najpotrebniji programi za nokiu 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije vazno sta pise na bateriji jer Nokia zbog velike potraznje morala da naruci od kineza da joj rade periferije,ista stvar je kod mene a fon stigao iz Švajcarske tako da... ako ima hologram na bateriji onda je sve ok a za punjac ih SLAAAAATKO IZNAPUSAVAJ!!
Nemogucnost postavljanja mp3 za zvono jeste krivica Vodafon-ovog softvera i flesovanje ce resiti problem a verujem da,ako baterija nije budjava kineska kao sto je i punjac (i to je dovoljno),da ce ti flesovanje resiti i taj problem sa punjenjem ali sad kad sam procitao ovo za punjac... :uhuh:
Pozdrav 8)

racke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 03. Nov 2005. 17:09

Post od racke »

Baterija je sa hologramom a punjac ocigledno nije onakav kakav bi trebao da bude... :angry: ali ako se njima isplati da mi daju novu bateriju, pa ako i ta posle formiranja nece da se napuni ,onda je je opet reklamiram i tako mozemo dok mi ne istekne garancija... ili dok oni ne propadnu.
javicu se kada dobijem telefon nazad pa da podelim,nadam se, dobre vesti sa vama! cya

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

racke, To se često dešava kod nas na žalost...sigurno je do punjača koji košta 15ak evra...E sad koliko se to njima isplati, videćeš i sam :wink: i naravno javi šta si uradio :wink: :)

racke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 03. Nov 2005. 17:09

Post od racke »

da, da ljudi!!! skontao sam njihovu racunicu! Uzecemo neki sugav punjac od kineza za 300 dinara, pa ga zamenimo sa onim originalnim od preko 1000 dinara i posle taj originalni prodamo nekome kome je dosadilo da ima ovakve probleme kao sto ja imam sa baterijom i sami izracunajte, matematika barem ne laze, kako se moze fino proci sa ovakvim radnjama! :wacko:

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

racke, Potpuno si upravu ista stvar je sa slušalicama i usb :angry:
retko ko od nas je dobio originalnu prateću opremu :x

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

racke, dobro si to skontao...A stvarno je tako... :disgust:
Ja znam po mojoj opremi koju sam dobila uz 6630...Nije to videlo orginala...Ali na sreću služi me dobro, bar za sada :roll:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Pa nisi bas potpuno u pravu,taj punjac kod Kineza kosta 1 bedni evro!!!!Kamo lepe srece da kosta 300 dinara i da ima kvalitet shodno toj ceni a vi sad razmislite koliki kvalitet se dobija za 1 evro u SCG (iz fabrike verovatno izadje 3-4 komada za taj 1 evro)!
Ovo ne lupam bezveze,kao sto neki od vas vec znaju batica mi ima radnju i servis i pricam vam iz iskustva sta mu sve nude razni"dobavljaci"!A sto se tice originala i"originala",za bateriju je dovoljno videti da li ima hologram ako je ovde kupljena (u inostranstvu vam cak i zalepe svoju vizit kartu na bateriju velicine SIM kartice kao dokaz svoje pouzdanosti) a za punjac je najlakse poneti od nekog originalni punjac pa videti po tezini,oseti se razlika u tezini kod"originala"od 4-5 evra,mada ponekad uleti i nesto bolje,mada i malo skuplje,tako da ako vidite u dve radnje punjace na kojima pise made in China ali jedan kosta recimo 300 a drugi 600,ne zalite para i uzmite skuplji!Ako neznas sta je dobro,gledaj sta je skupo!
Pozdrav 8)

Low Rider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Pon, 31. Okt 2005. 21:35

Post od Low Rider »

kad smo vec kod ovih prodavaca telefona evo jedna zanimljiva stvar. Pre godinu dana kad sam uzimao v600( koji je tada kostao 230e-znaci nije mala cifra) razgovor vlasnika radnje i prodavacice je tekao ovako...
Prodavacica : "e sta da mu stavim uz telefon"?
Vlasnik: "ma stavi punjac"!
Prodavacica:" a da stavimo i slusalice"?
Vlasnik:" .........pa ajde.........iskopaj neke"!!!!!!!

necu da pricam sta sam odgovorio, nije za forum, ali bi bilo dobro da i drugi rade isto.
tako racke moj savet ti je da ne stedis reci

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

Low Rider, Verujem da je tako mislim da smo mi imali takva iskustva...mada ja sam imala sreće kad sam kupovala p800 stvarno sam dobila full pack :roll:

Bagzi77
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 26. Okt 2005. 00:11
Kontakt:

Post od Bagzi77 »

Ja nisam imao takvih problema,moj prodavac je revnostan :wink:
Ja sam kupio N6630 skidan sa TIM-a sa svim originalnim dodacima.
Punjac,Data kabel,Slusalice,CD Software, kartica u kutiji. 8)
Pozdrav od Bagzija !

volim sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2005. 00:01

Post od volim sony »

cale, ja imam isti problem (6630 vodafon) pa mi ne radi MP3 zvono a ne bo` da flesujem masinu...
dzoni@ravangrad.net
pa ako mozes pomoci HVALA

sto se tice ORIGINAL barerije ona je negde oko 3000 DIN a punjac oko 1500 DIN
ovo su cene ovlascenog uvoznika za HR
i u njihovu
originalnost ne sumnjam

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Bagzi77, i ja sam dobila sve to...Ali mi na njima piše "made by China"...I na cd imaju jezici tipa slovački, madjarski, srpski... :roll:

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

Mislim da se originalna oprema dobija samo u full packu, znači u zapečaćenim kutijama...Sve što se kupuje na gomili je ko zna odakle. :roll:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Za ovih 8 godina i 14 telefona,samo mi se 2x desilo da dobijem neotpakovan proizvod.Sve ostalo je bilo nabacano u kutiju i "drzi" :dry:

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

cale, bas imas srece sa telefonima.Pa dobro brojka 14 i nije neka mada je nekima i zavidna...Sve u svemu ko pogodi full pack... nek` se veseli k`o da je Bingo dobio :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

racke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 03. Nov 2005. 17:09

Post od racke »

Dobio sam nazad telefon! U radnji su ga fleshirali sa nekim novijim softverom i sada mi se baterija napuni i kada je telefon upaljen i drzi oko 3 dana! i problem sa zabranom stavljanja mp3-a kao zvona je nestao! jupiii :D :D :D A da li znate sta mi je lik rekao zbog cega se zeznula baterija!??? kaze da sam skinuo neki virus sa interneta i da sam ja kriv! :o A ja popizdeo i rekao im tamo u punoj radnji da se sada tako mogu vaditi na svaki problem koji nastane i reci skinuo si viruse i garancija ti onda ne vredi! Bezobrazluk!!! Jos sam im rekao i da su mogli da mi daju i telefon bez memorijske kartice i kad se ja posle pozalim, da kazu da nisu oni krivi vec da sam ja skinuo viruse! Nije im bas bilo milo... :) nadam se da cu sada moci na miru da uzivam u ovom odlicnom telefoncicu i da necu imati vise probleme sa njim... uglavnom sve je dobro kad se lepo svrsi! keke
P.S. Znate kako se u Subotici zove fleshiranje telefona? Presvlacenje! :) :)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jesu ti dali i originalni punjac ili se prave naivni i za to?Ili si mozda zaboravio da trazis i to!?
Pozdrav 8)

racke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 03. Nov 2005. 17:09

Post od racke »

Lomnica_city: Nisam trazio originalan punjac. Nije mi palo na pamet, a sem toga kupio sam telefon sa tim punjacem
i kada se tada nisam zalio na originalanost kako sad da se zalim na to... bitno je da sada, tj. za sada sve dobro funkcionise!
P.S. da li mi mozes preporuciti neki antivirusni program za ovaj telefon? pitanje vazi i za sve druge poznavaoce... Hvala vam!

Odgovori