Najbolji mobilni je..

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Bo-Yaa
Banned
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2006. 22:26

Najbolji mobilni je..

Post od Bo-Yaa »

Pisite o mobilnim koje bi ste zeljeli da imate.

O onim koje smatrate najboljim i za koje mislite da su najbolji , za koje mislite da zasluzuju mjesto na ovom dijelu sajta.

po meni, najbolji je SAMSUNG V770 koji posjeduje kameru od cak7.2 mp i 3x opticki zoom. tu je i displej (pravi kino ekran) od 16.7 mil. boja. memorije ima ko¨ kineza.ukoliko ga ikad nabavim precicu sa magarca na bemburu. (ako bog da).
tu je i jos mnogo tehnickih stvari koje se ne bi mogle napisati ni za mjesec jer je mobilni stvarno "thr best" :D

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Kad ce da izadje to cudo,a tek koliko ce da kosta kukuuuu.Evo sad nadje nesto pa to i nije za nase trziste to samo kod kineza ima a vec znam taj telefon.Evo slike Slika Glooopost,kako ces da stavis ovo u dzep.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Evo jos slika Slikada kosta i 20din ne bih ga kupio
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

To chudo je vec staro i nije za nashe trzishte,a i odavno smo prichali o ovom fonu,ima tema o njemu vec.... :wink:
I mislim da je tema malo bzv.... :dry: :roll:

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Najbolji je onaj kojeg možete sebi da priuštite...

Ako ćemo već da maštamo, za mene je, to recimo, neki od telefona poput SE P990, najnovijih Motorola iz serije A, ili Nokie N70...

Low Rider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Pon, 31. Okt 2005. 21:35

Post od Low Rider »

posto se druzim sa ljudima kojima telefoni ne znace koliko meni, ovakve teme mi bas dobro dodju :D
ono sto bi naj naj vise voleo da imam je Qtek s100.al to je nesto drugo veoma skupo
posto imam 6680 nema bas mnogo modela koje bi voleo da imam. a kratka lista je: 1) motorola v3x-mnogo mi se svidja kako izgleda 2) motorola mpx 220 - cisto da probam taj win mobile a i dobro izgleda 3)i p910i

namerno ne pominje ono cega nema u prodaji

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

ja sada imam 6630 ali nemam neku preteranu zelju da menjam telefone svakih 2-3 meseca jer po meni je to bespotrebno bacanje para!
Sledeci mob koji budem kupovao ce imati poklopac za kameru jer sa ovom 6630-kom se non-stop cimam da li cu izuljati kamericu!!!!!!

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

taj samsung v770 je još davno izašao u Koreji, i neće se biti u prodaji izvan nje. ako ti je važna kamera, kupi fotoaparat. Ja bi hteo najviše imati nokiu N80, jer mislim da je to fon bez mane

Coolisha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 13. Jan 2006. 00:04

Post od Coolisha »

MPx220, sta reci vise o izuzetnom telefonu za male pare. Svratite u najblizu prodavnicu koja ga ima i ukljucite ga na trenutak... To je moj savet onima koji se dvoume. Pozz 8)

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

Za sada.. po meni a slozice se cak i neki zagrizeni fanovi nokie je model SE P990.. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

ovaj nije los al je malo egzotika za nase uslove s obzirom da je firma sa tajvana ako se ne varam
xcute dv2
16,000,000 boja (640*240)
mini sd kartice
kamera 6 Mpx
tv-out
connectivity : GPRS, Infrared, Java, MMS, SMS, USB, WAP
Slika
Slika
Slika
Slika
screw u guys I'm going home

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Vec je ovo postavljano u ranijim tredovima,nemogu sad da se setim gde bese,ali mozda je u nekoj temi tipa najbolja kamera ili tako nesto i vec je mnooooogo komentarisano o ovoj egzotici... ali ne sumnjam da ce te sad opet poceti!
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

O boze,christofer, slika ovog telefona je postavljena tri puta vec,chak smo pre 8-9 mmeseci prichali o ovom modelu negde tako da mislim da nema potrebe da se o5 vracamo na to... :wink:

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

sorry, ja bas nesto onda nisam bio aktivan na forumu pa se nadam da mi necete jako zameriti :oops: :oops: :oops:
ali u svakom slucaju tema je najbolji mobilni a po meni ovaj bi mogao da spada u tu kategoriju , a sad da li je vec neko pisao o njemu........
screw u guys I'm going home

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

najbolji mobilni je nokia n80 to je pravi telefon , tu blizu je i nokia n92 , to su pravi telefoni , i to nadam se bez mane , jedva cekem da dodju kod nas

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne nego je najbolji P990,znam to iako nije izasao jer sam vidovit i znam da nece imati mane i da ce se prodavati kao alva! :uhuh:
Ako znas neki model koji je vec izasao onda mozes nekako i da preporucis ali ovako da hvalis nesto sto je jos koncept i nije uslo u proizvodnju,neznas mu mane ni cenu,to je vec bezveze! :dry:
Trenutno najbolji po funkcijama po meni su:
K750
Sharp 903 (cisto zbog kamere koju nijedan fon nece imati jos dugo vremena)
E1000
od Symbian phonova:
N70
P910
A1000
Redosled je proizvoljan
Pozdrav 8)

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

Lomnica_city napisao:Ne nego je najbolji P990,znam to iako nije izasao jer sam vidovit i znam da nece imati mane i da ce se prodavati kao alva! :uhuh:
Ako znas neki model koji je vec izasao onda mozes nekako i da preporucis ali ovako da hvalis nesto sto je jos koncept i nije uslo u proizvodnju,neznas mu mane ni cenu,to je vec bezveze! :dry:
ti meni govoris da ne hvalim model koji jos nije ni izasao(n80,n92) , a ti to isto radis sa sony ericsson-om p990


a sto se tice sharpa 903 , tu si djelimicno upravu mada su japanci i to prevazisli (pogledaj prvi i drugi post ), i od njih jos samo ocekujem da proizvedu mobitel sa 10 mpx kamerom

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jesi cuo nekad za SARKAZAM!? 8)
Ajd procitaj ponovo ali prevedi one"smajlije"pa ces razumeti u cemu je sarkazam pa onda postuj koji je telefon najbolji!
Pozdrav 8)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

mislim da je "poenta" teme da napisemo koji je po nama (a od onih telefona koje smo koristili) najbolji a ne da trazimo po netu... :dry: :dry: :dry: po meni je nabolji,koji sam imao,a i trenutno ga koristim,SE K750i koji mi stvarno ispunjava kriterijume kao prosecnog korisnika... 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

evo za ovih 15ak dana koliko imam p910i mogu da kazem da je to po meni zasada najbolji telefon!barem najbolji koji sam ja imao!ima apsolutno sve shto treba a da nije preterano naglashen ni u jednom pravcu,tipa odlichan mp3 a sve ostalo prosek,ili odlichna kamera a pola drugih opcija nema,bas je dobro izbalansiran smartphone!kod obichnih fonova bih rekao da je to k750i(sad ce neko da pomisli da sam SE fan,a ovo mi prvi njihov fon! :D ) opet iz istog razloga,dobar aparat sa svim podjednako dobrim funkcijama,nishta ne iskace ni u veliki plus ni u minus!

p990 ce verovatno biti odlichan,ali pitanje je kome je bash neophodan wifi ili ta druga kamera,i koliko ce sve to jesti bateriju??

e sad jeste tema malo bezveze,mislim,nikad nece postojati najbolji fon,uvek ce neki iamti ono shto drugi nema,a i da su svi po funkcijama jednaki,ukusi se razlikuju,pa shto je nekom najbolje drugom moze biti %$#@!

Odgovori