Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Freyr »

Najjaci utisak i definitivno najbolji bang for the buck je Nexus 4.

Imam ga i dalje, promenio sam boga oca telefona, bez lazne skromnosti, dok se vecina odusevljavala samsunzima na preklop i animiranim wallpaperima ja sam furao Dopod i Qtek :) i stojim iza ovoga sto sam rekao. Izrada, ekran koji se zaobljava (2-3 god pre svih), brzina (i dan danas uzmem u ruke telefone od 500e probam osnovne operacije i vidim da mu jos nije vreme za penziju, ne secam se kada je stucnuo) itd. sve to za 100ak evra trenutno 8)
12 godina na forumu!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od znemanja »

Smartphone koji je najjači utisak ostavio na mene jeste Nokia N70, obožavao sam taj telefon. Ima je, za to vreme, odličnu kameru i jako dobar dizajn. Zatim N73 koji je imao jedna od najglasnijih zvučnika i jako veliki displej.
Od novijih modela S6 Edge, po meni, najlepše dizajniran telefon.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Dream Weaver »

Od starih telefona to su bili: Nokia E61, HTC Touch pro i HTC HD2
Od novijih telefona: HTC Desire HD, Samsung Note 2 i HUAWEI Mate7 :)
and justice for all...

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od filip11314 »

Najjači utisak na mene je ostavio Samsung s8500 Wave. To je ujedno i telefon koji sam najduže koristio (2,5+ godine) Vrhunski dizajn, metalno kućište, tada među prvim telefonima sa Super Amoled ekranom, odličan kvalitet zvuka i jak zvučnik, brutalne performanse, brutalno dobra baterija i kamera koja je među prvima imala mogućnost snimanja 720p videa. Ni na Badu nisam imao zamerke, odlično je radila prva verzija i verzija posle update-a. O tome kakav je telefon govori i to da ga jedan moj prijatelj još uvek koristi (kupio ga je od mene). Kamera je stvarno odlična i za današnje standarde.
Od nekih starijih telefona na mene je ostavio utisak još 1 Samsung: D600. Telefon je bio vrhunskog kvaliteta, jedan od prvih sa stereo zvučnicima, plus mogućnost povezivanja na tv preko kabla (tada je to bio wow efekat). Sećam se da sam ga tada platio čim je izašao 305e. Pored njega bih izdvojio i K850i koji je ostavio na mene taj wow efekat što zbog kamere, što zbog izgleda i nekih Se prepoznatljivih detalja.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od kutijagreha »

Kratko i jasno,HTC HD2
Ko razume,shvatice

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od AndroMan »

Nokia N70 - odličan Symbian S60 V2 smartphone. Sve živo od aplikacija sam probao, ubacivao N-Gage 1.0 igrice, dosta koristio kameru. Kod mene se zadržao oko 2,5 godine.
Sony Ericsson Xperia X10 - moj prvi Android, kupljen početkom 2011., koristio sam ga nešto više od 3 godine. S obzirom na godinu proizvodnje, imao je dosta veliki ekran (4 inča) i odličnu kameru. Čačkao sam svakakve romove na njemu, bio je dobro podrzan na XDA.

Ako se zadrži kod mene oko 3 godine, dospeće i Note 4 na listu. :)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Dream Weaver »

kutijagreha, razumeo :wink: to je po meni jedan od najboljih telefona ikad, svakako HTC-ov najbolji model :)
and justice for all...

MilanNBA23
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 146
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 20:24
:: Samsung Galaxy S8

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od MilanNBA23 »

Iako su neki modeli bili jako rasprostranjeni, i jako popularni, žao mi je što ih nisam nikada posedovao. Na primer nikada nisam imao SII, SIII, HTC HD2, i naravno Nexuse. Njima ste mogli da radite šta god ste hteli. Sećam se kada je na XDA bila ekspanzija ROMova za SIII. I za HD2.
"hard work beats talents, when talents fail to work hard"
- Kevin Durant

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od VeNoM »

nokia 7710 mi je bila ono..ufff...
i dan danas mi je žao što sam je prodao...odmah posle je bio n95 8gb koga i dan danas imam u fullu.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Ceftriaxone »

Од телефона које сам ја имао: Galaxy Note 1. Био је нешто до тих тренутка невиђено.
Иза њега ѕ2. Душу сам му вадио. Не зна се колико сам ромова измењао, чак сам једно време возaо и duallboot.
Од телефона које нисам имао, али с којима сам се дружио, један једини, непоновљиви: HD2.
ex ivan87

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Baraba »

Nokia 7650.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od m@c|-|oR »

Nokia 3650, sa onim šašavim tasterima u krug. Generacija sa 7650, ekran u boji, vga kamera... idi bre!
Prelaz na Android (HTC Desire) - onako, ali HOX je bio baš ozbiljan telefon.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od djole1989 »

HTC HD2 telefon koji je napravio boom i nijedan vise nece da napravi takav boom kao on...
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

simbijanac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2015. 20:12
:: Sony XA2 Ultra
:: Sony XZ2 / Nokia E7
Lokacija: Bar,Montenegro

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od simbijanac »

Baraba, тај телефон Н7650 је био револуција. Први симбијан смартфон. Први телефон који је памтио поруке у интерној меморији а не на сим картици. Прво све... а набуџен,огроман за оно вријеме. Ма иди... :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Deksi »

N79 njemu sam se najvise radobvao. Kupio sam ga 2008 u telenoru, cekao na njega nekoliko dana. Trajao tri godine i pokvario.
E72 kupljen 2010 i dan danas ziv u fabrickom stanju, nema ni tackicu na sebi, po meni jedan od najlepsih telefona.
Lumia 520 najvece razocarenje, crkla 7 dana nakon isteka garancije. U planu je bila lumia 550 ali zbog pomenute L520 wp vise ne.
Sada je u planu kupovina HTC Desire 610.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od araphel »

Treo 650. Telefon koji sam apsolutno obožavao. Sposoban, stabilan, sa dosta aplikacija za ono vreme. Jako mi je žao što sam ga prodao. Gledam da nađem neki u savršenom stanju, ali mi ne ide.

Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Night »

Samsung e900, dušu sam mu vadio, i posle 8 god i dalje radi kao zmaj, i baterija mu traje 2-3 dana.
Sledeći mobilni, i dalje samsung. U pitanju je model Galaxy S4. Obožavao sam ga. Displej, performanse, sve. U to vreme je touchwizz bio problem, ali ja nikad nisam imao problema sa bagovanjem. I danas se kajem što sam ga prodao.
Telefon koji sam mrzeo je Alcatel OneTouch Idol Mini.Zadržao se kod mene 6 meseci, i za to vreme se 2 puta kvario. Oba puta matična ploča. Telefon je bagovao, kamere su bile odvratne, i da ne nabrajam još.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Coni »

Ali E900 nije smart [emoji12] Sony Ericsson Xperia X10, moj prvi smartphone, tada mi je to bilo WOW. 4 inča dijagonala ekrana, zamislite. I još kad sam glupi SE softver zamenio sa MIUI [emoji4]

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od Sale_M »

Sony Ericsson K700,a od novijih Xperia T,a promenio sam mnooogo modela do sad. .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Smartphone koji Vam je ostavio najdublji utisak

Post od iamivan »

Od smart telefona definitivno S2. Svi koji su ga imali znaju o čemu pričam. Neprevaziđen telefon, i dan danas ga imam kod sebe. Za njim i Note 2.

Nekako su mi prve verzije tih telefona bile loše. Note 1 mi nije ostavio neki wow utisak.

Od starijih telefona - Sony Ericsson K750i i jedan LG na preklop, ne mogu da se setim imena. Imao je oštre ivice, a ekran je mogao da se rotira za 180° i preklopi, pa se tada otvara kamera. I da, Nokia N93 i N95.

Odgovori