HITNOOO mp3 nokia 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
CeesyGirl
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 15:57

HITNOOO mp3 nokia 6630

Post od CeesyGirl »

:smutny: Imam pitanje,kupila sam nokiu 6630 i zadovoljna sam sa svim ali kad stavljam mp3 pjesme sa PC na Njega moze mi stati samo oko 10 pjesama i onda mi kaze da je memorija puna i da izbrisem nesto.Da li je i kod vas tako koji imati mmc od 41 MB.pusaa

miskoza
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 04:56

Post od miskoza »

Uz telefon ti dolazi i 64 mb kartica (ako si kupila fon u radnji). Na takvu karticu ne možeš čuvati puno pesama. Moja preporuka ti je da, ako hoćeš da ti fon služi kao mp3 player, obavezno dokupiš karticu veličine 256mb ili još bolje 512mb. To bi za početak trebalo da zadovolji tvoje potrebe, ali... who knows :)

Enjoy

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

CeesyGirl, a kako prebacuješ podatke sa PC-ja na Mobilni???.........Jel preko Bluetootha...?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

miskoza, da...u pravu si...ako stavlja cele pesme koje imaju u proseku od 2-5 MB ne može svakako više od 10 ni da joj stane... :)

CeesyGirl, nabavi veću karticu i neće biti problema...ni MMC više nisu tako skupe... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miskoza
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 04:56

Post od miskoza »

CeesyGirl, Kao što reče ninolina MMC kartice za mobilne telefone više uopšte nisu skupe. Ako pogledaš cene videćeš da 512 MB MMC Mobile karticu možeš naći za 25€ do 45€. Pa vidi da li ti se isplati tako nešto.

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

jedino ti mogu reci ovo sto su ti i ostali rekli , kupi sebi novu (vecu) memorijsku karticu , je otprilike 1 minuta mp3 = 1mb , sto znaci da na karticu od 64mb stane otprilike 1h mp3 , sto znaci ukoliko jedna pjesma traje oko 4-5minuta 15-10 pjesama na moze stati mem. karticu

http://www.itsvet.com/karakteristike-Ca ... riteria-16
8) :wink: :) :D :lol:

CeesyGirl
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 15:57

Post od CeesyGirl »

Ej raja hvala sad mi je puno lakse ,jer sad znam da nije greska u mobitelu vec da je to zato sto je mmc malena,budem kupila sebi vecu pa uzivala do daske hehe.ljubim vassss

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

pa moze veca memorijska kartica ili da kompresujesh mp3 fajlove pre nego shto ih prebacish na mobilni... 8)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

E sad, pa naravno da može, ali ne misliš valjda da će neko već ionako nesavršen mp3 još da kompresuje. Retko ko to radi. A i u duplo lošijem kvalitetu, duplo više od deset pesama i nije nešto. Jedino ako nema para, a još i zna kako se to radi. :)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

a zasto niko ne koristi ogg? ...... trebalo bi da zauzima mnogo manje mesta uz isti kvalitet zvuka....

pozdrav

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Jel ste znali da u Power Mp3 u Equalizer-u moze da se snimi setovanje za svaku pesmu posebno (file-spec. presets) i ukljuci se opcija Auto preset i program sam menja podesavanja EQ za svaku pesmu! Korisno zar ne?! :wink:
HOX Titanium gray

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

mkvb, a taj auto preset - je l mu to dodje nesto kao "normalajzer"?

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Moze da bude jer imas Preamp u ekvilajzeru tako da mozes za svaku pesmu podestiti jacinu
HOX Titanium gray

Odgovori