Koji case koristite na smartphone-u?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od jelenac »

Znam ja da nije isto, imam i LED i CLEAR view. Nego staklo sam probala samo uz LED View, pa ne leži lepo. Zato pitam da li je možda drugačije sa Clear futrolom? Trenutno nemam staklo na ekranu, a htela bih da stavim zbog izgrebanog ekrana

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od Drakenzen »

Zašto bi ga stavljala ako je ekran već oštećen?
Jedino ako te nervira mnogo ali i staklo će se izgrebati...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od jelenac »

Mnogo me nervira, a pogotovo kada je na suncu. Inače, kod mene se nikad ekran ne izgrebe, ali telefon je bio kod sina jedno vreme i naravno vraćen mi je sav izgreban [emoji1787] A prošlo staklo koje sam imala , neko UV, je skroz prekrio ogrebotine, ali futrola nije lepo stajala. Čini mi se da je ova Clear view malo fleksibilniji, pa sam u nedoumici da li da probam (ili ima već neko iskustva)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od znemanja »

Pisao sam već imao sam Clear view (uvek kupim dve-tri orginal case za svaki S model koji kupim). LED Wallet cover koji i ti i ja imamo ne slaže se kako treba sa staklom, bez stakla poklopac savršeno naleže na ekran. Clear view cover naleže odlično i sa staklom na ekranu ali kao što sam već pisao kvalitet Clear view covera za s10 modele je loš, jako lako se grebe i ima glosy završnu obradu za koju se bukvalno lepe otisci prstiju. Clear view cover sam skinuo posle jednog dana korišćenja i za taj jedna dan je uspeo na poleđini da dobije par sitnih ogrebotina.


Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od Drakenzen »

Jedino ako je crna pa se manje vidi, bela se i prlja užasno

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od jelenac »

Uzela sam već Clear view, za sad sam zadovoljna, bele je boje. Ništa posebno ne vidim što se tiče otisaka, a možda i zato što nisam još na suncu bila. [emoji1787] Meni u odnosu na Led View mnogo više odgovara. Čak šta više Led mnogo lakše isprljam (isto je bele boje). Još samo da uklopim staklo ,da prekrijem to što je izgreban i biće vrh . Inače, kod mene se telefoni i maske veoma teško grebu, tako da se nadam da ću i ovu sačuvati

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od Apolo »

Što komplikujete oko case-a, bolje zaštitite telefon nego sebe same od virusa :) Uzmite običan tanki silikonski ili kožni, neku foliju preko ekrana i vozi. Već 2 telefona zaredom koristim samo fabričku foliju na ekranu i radi mi posao, vidi se jedva po njoj neka ogrebotina od ključa na foliji, ako i to. Ne znam šta radite sa telefonima kada ih čuvate kao da su živo biće, no dobro:)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od jelenac »

Ne radim to radi zaštite telefona, već staklo mi treba jer je sin već izgrebao ekran, a meni to baš smeta, a ova futrola mi se jednostavno sviđa [emoji2] Do sad sam i sama imala običnu foliju i neku futrolu samo kao ukras. Što se mog korišćenja telefona tiče mogao bi da bude bez ičega ( go, golcat [emoji6][emoji2])

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od fannY »

Da li neko zna koji je najbolji battery case za iphone? :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od miodrage »

Imas onaj Mophie juice Pack, njih puno hvale. Ako bas zelis case.
Meni se ta opcija licno ne svidja jer:
a. Telefon dobija na gabaritima.
b. dodatna baterija je stalno prikljucena pa je to kao da ga koristis na punjacu

Po meni je daleko bolje uzeti neki mali Qi wireless charger. Inace ja koristim najobicniju kinesku silikonjaru futrolu, i gledam cime da je menjam, ali sta god da gledam na Product RED mi je ruzno do bola. Imao sam onu crvenu magnetnu futrolu iz 2 dela sa zastitnim staklima, pa se to unutar mesec dana raspalo. Kinesko djubre, a cekao da stigne sa neta tipa 2 meseca, i jos me kostalo 15€. Prevaranti.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od znemanja »

@miodrage, koristis iPhone, nemoj da štediš na case-u, kupio Apple kožni case, odličan je, jeste skup, ali po mom mišljenju kvalitet opravdava cenu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od miodrage »

Nemanja, nisu mi pare problem, na svu srecu, problem je sto mi se koza dibidus ne dopada. Takodje gledao sam razne Spigen, Nilkin, Belkin, i razne futrole, jednostavno ne nalazim nista da mi se svidja. Stavise, mislim da je Product RED najlepsi GO, bez icega na sebi. Avaj, posto to sa sobom nosi rizik od ogrebotina, neka zastita je ipak pozeljna, a onda i najjednostavniji silikon radi posao. Ali, vreme je svakako da ga menjam jer je jako potamneo i pozuteo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od znemanja »

A mobile outfiter folije? one su providne, ne dodaju ništa na težinu uređaja i štite od ogrebotina. Takođe oni u ponudi specijalno za iPhone imaju bamper koji štiti samo ivice telefona.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od miodrage »

Pa to u Subotici bas nije lako naci, a da ja to sam namestam, nema sanse, meni se uvek omakne neka greska, i onda sam nezadovoljan.... ZA sada mi je ovako ok, jedino gledam da nadjem novi silikon, nije da ih nema, nego sam ja jednostavno lenj
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od znemanja »

Miodraže, mobile outfiters i ne možeš da kupiš i da sam namestiš. Nosiš telefon kod njih (mislim da imaju radnje u BG i NS) oni na licu mesta kroje folije za konkretan model telefona i apliciraju iste na telefon.
Ako si za neki silicon case uvek preferiram original case-ove tog proizvođača. Apple silicon case, kao i svi njihovi oficijalni case-ovi, su odlični i dosta kvalitetni.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

geoneo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Sub, 17. Okt 2020. 04:54
:: Galaxy S21 5G

Re: Koji case koristite na smartphone-u?

Post od geoneo »

Od kejsova iskljucivo MOFI i Nillkin.
Za mene, najpristupacniji a kvalitetni brendovi.
Evviva il comunismo e la libertà!

Odgovori