vibracija kod nokie 6600!?!?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Dogma
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 26. Dec 2005. 15:34
Kontakt:

vibracija kod nokie 6600!?!?

Post od Dogma »

nesto mi se gubi telefon kada me neko zove ili primim poruku ne vibrira,a i umesto delivery reporta cuje se zvuk za poruku nesto sa symbianom nije u radu ili sta?Uradio sam hard format posle toga neko vreme je sve bilo u redu ali sad opet pocinje!Mozda da ne vratim backup?Ako neko ima neka slicna iskustva bio bih zahvalan na pomoci!
Hvala unapred

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Dogma, da li si stavio da ti se poruke primaju na memorijsku karticu ? Ako jesi,probaj da stavish da ti se primaju na memoriju telefona i bice sve ok... 8)

dejan_85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 23:58

Post od dejan_85 »

mada ja sam imao obrnut problem,kad su mi poruke bile na memoriji telefona svaki put kad sam ugasio fon posle toga mi je prikazivao da sam primio poruku a u stvari nisam i kada sam prebacio da mi poruke budu na memoriji kartice problem je bio reshen,taj symbian koliko je extra toliko zna da bude i zbunjujuc :dry:

Dogma
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 26. Dec 2005. 15:34
Kontakt:

Post od Dogma »

Do sad sam primao poruke na mem.karticu sad sam promenio i videcu sta se desava!Hvala u svakom slucaju

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne znam do chega je tachno ali znam da je to reshenje... :roll: Ae probaj poshalji preko BT ili tako neshto pa javi,zanima me dal ti je pomoglo ovo..

Dogma
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 26. Dec 2005. 15:34
Kontakt:

Post od Dogma »

javicu ti cim kupim kredita! :smutny:
A vibracija izgleda crkla kad pustim melodiju cuje se ono zzzzz zzzzz ali ne vibrira :o :o :shock:

lgor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2005. 10:44
Lokacija: Cuprija

Post od lgor »

Da ti ne pise app. closed Ncn list , jer tako je meni pisalo kada mi umesto delivery reporta stigne zvuk za poruku ?! :unsure:

Dogma
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 26. Dec 2005. 15:34
Kontakt:

Post od Dogma »

Da da to mi izpise kad ga izkljucim i ukljucim!I sta si radio sa njom?A sad kako sam promenio memoriju koju da koristi za poruke radi kako treba!Ali vibracija crkla :o

Odgovori