Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Cooomi »

Inače, ono što pričaju da sve neko gleda odozgo nije istina, nedelju dana posle vraćanja one Nokie 6220 sam ja izgubio neku staru Nokiu i odmah sam bio nedostupan... A telefon je vredeo možda 1000din...

jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od jelenac »

Slično se i meni desilo. Putovali smo na more i uz put seli da popijemo kafu, kada smo primetili da je jedan bračni par ostavio torbicu na stolu i otišao. Moj muž je pojurio za njima i vratio im torbicu. Sve im je bilo u njoj, i pare i pasoši. Ali posle par dana na moru mi smo izgubili 250eu. Tako da, ovoga puta nije bilo : dobro se dobrim vraća

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Drakenzen »

Meni je se par puta desavalo da kad izlazim iz nekog vozila ostavim ili telefon ili novcanik na sedistu ali sam na svu srecu uvek pronalazio stvari. Od tad svaki put kad izlazim ja poslednji izadjem i obavezno proverim da nekome nije nesto ostalo od drugara, obavezno neko ili zaboravi telefon ili novcanik ili nesto trece pa ja ponesem. Uvek kad pronadjem nesto vratim vlasniku. Ali zaista postoje nezahvalni ljudi kojima ne treba vracati stvari, nemaju osnovne kulture ni da se zahvale kao ljudi, e takvima ne treba nista ni davati ni vracati.

Blackshadow
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2014. 16:36
:: s3
:: gtc 3322

Re: Одг: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Blackshadow »

Ja sam našao sigurno preko 50 kom raznih telefona, veliku većinu sam vratio, retko kad me neko častio..[emoji6]

grecoach
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 30. Dec 2014. 08:05

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od grecoach »

Skoro sam našao xperia z.. Ali imam isti takav pa sam vratio... Hehe, salim se... Naravno da treba vraćati, ne samo telefone... Pozzzzz

marko 0401
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 11:04
:: Z2

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od marko 0401 »

Blackshadow napisao:Ja sam našao sigurno preko 50 kom raznih telefona, veliku većinu sam vratio, retko kad me neko častio..[emoji6]
Au, gdje radis ti to? :)

Ljetos je jednoj curi(ci) u mojim kolima ispao iPhone na zadnjem sjedistu, vratio sam joj ga cim sam ga spazio nakon 10min... Vozio sam nju i njenu familiju do nekog hotela, prvi (i poslednji) put vidio te ljude.

Prije neki dan ja i zena svrljali po C&A, spazih na jednoj polici neki smartphone (htc ili tako neki je bio cini mi se).
Odnio sam ga djevojkama na kasu odmah bez razmisljanja...


Ima jos postenih ljudi na ovom svetu izgleda... ;)

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od vla-do »

Ima, samo što se ne čuje o njima, jer medijsku pažnju drže razne ORAnice i kojekakve dupeglavice sa motom: Guzicom do zvezda.

monac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Čet, 08. Apr 2010. 16:27
:: Iphone SE 32GB
:: Iphone 4s 16GB

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od monac »

Istinita prica na ovu temu nasli pre par godina n95 i da vratimo coveku zovemo ga covek dodje donese kutiju i papire i pokloni telefon drugu tada samo je uzeo karticu kaze evo vam telefon zasluzili ste bitan coveku bio imenik oko 200 kontakata je bilo u njemu
pozdrav

Smith
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 21. Jul 2014. 08:24
:: Samsung Galaxy Nexus

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Smith »

Našao sam dosta telefona(poslednji je bio iPhone 4s) i novčanika (uvek bez para, samo dokumenta),uvek sve vraćao, jer želim da meni isto vrate ako se meni to desi. Samo što su ljudi strašno ne zahvalni.

cupcake
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 95
Pridružio se: Ned, 09. Feb 2014. 10:23
:: Iphone 6s
Lokacija: Beograd

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od cupcake »

Ja sam pre par meseci bila u bioskopu i kad se zavrsio film otisla sam do toaleta, ali kako su svi bili zauzeti sacekala sam. Iz jednog toaleta je devojka izasla i ja udjem, a pored wc solje na nekoj polici stoji Z1. Odmah sam izasla i videla da je ta devojka i dalje tu, prala je ruke. Vratila sam joj, a ona meni jedva hvala.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od VeNoM »

skoro je neki lik u wc zaboravio telefon pa mu vratio on se zahvaljuje.
isto tako našao sam neki mob, nije bilo lepo ali sam išao po imeniku i na svu sreču našao kontakt kuća pozvao broj objasnio kakva je situacija i da dodju po mob.ljudi nisu mogli da veruju.
mada ja se vladam onim nemoj raditi ono što ne bi voleo da tebi rade...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od bata bogdan »

Imao sam samo jednom priliku da nađem mobilni, i to u kaficu, neka devojka sto do nas, ustala otišla a fon ostao u fotelji, primetio sam odmah, i istrčao za njom napolje, reko izvoli zaboravila si mobilni, lepo se zahvalila i to je to.
Huawei

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od toda81 »

Svaka cast momci! Ja nikad ne olstvljem tel na sto kada negde odem. Treba biti pazljiv
Note IV N9100 dual

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od yocasylver »

Radim u kaficu,ljudi glavu zaboravljaju.Obicno 3-4 godisnje nadjem i uvek ili stignem gosta ili prijavim hostesi pa ona vrati.Poslednje sto sam nasao je futrola nekog azijata puna stranog novca sa pasosem.Znam jer je bila plasticna i providna.Nisam primetio odmah pa su mi izmakli ali su posle 15ak minuta slomili noge trcuci.Vratio i dobio 2.000 dinara.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Evindzer »

Braćo, svaka vam čast, svima.
Slučajno naiđoh na ovu temu, i malo mi je povratila veru u ljude.
Baš sam se naježio na onaj komentar o telefonu - uspomeni na pokojnog sina. Žalosti. :'(
Ja skoro nikad ništa nisam našao - a kamoli telefon. Ali, pre 15-tak godina, moja tadašnja gospođica ode na Marakanu na Čolićev koncert, nađe silu Božiju svega i svačega, i između ostalog i neki Erikson (jedan od onih prvih, još iz vremena pre braka sa Sonijem) i pokloni ga svojoj drugarici, a ne meni. A ja u tom trenutku nisam imao mobilni. Eto, toliko o ljubavi. :D

matorix
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Uto, 10. Sep 2013. 00:11
:: ma dobar (:

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od matorix »

Evindzer napisao: pokloni ga svojoj drugarici, a ne meni. A ja u tom trenutku nisam imao mobilni. Eto, toliko o ljubavi. :D
Ahahahahah, da l' je realno ovo? :D I ti si i dalje sa njom? :uhuh: :D :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Evindzer »

S kakvom crnom njom, to je bilo pre više od 15 godina, do sad sam zaboravio i kako je izgledala, a i ona je zaboravila mene. :D

To je bila studentska ljubav, kratkotrajna, ali aktivna. ;)

Nego, kad mi je rekla to za telefon, ja je pitam što ga nije meni dala, pa da možemo da se čujemo kad god 'oćemo, a da ne zavisim od fiksnog u studentskoj sobi - a ona mi kaže da me se nije setila jer je sve mislila da ja ne želim da posedujem mobilni. :D :D :D
Poslednja izmena od Evindzer u Pet, 16. Okt 2015. 10:14, izmenjeno 1 put ukupno.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Baraba »

To je ženska ljubav, ne možeš ti to da razumeš :D

matorix
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Uto, 10. Sep 2013. 00:11
:: ma dobar (:

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od matorix »

E pa Evindzer, ne ide i da je bila "aktivna" i da te je zaboravila :D Al' kad se setim studentskih soba... Bejahu to lepa vremena, eeeee... :cry: :roll: :)

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od pero0000 »

Naletih slucajno na ovu temu, pa ajd da podelim iskustvo.

Pre 7-8 godina nadjem u svojoj ulici neki Samsung E...nesto..., onaj klizni. Nije bilo ni kartice niti jednog kontakta(mob je bio kao nov, bez tragova koriscena). Ostavim ga u orman i cekam da se neko od komsija pozali da je izgubio telefon. Medjutim niko se nije javio...tek posle 2-3 meseca cerka slucajno sazna da je jedan momak koji stanuje u nasoj ulici, ali dosta dalje od nas izgubio takav telefon. I naravno mu ga vratim, decko hteo da me vodi u kafic na pice, ali nisam hteo da se trosi jer je njegova porodica siromasna. I dan danas se uvek javi kad se sretnemo i pita kako je.

Odgovori