na N70???

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

jejen, pa nema programa koji ce ti osluskivati zvukove u okolini...Jedino mozes da podesis da ti se u odredjeno vreme u toku dana prebacuju profili...Recimo...radis od 9h ujutru i program ti u to vreme prebaci na profil sa smanjenim zvukom...A izlazis sa posla u 17h i program ti vrati na normalan profil...To jedino postoji... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

skyline
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sub, 15. Apr 2006. 12:02

Post od skyline »

Mozda mozes da probas i Geominder.
To je program koji preko cell info te obavestavas ako si blizu nekoj lokaciji.
Tipa, zapamtio si u programu kordinate tvoje firme i podesio si alarm da te svaki put podseti kad prilazis toj lokaciji i moze da ti ispise textualnu ili izda glasovnu poruku.

Ja sam ga probao i provaljuje lokaciju u krugu od 100 metara.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

skyline, ali kako mozes da se oslonis na taj program kad se nekada desava da si npr. u Zemunu, a signal primas, recimo, sa Karaburme? :?

pozdrav

jejen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 21. Mar 2006. 21:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od jejen »

Hm...a ne znam sto bi bio problem da se napravi takav program.....nesto na foru da moze da se podesi na koliko minuta ili sekundi ce da ukljuci mikrofon i da proveri buku....i u zavisnosti od toga ukljuci odredjeni profil...znam da bi to trosilo dodatno bateriju...ali sad... ko voli... :?

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

b_udder napisao:skyline, ali kako mozes da se oslonis na taj program kad se nekada desava da si npr. u Zemunu, a signal primas, recimo, sa Karaburme? :?

pozdrav
Možda je preterana procena da je to baš 100 metara, možda je malo više, ali ni u Zemunu ne primaš baš signal sa Karaburme. Veći broj repetitora se identifikuje kao jedna određena oblast. Meni je, pre problema koje sam, možda baš zbog Geomindera, počeo da imam (zakucava mi ime lokacije na onu koju je našao tamo gde sam uključio telefon) umeo na Dušanovcu da ispiše Dedinje. :shock: :x Ali mi (Geominder) ipak sa velikom pouzdanošću ispisuje da li sam na "naučenoj" lokaciji. Ipak nas na gradskom području jako često pokriva po 5-6 "antena", a Geominder verovatno pamti sve signale koje na nekom mestu hvata (čak možda i jačinu pojedinih signala)pa time sužava mogućnost greške. :P

Ovo je samo predpostavka, ali mislim da to tako funkcioniše. :unsure:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

gargamel4, posto sam iz Zemuna, desavalo se da, kada sam pored Dunava, signal stigne sa razlicitih krajeva grada (pa i Karaburme) ..... jasno je zasto do toga dolazi, ali onda je pitanje koliko taj program moze biti precizan ...... nije to jedini primer ..... cesto napise drugi kraj grada ...

pozdrav

Odgovori