Broj telefona od operatera

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
porquoi_monsieur
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2018. 04:01
:: LG G2 Mini

Broj telefona od operatera

Post od porquoi_monsieur »

Da li postoji neki način da se uzme željeni broj telefona od operatera, ili bar neki broj sa manje cifara ili sličnim ciframa. Da li za to trebam otići do centara operatera?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Broj telefona od operatera

Post od Sale_M »

Kog operatera?Jedino na licu mesta kad je Vip u pitanju,a za Telenor moze preko web shopa,samo to spada u zlatni ili srebrni broj i naplacuje se vise.Za Mts ne znam.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

porquoi_monsieur
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2018. 04:01
:: LG G2 Mini

Re: Broj telefona od operatera

Post od porquoi_monsieur »

Mislio sam na vip konkretno. Imali su nekad prodavnicu/centar kod nas u gradu ali ga više nema. Baciću pogled kad odem na faks, hvala :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Broj telefona od operatera

Post od sugarcoated_ass »

Mi smo u porodici svi kod Vipa birali brojeve da nam se razlikuju samo u jednoj cifri. Moralo je lično u poslovnici i pošto nije bilo više od dve uzastopne iste cifre opcija je bila besplatna. No kada sam hteo pre nekoliko godina da ženi aktiviram opet moj stari broj (dobio sam ga kao prepaid još prve godine kada je Vip došao u Srbiju) koji je imao četiri iste uzastopne cifre, tražili su baš nešto puno keša za to (ne sećam se sad baš koliko).
Tako da ako biraš broj sa max dve uzastopne cifre dobićeš ga free ako je dostupan, a sa više od dve moraš iskeširati.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Odgovori