Misljenje forumasa/savet

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Coni »

Takođe, čim se završe predavanja u ponedeljak svraćam da poželim srećan rad :smile:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Lobachewsky »

Andrijano, ajde pa neka je sa srecom. :) Prolazim Beogradskom svaki dan, Bucko je kriv za sve.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od artifex »

Nek je sa srecom.. :-)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Baraba »

Sve najbolje, svratiću, samo da uzmem novi fon (velika je to trilema trenutno već par dana). Nabavi za nexus 4 i lg g2, bar negde da ima da se kupi nešto za njih.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Andrijano »

E hvala ljudi puno! Od danas krecemo pa cemo videti kako je. Generalno prica stoji da je umbrella elektronske cigarete primarni posao,ali kad pogledam sada stvarno dosta stvari smo stavili kao opremu za mobilne telefone. Ja svracam tu cesto,ali zbog obaveza na mom primarnom polsu,evo i danas necu moci cesto tu da budem:( u svakom slucaju tu je radnica i sigurno ce biti jos neko. Treba cemi sigurno neko vreme da ustalim sto se tice robe koja ide,evo prosle nedelje sam vratio sigurno polovinu,a polovinu narucio novu,koja je sada u radnji ili treba da stigne danas sutra. Samo da napomenem da sve sto nema danas,koliko sutra moze sigurno da bude u radnji.

Od kad smo krenuli sa ovim Bucku se sigurno povecao solidno profit :D ,a za nexus 4 i lg g2 ako slucano nema,porucicu sigurno koliko danas neke stvari. Inace radimo od 10h do 20h,a subotom od 10h do 16h.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Layne_Staley »

Svracam i ja 100% ovih dana, jer zivim u Kneginje Zorke,na 10 minuta odatle... Jedva cekam da vidim asortiman :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Baraba »

Svratio malo pre. Nemate nista za LG G2 ccc :P
I da, vrata se malo teze otvaraju :-)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Re: Misljenje forumasa/savet

Post od Andrijano »

Baraba,rece mi devojka koja radi tu,predpostavio sam da je neko sa foruma,posto za G2 i neki slican telefon niko nista nije trazio..ja se i dalje iscudjavam sta nasi sugradjani nose od telefona:),inace za G2 sam licno narucio nesto,ali bio je kraj meseca i nisu imali nista,ali bice..za s3,s4 sam narucio za svoju dusu par nekih cool maskica iako mislim da nece niko kupiti :P ,ali zato za alcatel i huavei samo cepa roba:) inace posle desetak dana pretpostavke se ostvaruju da je primarni deo prodaje(Umbrella cigarete) ipak zamisljen da bude primaran,a sekundarni je sekundarni,ali ide i on trebace vreme da se jos razradi..

Layne Staley,pa mi smo komsije inace,ja sam tu blizu u Kicevskoj :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Odgovori