Pomoc sa oglasima

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
iTwitter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 10. Okt 2012. 20:47
:: Nokia N95

Pomoc sa oglasima

Post od iTwitter »

Cao ljudi!!
Nadam se da mozete da mi pomognete.
Vec dugo zelim da kupim iPhone, i skoro sam odlucio da kupim neki, prvobitno sam hteo cetvorku. Ali, malo sam trazio po netu, kad ono, nema ga u Srbiji. Ja se pitam kako nema, vidim ljude sa njima, onda nabasam na ljude koji pricaju kako moze jedino preko oglasa!
E sad, vidim da je razlika izmedju cena u oglasima i u ovim "prodavnicama" na sajtu stvarno velika, pa sam mislio da mi je verovatno bolje da kupim preko oglasa 4S nego 4.
Ali uopste nemam iskustva sa tim oglasima, pa sam hteo da pitam za neke predloge, kako obaviti sigurnu kupovinu? kako prepoznati sigurnog prodavca? Da li ima nekih poznatih, proverenih?

P.S. Da li uopste vaze garancije preko oglasa? Mislim ako mi se pokvari telefon sta onda?
P.S.S. Pokusao sam da nadjem ovakvu temu, ali nisam. Oprostite ako postoji ovakva tema!
Hvala unapreeed!!!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Pomoc sa oglasima

Post od miodrage »

iTwitter, kupovina preko oglasa je u neku ruku uvek rizik. Ako posetis neke forume, videces da tamo ima prodavaca koji su posteni, jer imaju dobre kritike od strane posetilaca.
Najsigurniji nacin da te neko ne zavrne je da se naoruzas VELIKIM znanjem. E sad, sto se tice garancije, tu ne znam sta da ti kazem. Licno znam jednog prodavca koji ostvaruje garanciju na uzeti uredjaj ako mu se nesto desi, ali on se ne bavi vise 4s, nego iskljucivo iPhone5. Uvek prodaje samo najnovije, jer mu je to jedino sigurno.
Ima naravno i i4 u Srbiji preko oglasa, polovnih uglavnom, 4s isto uglavnom polovni, mada ima i po koji novi. Sad uglavnom i5 ide kao nov.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iTwitter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 10. Okt 2012. 20:47
:: Nokia N95

Re: Pomoc sa oglasima

Post od iTwitter »

Auh.... Ne bih bas imao za novi, narocito ne za peticu...
A koji su to forumi? Ja znam samo za ovaj, a ovde ne vidim da ima tema na kojima pisu kritike prodavaca.. :S

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Pomoc sa oglasima

Post od miodrage »

iTwitter, pa ovde je zabranjeno reklamiranje drugih foruma. Da si se javio pre nekoliko dana, ja sam imao jedan 4s na prodaju, ali je rezervisan, prekosutra ga prodajem. Ako se kojim slucajem prodaja otkaze, obavesticu te. Cena je fixna, 450€, u pitanju je SIMFree, 16 GB model. Moguce da cu i krajem meseca imati jos ponesto za prodaju, ali ne garantujem nista za sada.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iTwitter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 10. Okt 2012. 20:47
:: Nokia N95

Re: Pomoc sa oglasima

Post od iTwitter »

Hvala! Ne zuri mi se, tako da ako bude jos nesto, ti slobodno posalji poruku :)

Odgovori