Koliko programa imate instalirano?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Koliko programa imate instalirano?

Post od Kuzman »

Ovo se odnosi samo na symbian.

Iz dosade danas kopam po forumu i nadjem podatak da Srbin ima oko 290 apps instalirano. Tu se ja prenerazim, pa se zapitam koliko imate vi??? I koliko vam je memorije potrebno za instalirane?
Ja imam oko 30. i sve su mi potrebne. Memorije zauame oko 50 mb.
Black Sabbath!!!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Jako malo... skoro sve sam isprobao i ne igraju mi neku ulogu... a cesto mi se fon bagovao zbog njih tako da sada skoro da nemam... u pitanju je 6630 8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Možda nekih 60ak na svakom od smartfona, od ovih Java telefona imam do maksimum 10 na telefonu. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Sta ce ti toliko java aplikacija??? aj na smartfonima da imas 60 i da razumem ali 10 java ne kapiram... (sem ako ne mislis na igrice 8) :lol: )
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja isto isprobam sve iole dobre programe i igre i onda ostavim samo one koje valjaju...
Inache na telefonu drzim oko 35-40 aplikacija...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja u aplikacije računam sve, znači internet pretraživače, igrice... dakle, na ne-symbian fonovima imam mahom igrice i to po 10ak( u nekim trenucima zaboravim na kom fonu mi je šta, pa ponesem pogrešni...). :mrgreen:
U susret novim izazovima...

misko2005
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Ned, 02. Jan 2005. 21:44

Post od misko2005 »

Imam oko 5......
Samo mi toliko i trebaju,a ostalo su videosi i muzika... :)
A bilo bi i cak 6 programa da imam registrovan i da radi IrRemote....
:)
I have nothing to say...

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Nokia 6600 4.09 218 bez igara-samo programi :)Ima jos nest igara ali to ne racunam jer njih ponekad menjam.Inace radi odlicno.

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

U mojoj 3650 imam oko 50 aplikacija (razni programi, igrice, sitni dodaci OS-u itd)... Imao sam ranije i više, ali sam napravio selekciju i izbacio one koje mi ne služe ničemu... Kartica mi je od 256 mb pa me zauzeti prostor ne zabrinjava... Sve funkcioniše kako treba, telefon radi perfektno (čak i sa prastarim 2.50 firmwareom). Naravno, s vremena na vreme se desi i neka sitna brlja koju lako rešim...

X3mE
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 15. Maj 2005. 21:38
Kontakt:

Post od X3mE »

imam oko 40 programa, od toga samo 5-6 igrica i vecinu cesto koristim. zauzimaju oko 70mb (imam mmc od 256mb) - zbog slovoed recnika, ngage igara i sl.
X3mE

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

ja isprobam sve sto imam i ostavim ono sto mi se svidi....trenutno imam 40tak aplikacija i 10tak igrica na 6600......
Ex Sir_Oliver

BurekUSvemiru
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 21:02
Lokacija: Sremska Kamenica
Kontakt:

Post od BurekUSvemiru »

na 3660 imam mozda dvadesetak programa i igara, jer je memorijska od 16mb, pa se nema mesta, a na sagem-u V65 imam 26 igrica i 5 aplikacija....

Freeman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 31. Maj 2005. 21:35

Post od Freeman »

Na 3650 imam oko 10 programa jer nemam dovoljno memorije (16Mb-MMC) a to je jako malo da li imate neki sajt za antivirus programe!!! :wink:

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

Post od punkrockserbia »

dok sam imao 3650,imao sam oko 40-tak programa gore dole ,neke sam ubacivao i istog trenutka izbacivao,jer su bili slicni nekima koje imam vec,a sada na a925 imam nekih 10-tak i mislim da kad ubacim jos par njih na koje cekam krek to ce biti to...

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

.............ja na nokiji 6600 imam 5 programa (Ultra mp3,Camcoder Pro, Psiloc Ir Remote, AppMan, FExplorer) i dve igrice (Fighters, Rally Pro Contest)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

na 3650 imam jedno 7-8 igara,i ono standardno:smart movie,mp3,sekretarica,lampa,slovoed,handyclock,bla bla.....doduse imam gomilu video materijala na njemu i nesto mp3,i to mi zauzima najvise mesta tako da mi 128 mega postaje malo....moracu da uzmem 512,i da se nadam da ce fon normalno raditi s tolikom karticom,zasad nije bilo frke,jos nijednom nije brljao niti j bilo potrebe za formatiranjem,a koristim ga ve pola godine.ej,ako neko zna neki dobar program za alarm koji omogucava da se bira alarm po danu i da se bira melodija alarma,nek napise odakle je skinuo!

Odgovori