Prepakovan telefon

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Kod nas pola prodavaca mobilnih telefona nemaju veze o njima, ne znaju da odgovore na najbanalnija pitanja! Recimo pre jedno mesec dana ulazim u comtrade, u staklencu, tamo trojica prodavaca.
-Dobar dan, kad vam stize SE s700?
-Kad nam stize sta? Mislis na samsung?
-Ne. Mislim na novi SE telefon! :evil:
-Taj telefon ne postoji! Gde si to video?
Tad sam vec popizdeo i otisao! To je meni isto kao kad automehanicar ne bi znao sta je menjac! Strasno! A da ne pricam kad sam ih pitao za funkcije k700, cisto iz zezanja, smejao sam se dobrih sat vremena posle! :D :D Cast izuzecima, ali njih je malo!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

sto bi oni morali da menjaju softver :?: ,kad su prodali tel takav kakav je, nigde nestoji da ce ti radnja kad kupis tel menjati softver svaki put kad izadje novi :lol: ,a sumnjam da bas vode racuna o softveru u telefonu :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Sve zavisi od prodavnice do prodavnice i spremnosti da ti pomognu mada nisu u obavezi da to urade...
U nekim ti chak i narezu CD sa najnovijim aplikacijama i sl...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

dobro ali pitanje je da li da menja softver, odgovor je da slobodno promeni i da u radnji sigurno nece provaliti.

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Pitala sam ja njih cim sam kupila telefon da li oni mogu da promene softver i rekli su mi da oni to ne rade i da se obratim nekom servisu za to. Nisu nista rekli da li smem ili ne dok traje garancija. Pa sam zbog toga postavila to pitanje Vama. :) Naravno da ne ocekujem da mi oni menjaju softver ako ne znaju to da rade :wink:

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Verovatno je rec o nekoj maloj prodavnici koja samo preprodaje telefone... U vecim mestima svaka bolja prodavnica ima i servis u sklopu tako da mogu da urade sta pozelis...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Kako koja prodavnica ... Negdje su bas strucni i nece da ti podvale, a negdje sve suprotno ... :? Mada svako se valjda prvo raspita kod prijatelja ili nekoga prvo koja je prodavnica ok... Nema ih bas toliko da nijedan poznanik nije kupio telefon u nekoj gdje mislite i vi... :lol:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

jete svi imaju servise ali 50% tih servisa zna samo da zameni masku na telefonu , za sve ostale stvari hardver softver nemaju pojma :evil:

Odgovori