Melodije za mobilni

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ja otkratim deo pesme, inače mi je ringtone After Dark ( iz filma Desperado ) i poruka muzika pesme Ko ti to baje JK :lol: al je mnogo dobra pošto samo krade muziku sa svoje pesme :D
Nokia Lumia 630

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Да ли неко од вас има звук Хрлија Дејвисона мотора. Значи звук чопера? На МП формату? Ако има молим га да постави.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

drugari aj postavite neku lepu malodiju,koliko toliko originalnu i da nije neki narodnjak....smorile su me ove moje :disgust:
Blackberry 9700

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Uspeo sam da nabavim muziku iz igre Uplink. Znachi sad se drogiram istom. I opet prozivljavam sate koje sam proveo ispred ekrana igrajuci je. Ko ne zna o cemu se radi, neka se informishe.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

pokusavam da nadjem album il samo neke pesme iz filma Transporter 1 deo ali nikako mi neuspeva :( ajde ako neko ima ili zna gde moze da se skine neka kaze..........inace iznenadio sam se ali Nokia ima super melodije na OS 40 kao napr. 7500....idite na Nokiin sajt i skinite melodije necete se pokajati super su....jedna napomena samo skidajte za zvonjenje melodije ne za alarm ili za poruke jer oni nisu nista posebno.pozz :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Већ сам поставио али опет да питам. Има ли неко звук чопера мотора?
Хвала унапријед
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Jel'zna neko za ove likove :) , meni je ovo već mesecima ringtone
http://www.sendspace.com/file/giuz32
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Vlada Zem napisao:Jel'zna neko za ove likove :) , meni je ovo već mesecima ringtone
Buđav lebac, hahahahaha! Čuo sam za njih od člana foruma 4life. Zanimljivi su... :lol:

Pozdrav! ;)
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Ovo je neprevazidjen ringtone koji mi stoji vec dugo,duuugo.
Download
8)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

meni su u glavnom zvonile mp3 pesme... do skoro mi je zvonilo Armand van Helden - I Want your soul, a sada mi zvoni Toto- Rosanne ali odsechena :P
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Meni zvoni od offspringa Give it to me baby :P Jos kad krene u autobusu da stenje, svi se okrecu onako iskusno da vide sta je :D:D:D:D:D
Nokia E71... Elegant, but deadly

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Meni se jednom desio nevišen blam.Namestio mi neko da mi zvoni ono:Javi se, javi se, javiiiii seeee, ma javi se bog ti mater hebo glupane javi se neko te čeka.....
I ja idem kod nekog na slavu i usred ručka meni zazvoni telefon...i nigde ga nema!Odzvonilo čitavo zvono
:oops: :oops: :oops:
Nokia C6

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

tehno maniac, hhahahahahah na slavi , u sred ruchka... hahahah ... bog ti mater hebo.. hahahaha ... koje su bile reakcije molim te mi reci
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Layne_Staley, pa svi su me gledali belo jedno 20 sec, ja rekoh "idem ja do WC-a"
Naravno isključio sam zvono posle.Pa vi sad gledajte koliko sam se ja izblamirao

:oops: :oops: :oops:
Nokia C6

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

heheheh bas je blam :D

u glavnom, kazem , ja samo pesme mp3 stavljam za melodije, i to menjam cesto :).. e sad, ako neko ima neku dobru (koja nije pesma) neka postuje :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pre mozda 3-4 godine kad sam uzeo 7610 u Nemackoj, namestio sam da mi zvoni petao. Otisao ja lepo tamo kod frizera, kad je telefon poceo da kukuriche svi su se pogledali u chudu a onda su pukli od smeha.
ko zna sta su ljudi mislili o meni.... :lol:

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Mirko BGD napisao: ko zna sta su ljudi mislili o meni.... :lol:
Sta ce misliti ,covek ranoranilac,al sa sela. :D ;) Joke!
Trenutno za zvono mi stoji tema iz filma Godfather,znaci uvod.Mnogo je gotivno,nije napadno a lepo se cuje.A za SMS je yahoooo! :D :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Meni je standardno zvono onaj Nokijin Pick it up!, kao neka hard rock stvar. E sad, za drugare je tema iz Nindza kornjacha, za jednog kolegu koji je omrazeni navijach FK Crvena Zvezda je Partizanova himna, za jednog drugog kolegu su otpisani jer mu tako zvoni fon, za jednog treceg Ecuador - isti razlog, itd. Uglavnom, imam jedno 10-ak razlicitih zvona za razlicite ljude.
Medjutim, najbolji stos se desio kada sam ishao gradom, oko 22h, i zove me keva (policijska motorola), a meni fon u dzepu, a ja slusao mjuzu na sluskama. I 2 klinca se odjednom okrecu (necista savest ocito), i ja pustam da zovni, i u jednom momentu se cuje 82-513, i ja tu prekinem i viknem Na prijemu!... kad su klinci uvatili dzadu... Umirao sam od smeha jedno pola sata nakon toga :)
No svojevremeno mi se desio i blam, idem ulicom, prolazim pored pandura, i zvoni fon (orao javi se, orao javi se, prijem. Orao pao, orao pao... - Balkanski spijun), i pandur me pogleda... i kaze Ehhh... kolega?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

miodrage, bozhe , shto plashish neduzhne klince (mada nisu neduzhni kada su uhvatili bezhaniju :chytry: )

svi bre imate neke dogodovshtine sa ringtonovima telefona.. jedini ja muchenik nemam :(
mislim, nebrojeno puta je zvonjava mog mobilnog probudila cjaleta, ali to nije i neka dogodovshtina :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori