program gina

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

program gina

Post od punkrockserbia »

pozdrav svima,nekoc sam bio na ovom forumu 6pack ali nesto me smara sifra pa nikako da udjem da pitam ,promenio sam se i evo me opet.da li neko moze malo detaljnije da mi objasni kako se koristi ovaj(gina)program...hvala i pozdrav svima

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

koji bre program?????? ajde budi malo precizniji. uopste ne kontam o cemu pricas. a mozda sam ja van toka dogadjaja!?!?
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ih, malko si zaboravio password? :lol:

Evo, da ne prevodim opis programa GINA:

"GINA is an intelligent filtering application that protects the information in your mobile phone that needs to be kept confidential. The application filters the calls and messages and automatically deletes confidential calls and messages from the device’s regular memory and replaces the data in a separate encrypted, password-protected folder. Should the user lose the phone or leave it unguarded for a period of time, the important phone data remains concealed."

Dakle, to nije ono što tebi treba, jel da? :wink:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

punkrockserbia,

da nisi ti slučajno korisnik sive nokie 6600 sa karticom od 256mb, koju si platio 48evra??? Koristi se ovako:

Prvo odeš na Settings, onda odi na Advanced, tamo odabereš da li će se Gina automatski uključivati svakim paljenjem telefona, i password za ulazak u Ginu. potom odi na Showed tipes i tamo sve uključi. Onda odeš na Filters
(ili ideš levo-desno dok potrefiš filter). Kada uđeš u odoređeni filter, odi do options, pa Add number(izaberi iz imenika). Kada izabereš tebrojeve, odi na Start filtering. kako sada sve to radi??? Pod Add number dodao si "Jelena", a zatim si uključio filtriranje. Onda odeš do poruka i sve poruke od Jelene koje izbrišeš čuvaće se u Gini. Tako Gina radi, ukratko.
U susret novim izazovima...

Odgovori