Najbolji chasopis?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima

Kolji je po vashem mishljenju najolji chasopis iz oblasti telekomunikacija?

Mobil Mega
11
52%
Mobilni magazin
8
38%
Mobkom
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Najbolji chasopis?

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Dakle...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Kada sve sumiramo, Mobkom takav kakav je, najbolji je zbog svoje posvećenosti mobilnim telefonima, Mobil mega ima najbolje mega testove(nije svaki baš najbolji, ali ponekad stvarno naidje baš izuzetan teskt), Mobilni magazin mi je nekako prijatan za oko i jako je sve lepo sročeno, ali malo mesta je dato mobilnoj telefoniji. Zato, ja kupim sva tri, čisto da vidim kako i šta rade, ili ih barem prelistam. :D
U susret novim izazovima...

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Kupujem sve sto izlazi od ove tematike kod nas, pa cak i neke hrvatske casopise, i po mom skromnom misljenju Mobil Mega je za sada najbolji...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

po meni licno mobil mega, ima najbolji review telefona
sto se tice nasih casopisa, smeta mi samo cena, nedostatak cd
u nemackim casopisima gde se dobije cd, duplo su veci a manje kosaju oko 1,50eur :)

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ali zato imaju 50-100 puta veći tiraž, pa mogu da finansijski podnesu tu cenu i CD.
Poslednja izmena od Ludak u Pet, 13. Avg 2004. 13:10, izmenjeno 1 put ukupno.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

to je istina, ali verujem da bi se i dole povecao tiraz kada bi se bacila takva cena :)

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Nemaju oni taj kapital, možda jedino Mobkom, s obzirom da je on ipak pod okriljem BK grupe. :D
U susret novim izazovima...

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Mobkom stampa Jefimija Press, koji stampaju i Jefimiju i Top Speed, i gomilu drugih luksuznih casopisa, da ih sada ne nabrajam... Tako da imaju te mogucnosti, ali se verovatno plase da to ne bi proslo na nasem trzistu.... :roll:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Kod Mobkoma mi se ne svidja sto je tematikom gotovo ceo u funkciji reklame Mobtela i njegovih usluga, ili bratskih im firmi i firmica. Takodje, ima i mali broj (solidnih) tekstova...
Mobilni Magazin je O.K, ali mi se ne svidja kako je uredjen - dosta haoticno, tekstovi nisu slozeni po temama, dosta je zamoran za citanje i pracenje. Opet, graficki dizajn im je na visokom nivou...
Mobil Mega mi se za sada najvise dopada, prvenstveno zbog, kvalitetnih i detaljnih tekstova i dobrog dizajna...
Ipak, i njima se ponekad provuku "greske". Recimo, u pretposlednjem broju su objavili test Siemensa MC 60. Tekst je dosta detaljan, ali tako lukavo srocen da bih se i ja zaleteo da kupim taj telefon (da ga nisam imao par dana ranije u rukama). Naime, autor teksta nigde nije kritikovao katastrofalan displej (uzasno los prikaz) koji poseduje ovaj telefon (na jednom mestu je samo pomenuo koja mu je rezolucija), iako i na kraju svakog teksta daju ocene u stilu dobro/lose...
Razlog? Mozda zato sto je na par stranica pre tog teksta u istom broju izvestaj sa jedne Siemens prezentacije gde je pomenuto da je na tom dogadjaju svaki prisutan novinar (pa pretpostavljam i pomenuti kolega) dobio jedan MC 60 na poklon...

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Pa to uvek tako ide....

Ti dobijes taj telefoncic, pa pisi kako je super...fenomenalan...itd...

Zasto ne bi pisao dobro o njemu kad ga je dobio na poklon...
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Shark
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 14:03
Lokacija: Šabac

Post od Shark »

Ma najbolji je mobil mega.Taj časopis je strava.Tekstovi su inzvanredni... :D :D Samo kada bi bio malo jeftiniji... :mrgreen:

Sta ste se zalepili za mobijni magazin.Testiraju 2 telefona,a ostalo sve glupost.I košta 150 dinara,ako nije poskupeo.
Shark

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Mobilni magazin je meni ok. Mobkom zna da da netacne podatke i cijene ponekad. (ako se ne varam) A sto se tice ovog treceg mislim da ga nikad nisam kupio tako da ne mogu da ocijenim. :mrgreen: Ma u svakom casopisu ima ponesto sto nema u drugom i tako, ja uvijek kupujem 2-3. :P

Gallardo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 22. Okt 2004. 09:59
Lokacija: Šabac

Post od Gallardo »

Iskreno rečeno najviše mi se sviđa mobil mega.Imaju odjične mega testove,odlično poglavlje aktuelnosti...Cena nije prevelika,sasvim je umerena i iznosi 199 din.Testovi su obilni,i može se naći zaista mnogo podataka.Vodič za kupovinu je najbolji i sadrži 80 različitih modela.
Gallardo

Odgovori