Za koliko vremena provalite nov telefon???

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima

Za koliko provalite nov telefon???

Za jedan dan
17
59%
Za nedelju dana
9
31%
Za mesec dana
1
3%
Uopste se ne trudim da mu sve procackam
2
7%
 
Ukupno glasova: 29

Shark
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 14:03
Lokacija: Šabac

Post od Shark »

Ja ću uskoro uzeti.7610.Mislim da će mi biti potrebno oko dan da je provalim skroz. :D Inače trenutno imam Samsung E700, i za njega mi je trebalo oko dan :D
Shark

Koko Bil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2004. 11:21
Lokacija: NS

Post od Koko Bil »

Ludak napisao:Nije isto pitati nekoga ko je stalno menjao proizvodjače telefona i onoga koji je koristio 750, pa 3650, pa 3660, pa N-gage, pa 6600, i na kraju 7610.
E, to je sasvim tacno. Kad sam sa simensa presao na SE, secam se da me je dosta stvari nerviralo, i da mi je trebalo vise od mesec dana skontam sta sve i kako radi (a radilo se o funkcijama "prebogatom" T68i). Prelazak na nokiju je bio laksi, a sa 5100 na 5140 cista zabava. Tim pre sto sam od onih koji mnogo pre kupovine skinu originalno uputstvo sa sajta, citaju mobilreview.com, itd. Pa sam onda uglavnom gledao kako te funkcije izgledaju "live". :D

Pozdrav!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Poshto sam u svom dosadashnjem zivotu imao dosta telefona, iz isqustva sam nauchio da je veca draz provaljivati telefon duze vreme iako moze za dan-dva. :mrgreen:
Evo bec mesec i po dana imam N7610 i josh nisam nauchio sve prechice... :mrgreen:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

A tek kada ubacis srpski pa onda ponovo sve ucis na srpskom....ijaaaaaaaoooooojjjj.... milina... IZgleda kao da imas neke totalno nove opcije..... :D
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Ferrari F430
Banned
Postovi: 68
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2004. 09:08

Post od Ferrari F430 »

Ja ga provalim za 1.5vremena.Sada kupujem 7610,i ne verujem da će mi trebati više od 1 dan :mrgreen:

Odgovori