Nema vise samostalnog sertifikovanja

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

PONOVO RADI BIOSKOP!!! PONOVO RADI BIOSKOP!!! PONOVO RADI BIOSKOP!!!
SymbianSigned.com je ponovo otvoren za prijem novih accounta i samim tim sertifikovanje programa.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Mayami Joe
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 22. Jul 2007. 22:00
Lokacija: Valjevo

Post od Mayami Joe »

Neznam da li sam na pravom mestu ali mi je HITNO potrebna pomoc oko jednog problema.
U pitanju je sledece: dok sam instalirao neke teme sa sajta informacija koja mi je stigla jeste da je srtifikat za tu temu istekao ali ,ima resenje i za to a to je podesiti datum na satu pre isteka tog sertifikata, i ja sam to uradio ali mi je nakon nekog vremena tel prijavio SYSTEM ERROR kada sam hteo da udjem na podesavanje datuma i vremena dok sve ostalo radi. Telefon mi je jos pod garancijom ali me plasi ovaj problem.
Inace imam Nokiu n76.
Hvala unapred, Miroslav.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Mayami Joe, ukoliko restart telefona nije pomogao, reset na fabrička podešavanja sigurno hoće...Nema potrebe da ga nosiš u servis... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ako nekom treba sertifikovanje programa nek mi se javi na PP, ja to radim za dzabe, vec sam nekima sa ovog foruma to vec radio i niko se dosad nije zalio.
znaci ako nekom treba sertifikovanje programa a nezna kako se to radi, nek se meni javi na PP i ja cu uraditi.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

kljun, koliko si naloga otvorio na sajtu, priznaj. :wink: Postoji ograničenje, ranije je bilo 20 sertifikata po nalogu...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Miškoni priznajem da sam kriv :D . pa nemam pojma tacno, mozda oko 5-6, a ako predjem taj limit od 20, napravicu novi nalog.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Ja uradio 8 komada u julu kada sam uzeo W950 i valjda su i dalje aktivni :|
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

madness99 jesu aktivni, kad ih jednom napravis onda stalno traju. al ima caka kad imas sertifikat da on za odredjeno vreme sertifikuje program(6 meseci) i onda kad prodje tih 6 meseci onda samo vratis vreme kad je sertifikat valjao 8) .
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Post od ivankv »

Ljudi ajde ako boga znate pomozite. Imam nokiu 6120 ali fali mi sertifikat. Vidim da je ovaj symbiansigned zatvoren za nove clanove. Ima li neko mogucnosti da mi na neki svoj postojeci nalog uradi sertifikat. Ako neko moze bio bih mu veoma zahvalan. Poslacu sve odatke koji trebaju samo pomagajte.

Unapred hvala

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo ja sad bio na symbiasigned.com, i moze se lepo registrovati. Srecno
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

miodrage, evo i ja upravo pokusavam sa raznim e-mail adresama i nema sanse da mogu da se registrujem!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Sensei nemozes da se registrujes preko hotmail, yahoo, gmail e-mail adrese, a evo i slike da vidis:
Slika
ja sam se jos pre registrovao preko eunet e-mail adrese, tako da mozes jedino preko e-mail adrese od tvog provajdera.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

kljun, znam za to, jer sam pokusavao i preko hotmail i icq adrese, ali pokusavao sam i preko mog provajdera(sezampro) pa cak i preko 063 telenor e mail adrese i nijednu mi ne prima! :cry:
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

mislim da sad ime ove teme dolazi do izrazaja, vise se nemoze ni ulogovati na symbiansigned.com
ja ukucao user name i pass. i on meni kaze ovo:
Slika
izgleda da su zabranili pravljenje sertifiakta.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Meni normalno radi, ali sreca da sam se pokusao ulogovati pre par dana pa mi je rekao da mi je nalog expired i da mi je ponudio opciju da ga vrnem medj zive sto sam i uradio, i sada sve lepo radi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

Sada, kada napravite nov sertifikat, on traje 3 godine umesto 6 meseci.... :wink: :wink:

Ex Sir_Oliver

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

evo i meni sad radi normalno, samo sam morao da zatrazim novu sifru i sve radi OK.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Zaključana tema