Postavite slike vasih telefona!

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Ako mežete odgovori te mi na post iznad... :) Zaista sam ludak, čuvam telefon kao zlato, stavljam ga u kutiju, gušim krpicom za čišćenje display-a i futrolom... :lol:
w950

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Nista manje pojedini od nas isto tako cuvaju telefon.Alkohol ili sredstvo za monitore i dobra krpica je sve sto ti treba...Ako to ne pomaze onda kupi foliju za prednji i zadnji deo telefona i tako ces biti siguran da ce uvek da izgleda ko nov. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

kapoerista90, Hvala druze,potrudio sam se da ispadne lepo.

Obi, Po meni crni n73 dosta lepsi od sivog,i lepo si pazario za 90e ful oprema...Samo sto se maske tice ona se mnogo lako menja i to celo kuciste,samo se prepakuje,pa neznam dali mozes da proveris da li ti je telefon prepakivan jer stvarno dobro izgleda (sobzirom da je polovan).Uglavnom tastaturice koje se kupuju uz maskice nevaljaju nista pa onda onaj ko prepakuje najcesce ostavlja fabricku malo izlizanu ali dosta kvalitetniju.Ne bi da te plasim ali i da je prepakivan to ti je samo olaksalo da ne moras ti da ga prepakujes.Dosta telefona sam ja prepakivao i ispadne bolje nego sto je bilo 8) imas na nekoj od strana u temu "uradi sam" gde sam prepakovao nokiu 6300 :wink: pozz
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Неки старји моји телефони,тимпорт је први који сам купио.

Slika

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

vostezmaj, Odlicno uradjeno.Koliko sad P1 deluje mocnije i nekako kao da je neki noviji model tek sad izbacen.Inace jos uvek se secam kako si dobro odradio svoju N70.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Ja sam otvorio n73 skroz, i zaista bih rekao da je original sve i da nije ništa menjano. Ima naravno sitnih ogrebotina, ali ništa ozb, i pozadi na poklopcu kamere se malo izlizao logo NOKIA, ali kada sam otvorio telefon, i izvadio štampanu ploču, bilo je prašine unutra, tako da ne bih rekao da je prepakovan. Dečko od koga sam kupio mi je rekao da je taj od koga je on uzeo kupio novu n73, i kod njega je bila 4 meseca, a kod ovoga od koga sam kupio 2 meseca. Softwer koji je bio u n73 je iz 2006-te i me je. Rekao bih da je zaista sve original i da ništa nije menjano.Verovatno ću kupiti foliju, jer volim da ako je telefon u ekstra stanju da tako i ostane. Ako je telefon unakažen, onda ga bacam u zid i ne vodim računa :D
w950

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Obi, Super,neka te dugo i dobro sluzi :wink:

Wicker Man, Hvala druze,trudio sam se.Prednost ove folije je u tome sto,npr cale kad je preuzeo n70 hteo je da bude siv,i ja samo skinuo foliju i malo oprao sundjerom maskicu da skinem one tragove lepka.Sad je n70 kao da nikad nije nista radjeno na njemu 8)
p.s.Evo jos jednog malog ali dosta lepog detalja sto cini ovaj fon sad jos modernijim i lepsim.Ofarbao sam i ovo udubljenje kod zvucnika u crveno,sad se slaze sa crvenim dugmicima 8) radio sam onim markerom za cd-ove...
Slika
crno-crvena kombinacija...extra! 8)
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

vostezmaj, mozes li da napises o kakvoj je foliji rec i gde si je nabavio ( ili gde moze da se kupi ), mozda malo o tome kako se radi ? :) budi drug, ima nas jos koji bi voleli ovako nesto da izvedu...
sve pohvale na domisljatosti i na prikazanom...

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Pa cinimi se da sam sve detaljnije vec pisao u temi "uradi sam" ali nema veze,bicu drug :D i napisati opet...U pitanju je tapet folija koja ima da se kupi u skoro svakoj knjizari,ili farbari.Ima vise vrsta,neke su onako malo hrapave pa imaju utisak kao da je koza a druge su glatke.Najbolji nacin je da se malo zagreva fenom,a skalpelom da se "oblikuje"-sece...Sve ostalo zavisi od vasih zivaca i strpljenja :P preporucujem da se skine maskica i tek onda radi,da fen nebi ostetio lemove na telefonu.U mom slucaju sam rasklopio ceo fon da tek onda radio(imaju neke slike i u temi koju sam vec pomenuo).Krivo mi sto nisam slikao i ovo kad sam radio,mrzelo me,mislio sam da necu uspeti lepo da odradim :(
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Stigle HD-201 - sjajne slušalice i bezobrazno jeftine.
Evo sličica N91 sa njima, obučenog u CP-186 futrolicu - sramota me da pokažem koliko sam ga izgrebao:
Slika
Ovdje su N91, E61i i Magic, koji je nažalost prodat:
Slika
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Vincent, respekt stvarno,pravi si audio manijak :P ,taman htedoh da kazem da imas najbolju kombinaciju telefona kad videh da si prodao Magicnog,pozz ;)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bile
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Čet, 24. Sep 2009. 22:05
Lokacija: Beograd

Post od bile »

uf, magic je :o pogotovo u beloj varijanti, bas steta sto si ga prodao... ja sam hteo da ga kupim ali sam ipak kupio nokiju, jer kod nas nema nov beli da se kupi...
iPhone 4

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vincent, To ti gradis kucu pa poredao i hvalis se ciglama? :D Sala. :wink:
E zasto prodade Magic,ako se ne varam bio si sa njim zadovoljan? :?
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Wicker Man, :D. Bio sam vrlo zadovoljan, ali su mi hitno trebale pare. Sad skupljam, ali nisam siguran da ću opet uzeti Magic. Najviše mu zamijeram što nema 3,5mm ulaz - ne mogu da se bakćem sa dodacima. Osim toga je bio gotovo savršen... Mjerkam LG GW620 (Android, slide-out QWERTY, 3" displej, doduše rezistivini, al' ako je kao na Tattoo to je strava :), 3,5mm ulaz za slušalice, all-round connectivity) ili N97 mini. Eventualno bih uzeo iPhone ako naleti povoljno (isključivo 16GB, nebitna generacija), E72 u istom slučaju ili Magic Fender ako se ikako može dovući iz Amerike... Rado bih uzeo ili X2 ili X10, ali će biti skupi k'o đavo. Eto to su moji planovi i želje za 2010...
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Evo i ja da postavim nesto, da ozivim malo temu :wink:

Slika

Slika

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Bekra, instaliraj sedmicu na taj lenovo s10e, imam i ja crnog sa 2gb rama i sljaka ko lud ;)
Vincent, a Hero? Isto kao magic kad nalepis Sense UI, ima 3,5mm i bolju kameru :)
iPhone 4.

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Marko_NS, jeste istina sve što pričsš, ali ne izgleda mi Hero tako dobro kao Magic :). Zapravo mi Magic od svih TS telefona najbolje izgleda. Ostali su manje-više slični. Magic ipak ima "ono nešto".
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vincent napisao: Magic ipak ima "ono nešto"
Da li je prava rec "magicno"?

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Evo konacno da ne budem lenj i zakacim i koju slicicu Etena :wink:

Slika

Slika

8)

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

araphel, jel prednja strana metalna ili samo tako izgleda? Moram priznati da izgleda ozbiljno telefon. :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Odgovori