kako da posaljem sis fajl

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

kako da posaljem sis fajl

Post od nbnebojsa »

jel moze sistemski (instalacioni fajl) da se posalje sa telefona na telefon uz pomoc bt i kako :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll:

NokiJa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2004. 20:27

Post od NokiJa »

pa mozes bilo koji fajl da posaljes preko bt sa fona na fon samo ti treba neki explorer, i onda iz explorera imas neku opciju tipa send via...
mnogo je veci problem kada primis fajl kako da ga sacuvas u neki odredjeni folder, jer ga ti primis kao poruku...:) (a to opet moras iz explorera i to ti je najlakse preko search, jer ih on smesta u c:\system\mail pa nesto ili e:\system\mail pa opet nesto(ima milion foldera tipa 0000001110001 pa je malo zaj*bano snaci se)...e tu odradis search *.sis pa vidish) e sad ja koristim FExplorer, e njemu je malo ta opcija sakata, on ce ti naci sve sis fajlove na tom disku, a imo sam neki sa preciznijim searchom al pojma nemam kako se zvao

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

znam kako da posaljem sis fajl ali to nije dovoljno da se ona startuje u drugom telu odnosno daje da je datoteka ostecena, interesuje me kako celu aplikaciju( program) da posaljem na drugi tel i da ga na njemu normalo instaliram. :roll:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ja saljem preko BT-a normalno preko FExplorera sve zivo, pa i .sis fajlove! Slao sam sa N-gage QD-a na 7610 i normalno je moglo da se instalira na drugom fonu... Ne znam u cemu je kod tebe problem... :roll:

6Pack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 16:15

Post od 6Pack »

ja sam to resio kupovinom card reedera(600 din)preko istog prebacis sa compa sve programe koje zelis u telefon(normalno stavljas ih na karticu)vratis karticu u fon i preko fexplorera nadjes gde su ti programi,kliknes na program i on se instalira u telefon,a onaj instalacioni fajl ostaje gde je i bio.mozes ortacima preko bt-a da prebacujes programe kolko hoces...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ali nisu svi fajlovi omogućeni da budu poslati, neki su protected, te ih ne možeš tek tako slati... Ja nisam našao rešenje tog problema, sem da izvadim karticu, stavim u drugi fon, instaliram, vratim karticu. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Odgovori