Pomoc oko maske za 3650

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Pomoc oko maske za 3650

Post od Layne_Staley »

Imam 3650 i danas sam polomio moju masku, ekran joj se rasprs'o...
e sad, hocju (moram) da kupim novu masku i zvao sam par radnji u beogradu i u nekoj radnji maska koshta 400 din a u drugoj 1000! jel ima razlike, i koju, po vashem mishljenju da uzmem??
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

uzmi onu koja bolje izgleda :D
ni jedna ni druga nisu original - cene maski koje nisu original se krecu od 300 do, recimo 1200 din ...
pozdrav

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

znachi da ne ochekujem orginal za 1000 djunti?? a i ova od 450 je zlatna... e sad, ove od 1000 ima crvena i plava... ne znam koju da uzmem... :lol: :wink:
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

a zashto bi onda ova koshtala 1000 a ova 400 dinara... neshto mi je sumnjivo tu... i ne znam shta da radim... ne razumem, ako nisu orginal zashto ova koshta 1000 a ova 400 ??
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Pa stvarno nije fazon velika razlika u cenama kod neoriginalnih maskica...

Pa ja sam cuo da je original oko 10 eura (doduse to sam cuo za SE)...

i ja bih bas sutra trebao da uzmem za svog SE pa???
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Layne_Staley, razlika je u klasama kineskih maski, zato je i razlika u ceni...Sličnog su kvaliteta, samo je pitanje finoća izrade, da nije ništa krivo i slično...Ja sam baš danas kupila crnu masku za 6630, videla sm da ima i za 3650, pa ako te zanima javi da ti kažem gde, košta 450din :wink: :)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

e Zoka, hvala ti , nashao sam!!! idem da kupim sutra , mada videcju koju cju , ovu od 1000 ili zaa 400... a kakva je ta za 450 koju si ti kupila?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Nema na čemu!!! :wink:
Nije loša, pristojno je uradjena...Najbolje ti je da odeš i uveriš se sam :wink: :roll:

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

ok... idem da je kupim sutram pa cju recji kakva je :D e hvala ti puno na informaciji... jedva chekam da kupim, da ulepsham moj fon :D :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

moja maska je placena 500din (vec pominjana crna, gumirana :oops: ), a video sam je i za 700 (ista) .... nije losa (ustvari ona je ok, ali je staklo preko displeja moglo biti malo bolje)...... neke maske koje sam video od 300 din izgledale su ocajno.... dakle - odes, pogledas, eventualno trazis da isprobas i odlucis :) ...... inace original za 6630 i 6680 su oko 30e, mada su negde 25, 20... sve do 1200 sto je samo dokaz da i kineske prodaju kao original i da nikada ne mozes biti siguran .... pogotovo ako uzmes u obzir da se kao original prodaju i one boje koje Nokia ne nudi :lol:

pozdrav

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

ma nisam kupio, stavim je ja, kad ono , "c" dugme i edit (olovchica) upalo skrooz. a drugo maska ima "oshtre" krajeve... ma katastrofa... pogledacju neke druge...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Post od Boris Bila »

Zoka, gde si kupila tu crnu masku i kakvog je kvaliteta? A jel ima crna tastatura? Hvala...

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Boris Bila, javiću ti na pp gde, a maska je solidnog kvaliteta...Inače crne tastature nema nigde, baš sam danas obišla masu radnji po Bg...Svi kao možda će dobiti, ali niko nema konkretnu informaciju...Čak su mi na jednom mestu uzeli depozit i posle 3 dana vratili pare jer je ipak ne mogu nabaviti...ma smor... :smutny:

Odgovori