Melodije za mobilni

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Klik na link, tu te pita: do you want to bla, bla, bla this file, i na dnu strane premium account ili free. E pa free. i kad se učita sledeća strana ako je velik fajl moraćeš malo da sačekaš i kad ti odbroji ukucaš onu četvoroslovnu šifru i skidaj, a ako je manj fajl može i odma. E sad ako si već nešto skidala za svaki sledeći fajl ćeš sve više morati da čekaš (to je fora da se iznerviraš i uplatiš premium) a u jednom momentu, zaboravio sam koliki je tačno dnevni limit, više nećeš moći da skidaš sa te IP adrese za taj dan. I to ti je to. Jel sad radi?

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

www.rs-srbija.com odes ovde, narucis, i uplatis. 6 meseci = 3000 din. Ako imas broadband internet onda je ovo superiska. Ja sam nedavno opet uplatio, i sada opet downloadujem ko manijak.
Sorry za off.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Код мене скида све добро. Прегледаћу па јавити какви су тонови. :wink:
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ja sam na primer pre par meseci uploadovao par filmova na rapid i postovao linkove na razne forume i poceo da zaradjujem od svakog skidanja . Ne bukvalno da zaradjujem ali posto sam napravio nalog u free zoni - collector's zoni - https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/collectorszone.cgi - i tu uploadujem sve sto hocu da share-ujem sa drugima i posle svakog skidanja mi se bodovi racunaju i napunio sam 10 000 bodova za par meseci i sad do 28-og Novembra imam vec jedan mesec besplatno skidanje kao premium user . Jer se posle tih 10 000 bodova konvertuje u besplatne preimum account-e .

Inace pinkitanja , ja sam skapirao da ti kopiras link koji dobijes posle brojaca i da ga kao takvog stavljas u address tab . Ne treba ti to , ako sam dobro razumeo sta radis . Samo klikni na taj link kad ti brojac odbroji i dobices odmah mogucnost da save-iras preko tvog browser-a . Jer ako kopiras taj link , nece moci da radi zato sto rapidshare ima hidden links opciju na svom serveru i to nije moguce tako uraditi . A plus , sto taj konkretni link sto si ga dobila posle brojanja , radi samo desetak ili malo vise sekundi i posle je "mrtav" , jer ti je toliko vremena rapidshare dao da iskoristis taj free link a posle moras ponovo na brojac .Jer za tih desetak sekundi su odvojili slobodan link za tebe , pa ako ga tad ne iskoristis , oni misle da si zafrkant i oslobadjaju ga za sledeceg free user-a .

Inace , odvalio sam od smeha u Green-ovom linku na "morski greben" i "veverice" . :lol:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

ovaj ...da li mene oci varaju ili mu treba pola sata za to generisanje sifre???uzas promiskuiteta
ajd probacu poovo..ali mrzi me da cekam pola sata

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Za prvo skidanje je potrebno samo sacekati brojac da odbroji minut ili dva i dobija se link , ali posto si free user , onda za sledece skidanje moras da cekas onoliko dugo koliko rapidshare odredi , a to moze da bude ne samo pola sata , nego na primer ako si prvi fajl skidala a imao je 100 MB , onda zna da bude cekanje i do 2 sata .

Jedino premium useri nemaju to cekanje jer su platili ili su zaradili vreme . 8)

Zato je rapid zeznut malo za free usere ali ako coveku nije hica , inace odlicno radi i vrlo je stabilan server . Vrlo retko kod rapida moze da se desi da pukne veza .
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

vlada1970 napisao:...ili su zaradili vreme . 8)
kako moze da se zaradi vreme?
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

gallee, bas sam u mom postu na ovoj istoj stranici gore napisao kako sam zaradio mesec dana premium account-a . Procitaj ovde gore da ne citiram 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

pre neki dan sam cuo kod nekog lika u prodavnici kompjutera odlicn zvuk za poruku, u pitanju je onaj zvuk conectovanja na dial-up ono kad nesto krci i to, jel ima neko taj zvuk mozda da posalje(bilo bi korisno za poruke)?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

skini tonski zapis http://www.youtube.com/watch?v=Qtqz0bdq30Q

ima jos par na netu download mp3 verzija ali trebas biti registrovan a mene mrzi nesto.. malo googlaj ;)

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

napalm death, Одличан је звук само ја не знам да скинем са Јутуб. Хајд ако неко има МП3 нек постави.
И јел има неко онај микс са кокошкама али да је дужи. Ја сам скинуо одавде и нашао два микса један краћи а један мало дужи, па реко да ли има неко да је баш дугачко? :D
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

napalm death hvala, to sam trazio. 8)
Njegovan evo skinuo sam sa YouTube video i konvertovao u .mp3, mozes skinuti odavde .mp3 fajl:

Kod: Obeleži sve

http://rapidshare.com/files/71766734/dial-up_sound.mp3.html
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

vlada1970, jesi provalio onaj Bunjevacki Hotline snimak? Skinuo sam ga nedavno pa sam i njega uvrstio u kolekciju za download,a otkinuo sam od smeha kad sam ga cuo... :D :D

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

kljun, Одлично. Хвала ти брате! :wink: Ако неко има још тако необичних звукова нек набаци овдје. :D
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Jeste Green, Bunjevacki hotline je strava . Mada riba ima tako tezak akcenat za raspoznavanje smisla . Ali je fantazija kad se par puta odslusa . Pazi kako se "potrudila" :lol: sa onim ah,ah da odglumi uzbudjenost :lol:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

imam ja techno kokoske..ali mogu da vam saljem samo na mail,ne zelim da se petljam sa rapidshare-om... :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

tzv. DJ Rooster :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

pinkitanja, Ја сам скинуо одавде, али мислио сам ако има неко да је баш дугачка. Реци ми колико траје та твоја?
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

moje kokoske traju oko 30 sekundi
imam i extra kozice :D kako zvekecu dobro.... bolest... na neki tehno fazon ;)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

kapoerista90, Хајд постави те козе. :wink: :wink: Па да имам арсенал животињица. :D
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Odgovori