Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Zvinglica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2012. 07:56
:: samsung fit

Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Zvinglica »

Pozdrav svima!
Pri pretrazi nisam pronasla slicnu temu, pa se unapred izvinjavam ako se ponavljam :)
Zelim da kupim Samusung Galaxy S2 beli online, i vidim da ga mts ima u ponudi, po paketima koji mi odgovaraju. Medjutim prvo bih zelela da proverim da li neko ima iskustva sa kupovinom preko mts webshopa? Za sada sve sto sam se dobila su pozitivni komentare, i pohvale, u smislu telefon stize za manje od 24h, potrebno je samo da se potpises. Doslovce, narucim u ponedeljak, a u utorak vec telefoniram sa novog telefona :)

Da li je neko narucivao preko mts web shopa?

Unapred hvala!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od mezzano »

Ja sam narucivao putem mts expressa (tako se tada zvalo) i sve je bilo ok. Nije za manje od 24h, vec u mom slucaju za 2 ili 3 dana, nisam siguran. Mada, ja sam iz Leskovca. Mozda na teritoriji Beograda ili negde blize su kraci rokovi isporuke.

maka00
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2012. 09:22
:: nokia oro
:: samsung galaxy I

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od maka00 »

Ćao :)
Ja sam pre nekih mesec dana poručila baš taj telefon, online preako mts-a :D
Pri tom sam ih kontaktirala jer su me interesovale neke dodatne opcije, i mail sam dobila u roku od sat vremena, najkasnije. Telefon sam dobila u roku od 2 dana, i nisam imala nikakve probleme sa telefonaom, karticom i sl.
Stvarno...SVAKA PREPORUKA!!!! :wink:

Zvinglica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2012. 07:56
:: samsung fit

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Zvinglica »

Super, to su sjajne vesti!! Hvala puno na sugestijama. Znam da kod nas to narucivanje online, jos nije u potpunosti zazivelo, ali vec sa toliko preporuka, mislim da nece biti problema. :wink:

Hvala jos jednom!

neso
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 10. Maj 2012. 18:05
:: se k610
:: nec n500

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od neso »

hteo sam pre preko mts da narucim telefon, popunim sve lepo, sutradan zovu kad kazu da posto sam 'mladji punoletnik' moraju da zovu roditelje. ja dao calov broj, on se nije javio i vise ne mogu da narucujem preko webshopa, vec da popunim zahtev u poslovnici

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od cale »

E zato je uvek najbolje keš u džep i pravac poslovnica/prodavnica.
Međutim,i ja sam nestpljive prirode,ne volim redove,objašnjavanja već sve lepo popunim od kuće i čekam.
Iako imam "više nego dovoljno" godina. :wink:

Zvinglica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2012. 07:56
:: samsung fit

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Zvinglica »

Ja sam narucila i nikakkav problem nisam imala. Cak su me i dva puta kontaktirali, jer se prvi put nisam javila na telefon. Stvarno je express...i kao sto rece @cale / nema redova :):):)

Pozz

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Tema je malo zastarela. Zanima me da li se sta promenilo. Za koliko dana stigne telefon od trenutka kada vas pozovu da potvrde porudzbinu?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Azimuth »

Zavisi koji telefon uzimas i gde se nalazis, ali je prosek 2 dana od momenta potvrdjivanja.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od znemanja »

Definitivno zavisi od lokacije, nekada to traje i 4 dana od trenutka potvrđivanja.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

U pitanju je Bor, a telefon kosta 18600 dinara. Mene su danas nazvali da pitaju da li zelim na rate ili kes. Nista vise nisu pitali, i rekli da stize u roku od 5 dana. Kontam da je to bila potvrda i da telefona ima i da ce ga poslati. A posto je 5 dana siroj pojam, mene zanima kada bi to moglo da bude jer moram da podignem novac u banci i da iskombinujem da budem kod kuce. :D A, na stranici mtsa sam dobio odgovor 4 do 7 dana. Niko da konkretbo proveri jeli poslat danas ili nije.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Azimuth »

paradizo90, nazovi 064/789, oni imaju info gde je telefon tj da li je jos u BG ili je poslat za Bor. Orjentisi se spram toga. Raucunaj da jedan dan putuje, sledeci dan je u poslovnici u tvom gradu i uz malo srece isti dan je u tvojim rukama.

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Zar ne stize na kucnu adresu? :smutny: Nisam znao da moram fo poslovnice...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od toda81 »

I ja sam mislio da oni salju na kucnunadresu, a ne u poslovnicu. Ne razumem onda smisao web shop-a ako ne salju na kucnu adresu telefon i ugovor na potpisivanje. Meni je telenor slao ugovor na kucnu adresu po brzoj posti
Note IV N9100 dual

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Azimuth »

Ma salju, nisam ni rekao da ne salju. Pa nece jedan kurir iz BG nositi telefon u Bor da bi mu dostavio, to bi bilo sumanuto. Prosto imaju sluzbu koja nosi od grada A do grada B, pa onda u tom drugom gradu kurire koji nose tu po mestu.

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Pozvao sam ih i dobio informaciju da he zahtev tek juce uzet u razmatranje i da zahtev jos nije odobren i uredjaj nije poslat. Ne znam sta imaju da provere od subote do utorka...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od znemanja »

Da, dugo im treba da obrade zahtev, izgleda da tada proveravaju kreditnu sposobnost korisnika i sl. Mislim da ti je isplativije da odeš u neku poslovnicu u Boru i na licu mesta kupiš telefon, nema čekanja.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Bio u poslovnici u Boru i nemaju nista sto me zanima. Zato sam i porucio putem webshopa.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Azimuth »

Mogao si da pojednostavis. Vidis sta imaju na sajtu, odes u poslovnicu, kazes im da ga povuku iz poslovnice u kojoj ga ima i da ti jave kad stigne. Tako ti je sve mnogo brze i nemas cimanja oko cekanja kurira. No dobro, sad je gotovo kad si vec porucio.

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Zvao korisnicki pre nego sto sam porucio da pitam gde imaju Lenovo p70 i rekli su da ga ima u Beogradu samo, a da ga nema ni u Boru, ni u okolini i da je brze da ga porucim iz webshopa. Mogao sam malo i da sacekam. Ja sam i onako samo jos nekoliko dana u Boru jer sam vec godinama u BG, ali sam se plasio da ne nestane taj mob. Ispasce da cu se vratiti u BG i da mob nece ni stici. Hahaha A najvise me nervira sto me svi usmeravaju na mailto:webshop@telekom.rs, a oni mi nisu odgovorili na mail ni juce, ni danas. Ne vredi da ih smaram, ostaje da sacekam samo. Mene samo nervira to sto sam i pre dve godine tako porucio mob kome je trebalo 8 dana da bude spreman za slanje iz BGa u BG. A pre toga su me vozali, te ima, te nema telefona. Onda kada sam rekao da cu ici u Telenor, telefon se stvorio u Dubrovackoj za pola sata, a jos jedan su samoinicijativno poslali u Bor koji im niko nije spominjao nego su videli adresu na koju stize racun.

Odgovori