Muzika u vašem telefonu?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Hehe, cool. Ja sam o Mishimi čitao neke tekstove po netu, a takođe i kod jednog srpskog, a može se reći i svjetskog, književnika i filozofa Dragoša Kalajića. Kod njega ima dosta o Mishimi, a i drugih stvari... O tome drugom prilikom :) Naravno da je vrh lik, mislim takav stepen hrabrosti, izraženog osjećaja časti i stida na kolektivnom nivou, mislim nemam riječi... On je dao da ga gađaju strijelama, kao Sv. Sebastijana. Ima El Grekova slika Sv. Sebastijana, kažu da ja ličim na njega sa te slike :) Ubacio sam novi Satirycon, ljudi, to je ludnica!!!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Niko nema nista od DJ Krmka? :P A Novica Urosevic, Rade Lackovic, Serif Konjevic i Turkovic? Pa Hani, Bani, Meki, Veki, Cici, Mici, Buci, Tuci...? Pa razocaravate me grdno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Da upola postujemo svoju naciju i tradiciju kao Mishima,gdje bi nam bio kraj? Kolektivnu sepuku bi izvrsili,a? :) Odlutasmo od teme...Elem,sad sam kao zvono,umjesto Turn The Page,postavio Indy i "Kuda zuris..",Urghhh! :) Miodrage,u pravu si,ovako je mnogo bolje! :lol:
Poslednja izmena od Lampash u Uto, 30. Okt 2007. 22:31, izmenjeno 1 put ukupno.
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Vincent napisao:Ubacio sam novi Satirycon, ljudi, to je ludnica!!!
:wink:
Satirycon je vrh ali sta ce to tebi, koliko te ja poznajem ;) tebe nervira sav black?
Ima li ovde nekoga ko slusa Black narodnjake? Ili raspjevane krajisnike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemam telefon trenutno.

Stoned Ryder
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:38
Lokacija: wherever I may roam...

Post od Stoned Ryder »

Black narodnjake?!! Šta je to, kombinacija narodnjaka i gothic-a? Tarmi Rićmi feat. Type O Negative? :lol:
Only the good die young,
All the evil seem to live forever!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Black narodnjaci su najcrnji mogući narodnjaci koje možete da zamislite. Ovaj termin smo 4life i moja malenkost zajedno smislili pokušavajući da odamo priznanje najjačem mogućem žanru na svijetu :D

Inače, 4life, novi Satyricon je pure hardcore mothafuckin rock 'n' roll a ne black metal. Naime, produkcija je prilično OK, može da se razumije šta pjevaju :) a i, brate, ako to nije r'n'r onda ne znam šta je :D Pa znaš da sam rocker :D, mogu da ocijenim toliko :) Najbolje izdanje 2007! Now Diabolicalllll!!!! Daću ti da poslušaš ako već nisi, dopašće ti se :wink: Inače, kao i svi ostali normalni ljudi :P :P :P ja black metal volim kao pokret i kao ideju da se nešto promijeni, a kao muzika, pa i najokoreliji blackeri znaju da ima kvalitetnije muzike od toga :P :D Mada ima nekih dobrih stvari, ne mogu da kažem da nema... Ali nije baš moj fah...

@Lampash: kamo sreće... Mada je i Mishima zadnji Japanac koji je valjao, ovi danas samo neka su zdravo... Možda jednog dana i mi Srbi opet budemo Solarni ratnici...

Pozdrav! :wink:
Poslednja izmena od Vincent u Sub, 03. Nov 2007. 00:55, izmenjeno 1 put ukupno.
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Vincent napisao:Ja black metal volim kao pokret i kao ideju da se nešto promijeni
Dosta je tih promjena izvrseno u Norveskoj, a ne vjerujem bas da podrzavas to sto se tamo radi? Kod mene je obrnuto, volim black kao muziku ;) a kao pokret nije bas da podrzavam ono sto se u skandinaviji desava. Valja poslusati Emperor, Mayhem (!) , Gorgoroth... A od death metala definitivno Amon Amarth i CoB.

Offtopic - Iskreno bih zamolio nekog moderatora ili admina da mi promeni username u Andrija. Hvala
Nemam telefon trenutno.

markog
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 18:45

Post od markog »

4life napisao:
ma ja slusam, slusam sve nase osim onog klasicnog turbo folka sa granda, tipa seka aleksic/mira skoric, njih ne mogu da smislim, kao ni metal :shock:
slusam i zabavne :lol: , npr. marko bulat, strane slabo...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

gargamel4, Hoho, lepa kombinacija,svaka cast i da slazem se sa 4life, Brave new world obavezno ubaci, pa dodjavola jednostavnije receno Wicker Man :wink: .
Sto se tice oko ovih albuma Metalike za mene je neprevazidjen Master of puppets, uh kako volim taj album i bas tu pesmu.
Vincent, Brate sada me brines,mislim ok je skrenuti paznju na neke stvari koje propagira black ali bas sve njihove ideje i poteze :shock:
Neke stvari treba razgraniciti i shvatiti da je veliki deo blacka "showtime".
Kao sto rece 4life black podrzavam kao muzicki zanr i nista vise od toga jer kao pokret me ne odusevljavaju mnogo i iskreno ne vidim mnogo smisla, mada neki delovi njihove filozofie su vrlo zanimljivi.
Izvinite za mali off.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Sorry Vincente druže, nisam preterano upoznat sa opusom, ali ako je Satyircon na Exitu sviro nove nove stvari onda nisi u pravu 8)

Btw. zajebi ratovanje i isterivanje pravde, u tome nismo preterano uspešni, mnogo je bolje da nađemo nešto u čemu smo stvarno dobri, apropo: solarnih ratnika, Kalaića, Ljušića, nacionalizma i sl.

Dodajem na listu i Ateiste, Nightwhish, i Therion sa raznim stvarima, nevezano za album.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Pa sad, ne znam kako si u Satyriconu prepoznao rock al aj neka bude. Ja Satyricon obozavam ali ne znam ih kao rock...
Nemam telefon trenutno.

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Upravo sam ubacio kompletan "Powerslave" i "Live After Death"...Nema dalje! :D Stariji clanovi mozda jos imaju ove ploce,a? :) Ja imam Powrslave i '86-te sam ga platio milione dinara,koliko se sjecam.. :)
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Imas Powerslave plocu? :blinky: Za koliko para bi je prodao? :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :shock: :shock: :shock:
Nemam telefon trenutno.

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Imam i Seventh Son of a Seventh Son i Somewhere In Time.. :) Ali te moram razocarati,nisu na prodaju,iako mi je gramofon crkao i nemam na cemu da ih slusam. :cry: Jbga,bas me vezu lijepe uspomene za njih..
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Moj drug (tačnije njegov otac) ima 3-4 ploče Maidena... :D Ja ne podržavam stavove blackera i ono što oni propagiraju, ali ideja da se NEŠTO promijeni u svijetu u kome svi ispiraju mozak evroatlantskim integracijama po svaku cijenu, demokratijom koja je sve osim slobode i onoga što bi trebala da bude i slično. Lično sam hrišćanin, ali evropski paganizam je nešto što je naša tradicija, pa dajte samo pogledajte šta su slave!!! Moj Sveti Ilija je Perun i ništa drugo!!! :wink: :) Nisam ni ja za ratovanje, ali jesam za slobodu. A smatram da ovakvo fetišiziranje današnjih "vrijednosti" vodi ukidanju slobode, a nikako njenoj zaštiti. Ma profesor nam je juče rekao da on smatra da neke MISLI treba zabraniti i pobiti ljude zbog misli!!!! Mislim stvarno!!! Hail George Orwell!!! I to je on žešći propagator slobode, socijalnih vrijednosti, liberalizma i slično... Katastrofa!!! Ja mislio da su fašisti zabranjivali slobode!!! Katastrofa! Wicker, kopčam ja pozeraj, nemaš brige, ali paljenje crkava baš i nije to... Daleko od toga da podržavam takve poteze, ali PROMJENA, NEŠTO NOVO, suprotstavljanje poretku koji gazi gore nego staljinizam, te stvari se poštuju kao takve, kao ideje, a postupci su definitivno pogrešni. Ideje su im originalne, to cijenim... Sorry za off, ne želim da me ljudi pogrešno shvataju, pa se branim... :)

Baš sam danas preslušavao novi Satyricon - total fu*kin' rock!!! Ajde mogu vam izaći u susret da nije baš r'n'r, ali da je rock rock je! Nože hard-rock, izvinjavam se na prejakom stavu. Ali nema veze sa blackom! Posebno sa ranijim Satyriconovim ZLOM. Black kao muzika - Emperor manje-više, Satyricon, još par grupa koje moj drug zakleti blacker voli (isti onaj što mu ćale ima ploče Maidena), pa me malo navukao. Inače, on je imao black metal bend prije 4-5 godina - Deucalion iz Bara... gargamel4, da ja znam, kasnije su izdali album i nisu svirali novo, nisam siguran. Zove se Now Diabolical, poslušajte...
Najjača stvar koju imam u telefonu: Beethovenova Deveta simfonija!!! Danima jmi ne izlazi iz glave (gledao sam Kubrickov Clockwork Orange:) ) i stalno je slušam!!! Uh kakvo ludilo! Jeste da EU koristi Odu radosti za himnu, jeste da nije superkomplikovana kao većina veličanstvenih klasika, ali je genijalna!!! To je remek-djelo! Živjela klasična muzika!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vincent, Da,da apsolutno se slazem sa tobom sto se tice globalizacije,paganizma, nasih korena,slava sve je to ok ali PROMENA nije bas OK ako ima za cilj destrukciju i omalovazavanje necije vere.I promene treba da imaju okvire jer ako ne onda one prestaju biti sve osim onoga za sta su namenjene. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ma pustite te rockere i ta cuda ubacite Sinana Sakica,Selju Kalaca i Boru Drljacu i da zapevamo svi :D ah da nemamm nista u telefonu jer ovo sranje od 6120 daje takav zvuk da vas bole usi posle slusanja
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Vincent napisao:...ali ideja da se NEŠTO promijeni u svijetu u kome svi ispiraju mozak evroatlantskim integracijama po svaku cijenu, demokratijom koja je sve osim slobode i onoga što bi trebala da bude i slično. Lično sam hrišćanin, ali evropski paganizam je nešto što je naša tradicija, pa dajte samo pogledajte šta su slave!!! Moj Sveti Ilija je Perun i ništa drugo!!!... :wink:
Well said my friend... Slika
Nemam telefon trenutno.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Sad nedavno na moju Prizmicu 7500 nabacah meni najbolje stvari RAVE kulture devedesetih: Sunbeam, RMB, Komakino, Scooter, Mo-Do, Perplexer, Miss Shiva, Marusha, Microwave Prince, Starwash, Blumchen...Sve Old Skool Trance...
Ubacih i neke novije Hard NRG mixove od Jason Midro-a, Nik Fish-a, Uberdruck-a,Jumping Jack-a...sa albuma Hard NRG The Album, Bass Station, Future Trance itd.

RAVE ON !!! 8) 8)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

4life, Wicker Man, Vincent, ne slažem se s vašim političko-verskim stavovima, ali ih poštujem, samo obirom da smo malo odlutali s teme molio bih vas da se vratite. To je ipak za neki opšte i dnevno politički forum, a ovo je o muzičkom izboru u MP3 plejeru/telefonu.

Greene, jel možeš malo na mail da mi nabacaš linkova za taj prvi nabrojani deo, tj. old school trance? Da se ne cimam sad da dolazim do tebe da to snimam :D :D :D
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori