Prevelike cene?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Igoritza, pa super iza tvoje garancije stojis samo ti,e sad ako si posten i fer ti ces tu garanciju i ispostovati,ali nisu svi fer i posteni i sta onda,tuzba? HAHAha,ma daj a fiskalni
Dok u CT dobijes i fiskalni i garanciju iza koje stoji kompletna firma (da ne kazem brand),e tu lezi razlika!
Opet ponavljam ko sta voli nek izvoli!
D500&E71

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Samo sto u CT ostavis pozamasno vise love njima a fiskalni ostavis kuci u neku fioku da skuplja parasinu,pff,sa druge strane u ostalim divca radnjama kupis jeftiniji fon a razliku u ceni ostavis sebi,kada bi neko kupio N80 sa ovog foruma u CT?Nemoj biti tako siguran da su oni najbolji i da uvek stoje iza svega sto pise na reklami,sve je to marketing,ima i sa njima negativnih iskustava.
Gde vi kupujete u legalnim radnjama ili u domacim,kupujete li originalne CD i DVD filmove ili pirate na ulici- i njima trazite fiskalni?
Da,kako mozemo da stupimo u kontakt?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

6630 app, pazi druze ja ne kazem da su oni super,bajni,sjajni..... jedino sto kazem je da u njih opet mozes imati vise poverenja nego li u ove druge radnjice,pa njima najmanje trebao marketing tipa losi,pakovani ili kakvi vec telefoni (jos u novinama,pa pukla bi bruka!),slazem se da niko nije 100% pouzdan,ali opet ponavljam KO STA VOLI NEK IZVOLI!
D500&E71

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

loki13, ako nije tajna gde ti kupujes i CT ili domacoj radnji?
Trenutno kakva je situacija u zemlji nikad ne bih bacio pare za nesto u CTu ako isto ima na drugom mestu duplo jeftinije,naravno imaju nekih stvari kojih nema na drugim mestima ...
Da imam platu kao Svaba koji radi u Audiju npr. i da zivim u Svabiji onda mi nema razmisljanja,morao bih da kupim legalan aparat jer ne postoje komisione prodaje (ako necu da sklapam ugovor sa mrezom) kao kod nas i imam normalnu platu sa kojom to mogu sebi da priustim ili cu otici kod operatera i kupiti telefon za 1e na ugovor kao normalan covek.

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

Miškoni napisao:Igoritza, još da nam kažeš kako da stupimo u kontakt sa tobom ako nam nešto zatreba i milina! :wink: :D
hahaha, da mi se izvini admin koji mi je izbrisao komentar na nokia N70 stranici, hahahaha

@vecina sa ove teme - jbm mu misha, ocigledno da na ovom forumu ima dosta pametnih ljudi, pa mi nije jasan stav zashto branite CT kad i pored originala i svega i sami znate da su nabili cenu preko optimalne!! stoji to da su njihovi telefoni nabavljeni u saradnji sa proizvodjacima i zastupnicima direktno, ali ajde, ko je rekao da su to cene iz sveta, pa neka taj neko uporedi josh jednom da vidimo dal se prevario, ja kazem da jeste

a sa druge strane, vi koji si isto tako malo bolje razumemte u telefon, a i u cinjenicu da smo srbi, ja vam GARANTUJEM da ga niste kupili u CT-u ..

a josh napomenuo bih jednu stavku po kojoj se CT nikako ne razlikuje od ostalih lopova, stavka iz garancije - mi ne snosimo odgovornost usled neadekvatnog koriscenja mobilnog aparata - u prevodu - ako ti na reklamaciji vide malu ogrebotinu na cosku telefona reci ce ti : sine, tebi je ispao telefon, vishe ne podlaze garanciji ... a to i rade, znam pouzdano ..


dalje, kom trebaju usluge popravke i nekakvog servisiranja, stvarno, ali ozbiljan sam, neka me kontaktira na priv poruku, ili neka mi pishe na mail - sekira66@yahoo.com, jer , em imam registrovan account u N-lap-u i mogu da kupujem skupe delove za dz, em znam da radim, proshao sam za dzabe kurs dok sam bio u radnji, koji neki ljudi placaju 5000e ... naravno da u obzir dolaze ozbiljne popravke kao shto su novi displej, hibridi, kola, ili neki vama nepoznat problem, za zamenu tastature stvarno necu da se iscimam nizakoga :D

sve ovo pishem na konto teme - ocete popravku? mojne da vas deru! ...
There is no knowledge that is not power

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Igoritza napisao:hahaha, da mi se izvini admin koji mi je izbrisao komentar na nokia N70 stranici, hahahaha
Jock ja, ali verujem da nije izbrisana bez razloga. Samo mi se dopalo što otvoreno pričaš i slažem se sa tvojim razmišljanjem. ;)

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Miškoni napisao: ;)
eee stari lisac, zasto mu namigujes?

Igoritza a zasto si ti tako dobar,fin,posten i jeftin??? Sto bi rekle tvoje kolege "ubijas posao sa niskim cenama"
Nemoj da mi kazes da je to zato sto si dobar,ali ja zato jesm stvarno dobar covek (zvali su me dusa - u stvari nisu ali sam to oduvek hteo) u stvari nemoj da se lazemo,sve se danas radi iz nekog interesa.

Tacno je za CT ,90% kvarova resavaju flesom,samo fles znaju i to traje kao da ga sastavljaju a ako treba ne daj Boze da se otvara telefon i zameni displej i zaboravis kad si ostavio telefon.Njihovi ljubazni prodavci da vam konfigurisu gprs ili mms :o

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

hehe, ako ti mislish da sam dobar, fin i jeftin, drago mi je, generalno sam dobar covek, uglavnom me motivishu moralne satisfakcije, no, shto se tice mojih metoda, ja ti dodjem kao recimo intel celeron - jeftin sam, vecina mi placa jer vecina nema pare, meni poso ide, kvalitet sam, a mogu i da se overklokujem bolje nego dual core(metafora - CT ) u slucaju kad je veca brzina proceosra potreban (metafora - zaeban kvar) :D kad smo kod toga, overklokovo sam moj celeron D 3.2 GHZ na 4.3 GHZ, bokte ala mi hitno treba nov cooler :o
There is no knowledge that is not power

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

6630 app, nije tajna gde kupujem,sto bi to bila?
Preko firme uzimam telefon iz CT,npr k750 bio je kod mene 2.5 god i imao oko 500h razgovora i nijednog trenutka nisam zazalio para datih (znaci 30% skuplje)
A za sebe uzimam telefon od par ljudi,koji su vec duze vreme u poslu,naravno bez garancije i ostale papirologije,na lepe oci,e tu su se vec desavali razni problemi,ali o tom potom!
D500&E71

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ne slazem se sa tim da ljudi u CT-u ne znaju da popravljaju telefone i da rade po principu samo fleshove...opet cu reci da je moj k750(crko dzojstik i folijica tastature)zamenjen u roku od nedelju dana novim delovima plus nov softver koji sam licno trazio...sve ok kad ima papiriologija koja zaista VREDI! :P
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

kljaja u principu dzojstik+cela tast. se menjaju za 20 min.Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Upravo ono sto sam rekao. kljaja, je sam naveo svoj primer + jos 5min, za ubacivanje softvera,znaju da popravljaju ali sto toliko odugovlace kao da citaju knjigu o tom modelu koji servisiraju.
E sad u CT imaju i dobrih akcija i cena,ako uporedite njihove fiksne telefone ili digitalce videcete da je jeftiniji od Pakoma (on vazi za jeftinije radnje - legalno,racun,prava garancija).

Odgovori