PQI Memoriske kartice???

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

PQI Memoriske kartice???

Post od Boris Bila »

Ljudi, kako se pokazala PQI marka za memoriske kartice??? Video sam juce PQI-ovu RS MMC Mobile DV od 512MB za 3750din... Jel to ok cena? Nego ne znam da li ipak da kupim Kingstonovu. Bas se dvoumim... :unsure: :smutny: :unsure: Ili mozda cak Kingston od 1GB? Jel se to pojavilo kod nas i koliko kosta??? Aj pomozite mi plz...

Hvala :roll:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Boris Bila, ja imam PQI karticu od 512 mb, i odlicna je...A i ko se razume u to, reci ce ti da je to dobar izbor...A i cena je OK, ja sam je platila 3950 din.
Tako da, nemoj bacati na Kingston karticu samo zbog izvikanog imena proizvodjaca...
Ja imam 6680 ako ti to nesto znaci...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dziggy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 20:27

Post od dziggy »

u pravu je ninolina,kupuj :wink:
imam kingston 256 mmc mobile, kartica ko i svaka druga, gledaj samo cenu (a dobra je) i ne sekiraj se...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Odlicna je,nemam zamerki,da kucnem u drvo nijednom nije nije zeznula stvar ili korumpirala podatke!
Pozdrav 8)

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Kingston je mozda izvikaniji od PQI ali oba su brandovi u samom vrhu...tako da Vam toplo preporucujem njihove kartice!
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

secam se da je Ninolina pominjala da joj se telefon slogirao na 'ladnoci.... meni se u poslednje vreme desava, kada sam napolju (gde je, je l te, hladno) da mi se tema (koja je na kartici) zameni Nokia default temom?! ..... kao da sam otvorio vratanca za karticu, a nisam... da li neko ima slicnih problema ...inace, BestDesk koji je uvek aktivan i koji se nalazi na kartici ostane ukljucen.... kartica je Kingston mobile 512 ..... da li je to do nje, do nekog baga u firmveru, ili je telefon pobrljavio od nekog programa?.... je l ima neko ideju?

pozdrav

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, pa meni su tada i na forumu, a i drugi koji se stvarno razumeju u sve ovo, rekli da je to vrlo moguce da od hladnoce poludi...i da treba svoj telefon da utoplis...Meni se to tada desilo na -14 stepeni...ali sad mi se to ne desava...
A sigurna sam da nije do kartice...
Meni se na primer desava da mi se ponekad vrati ta default thema kad iz nekog razloga resetujem fon...ali samo ponekad...Eto i ja pitam da li je to bug...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ninolina, ali, recimo sinoc, nije bilo toliko hladno, a resetovao mi je temu ..... a i kao sto sam rekao, telefon drzim u dzepu pa ne bi trebalo da mu je hladno :) ..... e sad, neko laicko objasnjenje bi moglo da bude da je mozda tema velika, pa ako iz bilo kog razloga (aktivni su neki programi ili slicno) ne uspe da povuce slike iz teme na vreme, onda vrati na original kao "mehanizam odbrane" ;) ..... mislim, sad lupam, pojma nemam, ali je frustrirajuce :(

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, pa ako imas neku problematicnu temu, koja ne odgovara tvom modelu...kao sto je postavljanje thema za n70 na neki 6680 i jos ako imas mnogo pokrenutih aplikacija u pozadini moguce je da se fon sludi...
A sigurno mogu da ti kazem da postoje aplikacije koje, ako su istovremeno aktivne mogu da se "sudaraju"...Razmisli sta si instalirao pre nego sto je pocelo da se desava to sa resetovanjem...
Verujem da je u tome resenje...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Odlicna, koristim je u N-gage QD-u. (256 mb) A u koji mob mislis da je stavis, da nije 1 gb ipak malo mnogo? :roll:

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Ja sam koristio PQI od 256 mb i odlicne su kartice! Koristio sam standardnu SD i RS mmc, i obe su super radile u pocket pc-u i digitalnom aparatu! :wink:
PQI je odlican proizvodjac,ima dosta brze kartice,cak su na nekim testovima u samom vrhu! 8)

Ako ti se ne zuri pogledaj malo cene,a uzmi u obzir i Kingmax i Transcend!
Transcend proizvodi odlicnu fles memoriju!

Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Post od Boris Bila »

stefank, nikad dosta memorije... :D :D :D Hvala svima na pomoci. Odlucio sam definitivno da uzmem PQI RS MMC Mobile DV od 512MB za 3750 din u pakomu... Inace za one koji traze Kingstone: danas sam obisao Pakomove radje u Balkanskoj i u Kralja Milana, ni u jednoj ni u drugoj nemaju Kingstone RS MMC Mobile DV od 512MB. Ova koju ja uzimam ima u balanskoj.... pOz :)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ninolina, hm, to je tema koja u imenu ima "n90" i one njegove fensi 3d ikonice, tako da ko zna sta je tu budzeno, a ne secam se sta sam instalirao pre nego sto je poceo da se gubi..... jedino je Best Desk uvek aktivan ..... mozda je on kriv?!

pozdrav

Odgovori