Telefoni u najavi

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ova slika je vec postovana,pripazite malo,pratite forum pazljivije da ne zatrpavate prostor bez potrebe... :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Roy Fokker napisao:
Ima test na onom ruskom sajtu kad je izašao ROKR E2 - davali su ljudima da naslijepo slušaju iPod i vodeće muzičke telefone. Samo je par jnih za E3 pomslilo da je iPod, ostalo su nepogriješivo identifikovali. Treba priznati - mobilni telefoni nisu još stigli taj kvalitet, da ne pominjemo lakoću upotrebe.

Kupovina postoji, ali iTunes je nešto drugo. Ako Apple uđe sa svojim telefonom, sigurno se neće plaćati download po kilobajtu po sadašnjim cijenama. Makar u Americi, na njih sam i mislio u prvoj poruci.
Ima test ali ne ovih modela koje sam naveo... uradi kao što sam ti rekao i ako si realan a ne pristrasan videćeš da su razlike stvarno minimalne... pogotovo sa originalnim slušalicama... dakle, nema ni priče u superiornosti... čak većina nije mogla da provali šta je šta kada smo mi radili blind test... Obožavam i ja svoj Ipod ali ga pored w950 sve češće ostavljam kod kuće... I ne razumem o kakvoj lakoći upotrebe pričaš??? Na w950 ili n91 se navikneš za par sati...

Jeste iTunes nešto drugo ali postoji kupovina...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Akki napisao:Obožavam i ja svoj Ipod ali ga pored w950 sve češće ostavljam kod kuće... I ne razumem o kakvoj lakoći upotrebe pričaš??? Na w950 ili n91 se navikneš za par sati...
- Nisam pristrasan jer nemam iPod.

- Cijene telefona o kojima pričaš, uključujući i tvoj, su neopravdano visoke. Ne postoji još model koji je pravi mp3 player telefon, samo nakrcani multipraktik uređaji. Nadam se da će Apple biti pametni da ne idu tim putem.

- iPod patentirani kontrolni sistem je daleko najbolji od svega viđenog na playerima i šire. Ako i dio toga prenesu na telefon - perfekcija.

Crystal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2004. 13:51
:: Lumia 920
Lokacija: BG

Post od Crystal »

NOKIA N8

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Roy Fokker napisao: - Cijene telefona o kojima pričaš, uključujući i tvoj, su neopravdano visoke. Ne postoji još model koji je pravi mp3 player telefon, samo nakrcani multipraktik uređaji. Nadam se da će Apple biti pametni da ne idu tim putem.
Možda tebi... većini ne... pri tom ne mislim na naše osakaćeno tržište... Kažem probaj pa pričaj ovako samo govoriš u prazno... Nema svrhe raspravljati... A čak i da probaš sa takvim stavom siguran sam da će ti Ipod biti superioran, iako, realno to nije...
Roy Fokker napisao: - iPod patentirani kontrolni sistem je daleko najbolji od svega viđenog na playerima i šire. Ako i dio toga prenesu na telefon - perfekcija.
To je totalno subjektivno... Što je nekom perfekcija nekom je užasno loše... Znam par ljudi kojima je Ipod totalno nepraktičan, što je čudno jer je večini najbolji, ali to govori u tome koliko je to subjektivno...

Ali kao što rekoh ne vredi raspravljati sa nekim ko je spreman da tvrdi nešto što je totalno subjektivno iako to nije sam probao... :roll:

Odosmo u Off... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Sve je statistika, to je jedino sigurno u ovakvim raspravama. Mada meni poslije svih priča još nije jasno koji način distribucije i upotrebe su zamislili - jer mislim da neće ići preko postojećih mreža. :dry:

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

malo nije bas za temu ali jeste fon i najavi....Bice pravi bum....potrazite malo informacije o ovom telefonu....MOTOFONE F3(e sad ne znam dal je f3 ali tako nesto)
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Odgovori