Gde kupiti 6630???

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Gde kupiti 6630???

Post od Boris Bila »

Prodao sam Nokiju 6600 za 150e i sad hocu da kupim 6630! Samo ne znam u kojoj prodavnici da ga kupim... Zavisi koju opremu daju uz telefon; cena do 230-250; i da bude original (mada znam da je to retko). Jel neko zna neku dobru prodavnicu koja izpunjava ove uslove??? Hvala unapred :)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Boris Bila, uzmi timovku, izbegni vodafon...I naravno gde imaš garanciju godinu dana...Ja preporučujem Infotim, oni su mi ok... :wink: :roll:

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

Boris Bila, ja ti preporučujem Telekom+...Ja sam kod njih kupila telefon, i stvarno su ok...Kažu iskreno šta je i odakle je, imaš godinu dana garancije :roll:

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Meni odgovara adressa Tehno System-a i od njih planiram da uzmem, el neko kupio od njih, kakva su iskustva ??? U petak sedam na bus i pravo kod njih pa ako mozete da mi dogovorite pre toga bio bih vam zahvalan.

Poz i hvala unapred
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Dario (asdf), ja sam čula pozitivno o Tehno Systemu, znam da su neki ljudi sa foruma kupili telefone tamo, pa neka se oglase ovom prilikom :wink: Mada mislim da izbor radnje nije bitan, nego samo da znaš šta treba da dobiješ uz telefon, i naravno odgovarajuću garanciju :wink: :)

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

Ja sam proslu 6630 nokiu uzeo u tehno sistemu... Sve OK, dobio sam garanciju i sve sto sleduje... Tako da ono, sto se mene tice, pozitivna iskustva...

Inace ovu nokiu 6630 sto sad uzimam, kupicu u Vrscu (u mom gradu), jbg ne idem skoro za BG tako da.. Inace ovde je 285 eura.. :(

Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Post od Boris Bila »

Ok, hvala svima... A sta se dobija od opreme uz telefon??? Kao trebalo bi: punjac, slusalice, DV RS-MMC 64MB, USB kabl i CD. :dry: Cuo sam da negde daju sve od ovog gore navedenog, a negde samo punjac i karticu... :uhuh: Sta ste vi dobili i gde?

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

U mom slucaju, ja sam dobio sve.. Pa sam posle slusalice, i karticu 64MB prodao.. Posle gubitka telefona.. :smutny: (Inace u fonu je bilo KINGSTON-ovih 256mb)..

Ali sam i ja cuo da negde daju samo punjac, cd i telefon.. :unsure:

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Boris Bila imas u Marvelu, full oprema (telefon,punjac,baterija,dv rs-mmc 64mb,slusalice,kabal za povezivanje sa kompom i cd sa software-om), garancija 1god. 230 evra imas sive i plave boje.
Ja sam se raspitao jer u petak idem da kupim 6630 kod njih. Tehno system nema trenutno, pin plus daje 6 meseci garancije, telekom+ ce da dobije za par dana. To ti je status svih jeftinih prodavnica sa liste 6630.

POz
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Post od Boris Bila »

Dario, puno ti hvala... :) Hvala i ostalima, mnogo ste mi pomogli! Verovatno cu vec sutra otici da ga kupim... Poz svima

Odgovori