Download pesama sa rapida i dr. servera preko mobilnog tel?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
z10
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 88
Pridružio se: Uto, 20. Apr 2010. 18:00

Download pesama sa rapida i dr. servera preko mobilnog tel?

Post od z10 »

Kao sto sam i u naslovu napisao treba mi neka informacija kako izvrsiti download preko mobilnog telefona. Naime prilikom downloada fajl zapocne da se skida ,ali ubrzo i prekine . Da li postoji neko resenje za ovaj problem ?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

z10, promenjen naziv teme u skladu sa tvojim zahtevom. Budi malo precizniji... Na koji način i preko kog browsera pokušavaš download?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

z10 za dl koristim operu tako da nemam problema sa time.skidao sam od 1mb to celih filmova i nije do sada prekidalo.probaj sa njom ako ti je mob simbijan..
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

z10
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 88
Pridružio se: Uto, 20. Apr 2010. 18:00

Post od z10 »

Naime radi se o tome da ni opera mini kao ni fabricki internet pretrazivac ne odrade download . Kada se sa Operom povezem na rapid brojanje zakuca i ne mrda vise . Sa fabrickim pretrazivacem dodjem do linka za skidanje , znaci odradi brojanje ali kada pretisnem da se fajl downloaduje samo skine 7,nesto kb i to je to - zavrsen download . Inace zaboravih da kazem da koristim Htc Desire .

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

z10, mislim da je nemoguce skidanje fajlova sa rapida ili sajta gde se ceka odbrojavanje ni sa jednim browserom za mobilni.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Ja sam skidao i sa SE G900, i sa Nokijom 5800 i nisam imao nikad nikakvih problema .
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Ja sam normalno skidao sa megaupload-a dok sa rapidshare-a nisam mogao sa default browserom (krene ali se isto prekine kao tebi).
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ja sam preko Opere mobile uspeo da skidam sa rapida kao i sa fabričkog browsera za Symbian. Opera mini ne podržava java script te zbog toga odbrojavanje ne mrda.
Nokia Lumia 630

z10
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 88
Pridružio se: Uto, 20. Apr 2010. 18:00

Post od z10 »

Ne znam kakva je situacija sa symbianom ali verujem kada kazes. Znam samo da strasno nervira i da je totalno aut ako ne postoji mogucnost na androidu za skidanje.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

djolex, jel si siguran da su svi "brojaci" radjeni u javi (Megaupload jeste), za neke sigurno treba i flash podrska, Opera mobile ima i to, samo pitam ;)
Sa Desire browser iz nekog razloga download sa RS ne radi, ili prijavljuje "gresku" ili skida tih par kb bezveze. Mislim na gprs konekciju, ne znam da li je razlika sa wifi.
Provereno radi sa Megaupload, Mediafire, Depositfiles... Ne znam za neka "ogranicenja" ja sam skidao fajlove do nekih 3-4mb.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Nisam nesto skidao sa rapidshare-a sa mobilnog ali odlucio sam da napravim eksperiment - i iz Opera Mobile 10 beta pod WM 6.5 radi bez problema. U internet exploreru izgleda takodje radi - cekam da prodje onih 15 minuta izmedju downloada.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Ja sa N82 i njegovim fabrickim browser-om skidam sa RS bez problema. Par puta sam probao i skine sve normalno. Preko Opera Mini verzija 5 nece ni da odbrojavanje ide a kamoli skidanje. :) Dok Opera Mobile nisam koristio... pozz

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Opera mini ne "prepoznaje" brojac i samim tim sa ovih sajtova je nemoguc download, ali je moguc kada je fajl postavljen - hmm, ne znam "strucno" objasnjenje, recimo "direktno na server", nije bitno da li je telefon "dumb/smart".
Ovo za Rapid&Android... verovatno ima smislen razlog, mozda postoji i info na netu, ako nekog ne mrzi, ja sam "zakucan" na mobilnom ;) Inace je Rapid nekad zeznut za "skidanje", da li zato sto je najpopularniji pa ima neke dodatne zastite zbog opterecenja, bem lg.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Pa probajte neki drugi browser za flash podrskom za android,ako uopste postoji,opera ili sl.. .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ma jok za Android, o "Opera mobile" se prica jos od "jeseni 2009.", ima "Skyfire" browser" (brz, "cita" javascript i
Flash u "video" formi). I naravno "full" flash podrska na Desire, ali RS jednostavno "zeza"...
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

z10
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 88
Pridružio se: Uto, 20. Apr 2010. 18:00

Post od z10 »

Vlada Zem: probao sam Skyfire posle tvog posta i stvarno ni putem njega ne mogu da sa rapida skinem file . Da li je moguce da nema bas ni jedan browser da ima tu mogucnost !

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

z10, ne mozes sa Skyfire, on nema pravu flash podrsku vec "laznjak" u vidu video obrade (mp4 valjda, nije ni bitno).
Meni to nesto i ne smeta (ne skidam pesme) jer ono sto mi treba uglavnom nadjem na gore pomenutim "fileshare" sajtovima i to radi odlicno. Videcemo kad se pojavi Android Opera Mobile kako se ponasa sa Rapidom, nije da ne bih voleo da to "radi" :)
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori