Gde, Kako, Kada, Koliko?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
DraganStojkovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Sre, 14. Jul 2004. 13:42

Gde, Kako, Kada, Koliko?

Post od DraganStojkovic »

Gde, Kako, Kada, Koliko platiti original Nokiu u Srbiji? Gde može da se kupi telefon koji nije prepakovan, šta god to značilo, a siguran sam da je nešto loše? Hteo bih da dam 300€ za dobar tel, ali ne bih da me neko zavlači i da mi prodaje neko djubre, na kom samo piše Nokia. Kako prepoznati dobar tel od kopije, prepakovanog i sl. Očigledno da prodavnice u kojima su tel skuplji ne nude uvek kvalitetnu robu (iz iskustva). Pomozite da izaberem!

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Pakovan telefon nema sanse da prepoznash...
To ti je otprilike isko kao kad bi pokusao da prepoznas sltku lubenicu... :mrgreen:

He he...bas tako...dok se ne otvori telefon nema sanse da ga provalis...
Ali postoji mogucnost da prepoznash pakovane telefone, ali moras imati mnooogo iskustva...sto verovatno nemas...pa ti je to problem...

Da skratim pricu... Pakovani telefoni su polovni reparirani pa upakovani u novo kuciste sa novom baterijom... ili ukradene ploce telefona pa dovrsene u kucnoj radinosti...

Originalnu Nokiju imas da kupis u Comtrade-u i u Alfa Copy (generalni zastupnik licno...) mada Alfa Copy radi telefone na veliko, po porudzbini...

Comtrade ima bash originalne telefone, ali cena je otprilike vidis telefon ovde, vidis mu cenu i pomnozis sa 2 i dobijes otprilike cenu...
Znam da je 6600 u Comtrade-u i dalje preko 500 eura... Dok ovako ima da se nadje i ispod 300... Tako da ti vidi sta ti je bolje... :roll:

Bilo kako bilo...ti najbolje da zaboravis muku sa pakovanim telefonima, to ne treba da te interesuje... Uzmi telefon u nekoj jacoj firmi sa dobrom garancijom...
Tako da ako crkne, to je njihov problem... Eto, na primer Mobil Shop nije najjeftiniju, ali mu je stvarno dobra garancija... Svakakvih prica o garancijama sam zse naslusao... Pa cak i to da neki daju garanciju samo na software...(otprilike kao na vazduh u gumama)...
Ali nisam cuo josh da je Mobil Shop nekom odbio garanciju, ako je telefon iole cuvan...
Tako da ja mislim da kupovina u Comtrade-u ti se uopste ne isplati...
A ti vidi pa razmisli... :wink:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Odgovori