Program za snimanje 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Program za snimanje 6630

Post od napster »

E ovako interesuje me zato ne mogu da stavim nijedan program za snimanje videa na moju nokia 6630 probao sma ovaj eti i philips camcoder sve moguce verzije ali nece nijedna cak sto vise u opisu programa pise da moze i na 6630 inace je softver na njoj v5.03.08 17-03-05 rm-1 Nokia 6630. Znaci instaliram ali ne moze da se pokrene ili se pokrene i kad kliknem da snimam aplikacija se sama zatvori....Zastoooo? :smutny:

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Eti camcorder je odlican i ja sam ga koristio i mucio me isti problem, nece da snima :uhuh: Kada pokrenes Eti stisnes prvo taster 0 pa te pita za registraciju i onda taster 1 i mozes da snimas! A mozda je i obrnuto, prvo 1 pa 0, probaj dobar je 8)
Pozdrav :D
HOX Titanium gray

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

napster, pa šte će ti, mislim zbog čega ti je potreban dodatni program?
Mislim da imam je neke koji rade na 6630...Isprobala sam par varijanti ranije, ali meni je dobar ovaj fabrički :wink: :)

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Eti camcorder snima u avi 320x240 i mnogo je bolja slika od default recordera (3gp) ali snima samo 15 fps sto mene malo nervira ali na manjim rezolucijama ide cini mi se do 20 fps, u svakom slucaju slika je bolja!
HOX Titanium gray

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Slazem se,shta ce ti dodatni program?Mislim da je onaj fabrichki sasvim ok... 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

mkvb, tu si u pravu... :wink:
napster, pošalji mi svoj mail na pp, pa ću ti poslati ono što ja imam, pa probaj... :roll:

Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Post od Boris Bila »

Verujte mi probao sam sve zive :D I definitivno je najbolji fabricki... :wink: Samo ga kasnije konvertujte u AVI i extra je!!!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

kod tog Eti-ja je bezveze mali broj frejmova i mnogo smeca koje iskace tu i tamo kada se pusta na kompu ..... dakle:
za: velika 320x240 rezolucija
protiv: sta ce mi kad je snimak neupotrebljiv :dry:

pozdrav

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

E to se i meni desavalo povremeno, ja sam mislio da je do xvid-a ili divx kodeka, ali nije uvek
HOX Titanium gray

zeemax
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2006. 04:09
Lokacija: Slavonski Brod,HR

Post od zeemax »

meni je isti najbolji originalni,čak je i dosta brz,ako se ne uključi noćno snimanje.
a eti mi ne radi,kao ni napsteru

Odgovori