3.5mm jack

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Sva sreca da je albumag, rekao da ima inace bi se ja mucio jos dok bi ga nasao....dobro je....pozzzzzzzz 8)
<<<Black N96>>>

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

A jeste li videli možda u nekoj prodavnici da li ima da se kupe Nokijine sluške HS-20?
One, koliko znam, dolaze sa adapterom ad-41. Samo što u NSu ovo nigde nisam uspeo da nadjem, pošto u svakoj prodavnici u kojoj sam bio imaju samo HDS-3 (izmišljene još u doba 7210 :P ) i to napravljene negde u Kini :D
make. believe

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

gajicu ivane, sta ce tebi hs-20, kada na adapter ad-41 mozes da ubodes bilo koje slusalice??? bolje kupi neke kvalitetnije tipa sony...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Misho, možda si u pravu, ali svejedno ću se namučim da nadjem taj adapter.. Osim ako nemaš neku ideju gde da ga potražim? :roll: Piši na PP...
make. believe

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

ne bi trebalo, zato sto je danas poprilicno lako naci adapter ad-41. mozes ga naci u Media Mobil koji se nalazi u suterenu trznog centra Milenium, i u Intercomu koji se nalazi na Terazijama. ovde sam pisao jer ovo moze da koristi svima koji su u potrazi za adapterom;) naravno, adapter ad-41 je najbolji izbor kada su adapteri u pitanju, jer ima sve tastere za multimediju, plus mikrofon za handsfree komunikaciju. ukoliko adapter budete koristili sa slusalicama nekog drugog proizvodjaca, sigurno cete imati problem sa kablovima, jer ce ih biti previse, ali opet, to je mala cena za uzitak u odlicnom zvuku sa moiblnog telefona. pozdrav!

Odgovori