nokia 3250 - mali problem

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

nokia 3250 - mali problem

Post od dacha »

Skinuo sam neke teme sa interneta i ubacio ih preko Bluetooth-a u telefon. Sada bih neke od njih hteo da izbrišem, ali ne znam kako.... Ne brišu se kao kod Nokie 6630, kada se ode u teme, pa ide se na Delete... Unapred hvala
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dacha, jel imas neki Appmanager?...neke teme su se i na prethodnom OS 8.x brisale iz Appmanagera... :wink: ... Znaci pronadjes ih kao kad zelis bilo koji program da uninstaliras...i obrises ih... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

dacha, a mozes i da instaliras neki file manager koji ti sve deli po particijama onda nadjes skins i tamo izbrises temu koju zelis!!! Inace ti programi za manipulaciju podacima su za sve korisni tako da ako to vec nisi instalirao, probaj zaista je korisno!!! 8)
.::HTC Desire Z::.

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

2 ninolina : Već sam probao iz App. Mannagera, ali tamo nema tema ! ima samo igre!
2 bigmag : Mislim da još nema program tipa filemanager, za nokiu 3250. neka me neko ispravi da li grešim.
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dacha, postoji Y_Browser_050_0_3rdEd
Slika
Slika
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

ninolina, možeš li da mi taj program pošalješ na e-mail ukoliko ga poseduješ....
ili da mi kažeš gde si ga skinula sa interneta....
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dacha, pa ima na netu jos svasta za OS 9.1...poslala sam ti mail...proveri ga...verujem da ces naci tamo sve sto ti treba... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

ninolina.evo ja sam upravo instalirao ovaj program ine vidi nijednu temu,tj nijedan sys file ne vidi.Ako ima neko da zna kako da se obrisu teme a bez formatiranja kartice neka javi.
Samsung S10+ red

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

godja, jesi li pokusao sa opcijom Find...pa ukucas *.* (sa ekstenzijom fajla koji trazis)???...ili ako znas naziv teme koju trazis...
Poslednja izmena od Ninolina u Sre, 02. Avg 2006. 15:04, izmenjeno 1 put ukupno.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

godja, mozda je nije ukljucena opcija "show system (hidden) files" ? ..... znam da FExplorer ima opciju da ti ne prikazuje sistemske fajlove ako ne zelis ....

poz...

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

kada udjem u folder SYS i odem na attributes izbaci mi can not access error 46.predpostavljam da se tu nalaze teme,ali citao sam da treca edicija symbiana ne dozvoljava upravljanje svim fajlovima.
znam da mogu formatiram karticu pa da ubacim ponovo sve ali nije mi to poenta.
Samsung S10+ red

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

godja, pa to i jeste jedan od najvecih nedostataka OS-a 9.1..i moraces da se pomiris sa tim da nemas pristup systemskim fajlovima...Verujem da ce uskoro i to provaliti, ali za sada nemoj ocekivati previse od bilo kog File Explorera...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

godja, ja sam problem rešio tako što sam instalirao isti program kao i ti, takođe nisam našao ni jedan .sys fajl.
Resetartovao sam telefon(na dugme,tj. ugasio pa upalio) i onda sam pronašao sve .sys fajlove u App. Manager-u....
probaj pa javi....
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

ne vredi,imam preko 20 tema a u app. man. su samo 2-3.izgleda da cu morati da formatiram karticu.hvala svima na pomoci.ako neko ima neke full programe neka javi.hvala
Samsung S10+ red

Odgovori