nokia 3660 problem

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
posarac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 27. Avg 2005. 01:22

nokia 3660 problem

Post od posarac »

Kad god pokusam da pristupim MMC kartici na telefonu javlja mi se poruka memory card corrupted. Telefon automatski pokusa da je formatira i posto to i ucini potom pokusa da snimi novo ime kartice i onda se pojavi poruka memory card error. Probao sam da ubacim novu neformatiranu karticu i prijavljivao mi je samo da ne postoji sa porukom insert memory card. Da li mi je jedini nacin ovo sredim flashovanje symbiana i ako jeste koja je trenutna aktuelna verzija za nokiu3660.

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Aktuelne verzije softvera Nokia telefona mozes pronaci na ovom forumu u odeljku servisiranje. Sto se tice tvog problema, probaj da formatiras karticu u foto aparatu ili ubacis neku manjeg kapaciteta, pa ako ne radi, lako ces ga flesovati.
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

U svakom slučaju flešovanje će ti rešiti problem..... :wacko: :wacko:
Najnovija verzija softvera za 3660 je v 5.08 :wink: :wink:

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

i meni se potpuno isto desilo na n6630 pa smo utvrdili da je najbolje resenje da kupim novu mmc :( :( :( :(

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ne mora da znači da mora da kupi novu MMC.....neka prvo proba flash.....mislim da će to pomoći jer kartice stvarno retko riknjavaju.... :wink: :)

Odgovori